Beyonce Knowles

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Shana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Shana » 08. Sep. 2005 16:14

Bageera napisal/-a:jaaaaa!!! jzt sm gledala!! Sam sm očitno preslišala, da je to rekla.... :eek:
men gre pa ena stvar na živce k sploh ne vem zakaj je tko:
Da skor vedno, ko je kakšen videospot, mora bit beyonce vedno v sredini, michelle pa kelly pa vedno tko, kt da bi ble backvokalistke... sej so skupina, zakaj pol niso enakovredne? Jzt mam ful občutek, da je destinys child bl na tak sistem: beyonce pa še dve drugi punci... in tut nasploh beyonce velik bl kaže kot pa drugi dve. Ne vem zakaj je tko...


Ja to je pa to, če je oči menedžer ne?!

Sam jst ponavad nikol ne opazim tistih na sredini, ampak vedno gledam kaj je v ozadju. Kelly je res boljša od nje, sam njen oči ni menedžer, pa smo spet tam
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 08. Sep. 2005 16:21

a to pa tud jaz nism vedla, da je njen oče manager.
hm... je pa res očitno, da je vedno beyonce v ospredju
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 08. Sep. 2005 16:27

njena mama pa že od skoz izbira kere obleke bodo punce nosile :D
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
Shana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Shana » 08. Sep. 2005 16:28

Bageera napisal/-a:ja njen oče je menedžer, njena mama je pa tut neki sam se ne spomnim kaj že... kelly je pa sestrična od beyonce če prov razumem


A niso to skupino zbiral nekak podobn, k popstar, pa to?

Kaj pa una tretja?
Uporabniški avatar
Shana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Shana » 08. Sep. 2005 16:43

Bageera napisal/-a:ne a ni blo tko da je blo par punc k so neki pele po enem dvorišču in plesale, beyonce pa kelly pa še ene sam so bli starši revni in niso mel dnarja, pol je pa oče žrtvoval ves denar za neki...in pol je blo ne vem kaj,.... neki v tem stilu če se ne motim... pa umes se je ful punc zamenjal, k so ble 4 pa so se ene odrinjene počutle zarad beyonce, pol so se pa odločil, da bojo samo 3. Neki tazga



Sej zdej so se baje itak rašle. Kar je bolš, ker Beyonce ne zna delat v skupini. Naj ma solo, pa magar dve priležnice okrog sebe, k bosta za okras.
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 08. Sep. 2005 19:28

Bageera napisal/-a:ne a ni blo tko da je blo par punc k so neki pele po enem dvorišču in plesale, beyonce pa kelly pa še ene sam so bli starši revni in niso mel dnarja, pol je pa oče žrtvoval ves denar za neki...in pol je blo ne vem kaj,.... neki v tem stilu če se ne motim... pa umes se je ful punc zamenjal, k so ble 4 pa so se ene odrinjene počutle zarad beyonce, pol so se pa odločil, da bojo samo 3. Neki tazga


Ne, oni niti niso bili revni. Starša sta mela kar dobro službo, potem jo je pa fotr pustu, da bi bil menedžer od skupine, pa hišo so prodal in se preselil v manjšo. Ja ja, obvladam, thanks to VH1 :)
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 08. Sep. 2005 20:52

Bageera napisal/-a:no sej se mi je zdel, da je blo neki v smeri, da so vse pustil in se posvetil karieri od beyonce :)

no očitno jim je uspelo :D
as if.
Uporabniški avatar
Shana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Shana » 09. Sep. 2005 10:05

No pa je spet potrjena teorija o tem, da če se človek v nekaj zapiči in izpelje, mu to tudi uspe.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 09. Sep. 2005 19:05

najprej k so ble mjhne je blo Girls Tyme skupina kjer je bla že Kelly. vadle so non stop. pol k so ble mal starejše so se trudle dobit založbo. je uspel. postale so destiny's child, po The writings on the wall sta skupino zapustili 2 punci ki nista ble zadovoljne z managerjem (big surprise). v videospotu Say my name lahko že vidmio Michelle, pa še eno pevko, ki se ni obdržala dolgo. In so ble 3... najbolj prodajana ženska skupina vseh časov.
mal skrajšana zgodba s kašno nenamerno napako :) je pa res: že originalno skupino je kokr se mi zdi sestavu gospod Knowles, along the way je pač še mama Tina Knowles začela mal šivat ... drugač je Girls Tyme skoz nastopala v njenem beaty parlour-ju.
beyonce so v skupini vseskozi mal preveč forsiral oz. jo je njej fotr. to so te familije k pelejo svoje otroke na vsak talent show in upajo da se jim bo vse povrnl (Spears, Simpson)
v destiny's child pa: vsaka pesm, vsak singl, večinoma je vse odpela ona. sam mormo priznat, da ma vokalne sposobnosti :!: ker po eni strani mi je skor bolš da michelle ne poje tok velik, ker se mi zdi da njen malo raskav glas ne paše v skupino.
no, sicer se bomo pa destiny's child itak samo še spominjali, pa vidl jih bomo za kašne posebne evente in koncerte k bodo mastno služile s kakim reunionom. :flehan:
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 09. Sep. 2005 19:16

tud prov, itak ma vsak svoj okus.
drgač js nism nevemkok blazna fanica destiny's child, mam en cd sicer, drgač sm pa večkrat na MTV pa Vivi gledala kšne te oddaje kako so nastale razne skupine in sm si pač od njih al večkrat ogledala al pa bl zapomnla. nvem :)
drugač mi je pa beyonce čis vredu. deluje mi bl preprosto kt ostale zvezdnice, čeprov bi se loh zlo visok nosila
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 10. Sep. 2005 17:13

SlikaSlika

tu je FUL luštna
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 10. Sep. 2005 20:40

:) men je beyons ful huda tetka :)
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 11. Sep. 2005 15:27

roxy* napisal/-a:SlikaSlika

tu je FUL luštna

pa res je ful sweet...pa všeč mi je njen stil...no, so izjeme včasih, ko je res smešno oblečena ampak drugače pa jo mama lepo oblači :D
as if.
Uporabniški avatar
Shana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Shana » 13. Sep. 2005 13:38

Sam tam v filmu mi pa ni bla uredu (Zlatotič), sam to ni ona tok kriva; Producentom je blo sam to važn, da ena parodira tam
Uporabniški avatar
miss missy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 11. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miss missy » 13. Sep. 2005 13:57

Men je tud ful vredu... tako videz kot muzka!
The key is, never stop doing what you love!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov