Bljak zvezdniki

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 17. Jan. 2005 23:05

Opium, kdaj ti gre kdo na jetra, pa sploh ne veš zakaj, preprost ga ne prebavlaš. V večini primerov pa gre za način obnašanja, nastopanja, poveličevanje samega sebe,itd. Men osebno gre najbolj na jetra, če se kdo dviguje nad ostale v smislu jst-sem-car-ti-pa-navaden-idiot in, da misle, da je naj naj naj naj in s tem ne dopušča dugega mnenja in ima gledalce, oboževlace za norce, zganja hinavščinu in folku laže, k ga gleda v oči!
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
maycha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 16. 1. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a maycha » 17. Jan. 2005 23:44

...
Zadnjič spremenil maycha, dne 25. Feb. 2009 19:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Oooh, you've got to let your body move to the music...
Oooh, you've got to just let your body go with the flow...
Oooh, you've got to vogue
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 18. Jan. 2005 10:05

Zadnje čase mi gre najbolj na SLO sceni na živce voditeljica iz E+ (blontna), mi gre na jetra, kako se zaganja in glasno govori....uh, kar naježim se.

Potem bi se še jih nekaj našlo, predvsem takih umetnih, izumetničenih, nenaravnih, npr. Mišika Molkova (bljak!), Helenca z njenim pačenjem in glasom (bljak!), Uroš Slak s svojo histerijo (bljak!), pa še bi se našlo.

Od tujih, pa ko se spomnim! :D
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 18. Jan. 2005 10:42

tale fredy miler, ker mi sploh ni jasno kaj so vsi tolk navdušeni :gruebel:
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 18. Jan. 2005 11:31

Še dva tuja sem se spomnila: Victoria in David Beckham...bljeeeeek, kr ošpice dobim k jih vidm ...tolk debilnih človečnjakov pa še ne :stupid: :fight:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 18. Jan. 2005 12:06

res vam je tezko k vam gre tok folka na jetra :D bzv

sam sm se pa tud js potrudu in se spomnu nekoga k mi gre pa res skrajno na ziuce in to je Jolanda Bertole. poleti sm kr dost spremlju olimpijske igre in je ona kr velik komentirala. ne prenesem njenega glasu! pa kr neki se dere za brezveze. dobr da mamo eurosport :)
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 18. Jan. 2005 12:09

Ančka napisal/-a:
Kt je že Mark pogrunotv je No.1 Fredy Miler :irre: potem maš tle Danija, Helenca (ki sem jo imela last spoznat-škod lepoti & zdravju), Saška, Miška, Stojan Auer, Rebeka Dremelj, Miša Novak, Janja Zupan, Janez Novak (od cilit bang), una šjora od družabne kronike, tudi Lorella, Vesna Janković, Sebastijan Cavazza, Jurij Bradač, Alan Hranitelj, .......... idr.idr.



Pa še ene par svojih: Hrvatič, Game Over....

Britney, Paris, Arni, Stalone, Van Dam, Christina, vse "pederske skupine", J.Lo, Mariah, Whitney...pa še bi jih lohka naštevala...

Da še argumentiram: Slovenska scena itak sucks, samo zato ker mislijo da so zdej boga za j***a prjel ker so 2 komada zapel, obnašat se pa ne znajo normalno...
Uni Ameriški so pa tud isti obnašanje na podnu....
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 18. Jan. 2005 12:57

prvo mesto pr men si vsekakor zasluži-sašo hribar( dobesedno ošpice dubim če ga slišm), pa helenca, stavčeva, fredi, mario,......

od tujih pa:m. jackson-pravzaprav kr cela njegova familija, bush-ml, osbornovi,.........
ma mogo je teh sam spomnt se jih ne morm!!!
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 18. Jan. 2005 16:45

A veste kdo je še neprebavljiv? MIRAN TRONTELJ- vremenar na popu ob četrtkih če se ne motm! :freak: pa še tista njegova roža v žepu pa brezvezni govor! JAO
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 18. Jan. 2005 16:55

cotkica napisal/-a:A veste kdo je še neprebavljiv? MIRAN TRONTELJ- vremenar na popu ob četrtkih če se ne motm! :freak: pa še tista njegova roža v žepu pa brezvezni govor! JAO


pa se to da se vsake 2 sekundi zmoti pa vtihne za nekaj cajta...danes bo vreme aaaaaaa soncno na jugu drzave aaaaaaa oblacno !cyo lamer ,se brat ne zna s panoja :razz:

p.s: aaaaaa => bi naj pomenlo tisino
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 18. Jan. 2005 17:20

BBT hjooooj :roll:

Pa janez podobnik double hjooooj..
Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 18. Jan. 2005 21:32

..jao pa Mojca Mavec :eek: :eek: :/
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 18. Jan. 2005 22:08

ursska napisal/-a:..jao pa Mojca Mavec :eek: :eek: :/


Jaaa ona tud!
priscilla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 13. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a priscilla » 19. Jan. 2005 10:34

spelca napisal/-a:Men gre pa fredy Miller na živce. Kamor pogledam je ta fredi omenjen :motz: . Posebi na živce mi grejo njegovi brki- bljek :zunge: .
No drugač mi gre tud un model pri E+, pa danny in njegove zvezde, Mario Galunič, pa vse reklame za tuno- bom kr tv nehala gledat če jih bojo še vrtel :fight:



Pa ne samo brki! kaj pa obrvi v eni črti in vlom v ustih? Zobe bi si lahko dal dal nardit, ne pa da mu manjkajo :x :eek: :? :roll:
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 19. Jan. 2005 10:40

pa zoran predin...prdec stari, na njega sem tud alergična, si je tok sam seb všeč...misl da je tko über pameten, v bistvu je pa en glupi zagrenjenc, k ne vem če je že kdaj v življenju kej pametnega počel :roll:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov