Amy Winehouse

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 15. Mar. 2009 13:51

Kaj se sploh kej dogaja z Amy zadnje čase?
Men je njena muzka kar kul.

TUKAJ fenomenalno zapoje komad v živo.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
garview
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 15. 3. 2009
Kraj: Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a garview » 15. Mar. 2009 15:48

Povsem se mi zdi zelo žalostno, glede njenega obnašanja, ter da se nezaveda njenih hudih bolezni (odvisnost od drog in alkohola, odpoved pljučnic in drugih organov). Všeč so mi njene glasbe ˝Back to black in ostale.˝

Vso srečo Amy, da se pozdraviš. :)
Be your self and be good to nature. :)
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 15. Mar. 2009 22:54

garview napisal/-a:Povsem se mi zdi zelo žalostno, glede njenega obnašanja, ter da se nezaveda njenih hudih bolezni (odvisnost od drog in alkohola, odpoved pljučnic in drugih organov). Všeč so mi njene glasbe ˝Back to black in ostale.˝

Vso srečo Amy, da se pozdraviš. :)


= :?:
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 16. Mar. 2009 16:01

*mala* napisal/-a:Kaj se sploh kej dogaja z Amy zadnje čase?
Men je njena muzka kar kul.

TUKAJ fenomenalno zapoje komad v živo.


Super ja!Men je pa tale posnetek všeč,si ga velikokrat zavrtim..


http://www.youtube.com/watch?v=GgfrxZlrYR4
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 16. Mar. 2009 16:11

...
Zadnjič spremenil Feist., dne 09. Jun. 2013 9:36, skupaj popravljeno 1 krat.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 16. Mar. 2009 16:49

Feist. napisal/-a:Se strinjam, muzika je dobra.. samo videz pa tak odbija, da ni vredno govorit.


Saj pri glasbi naj bi štela glasba kot taka in ne videz, kajne?

Meni so njeni komadi super.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 16. Mar. 2009 18:06

Kar se izgleda tiče-hvala bogu za drugačnost,da ne zgledajo vse kot Urška Čepin.:)
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 16. Mar. 2009 19:50

Men je pa ona prav "kul" za pogledat. Ni lepa, je pa zanimiva in predvsem drugačna. (Govorim o njenem videzu preden je postala anoreksična zadrogirana pijanka ...)

A si predstavljate kakšna bi bila Amy kot blond pocukrana barbika? Nje ne paše tak stil, mora biti malo nora, da je zvesta sebi. :D
seendrahh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 7. 7. 2008
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a seendrahh » 17. Mar. 2009 8:25

meni je ta ženka tako antipatična :?
poljubci twoji u tami imaju cudnu moc .. to mi fali ;*
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 17. Mar. 2009 11:28

Meni se pa zdi, da glede na to, da ima Amy toliko mladih oboževalcev in jo ima marsikdo za svoj idol, da je njeno drogiranje, pijančevanje, pretepanje, sploh pa njeni izgredi in fotke paparacov, ko jo dobijo na delu, vso pobruhano, umazano, ležečo in popolnoma zakomirano, preseglo meje in da bi jo morali, ne glede na njen dober glas in glasbo, skenslati iz medijev. Odvratna mi je.
Še nekaj ogabnih slik:
SlikaSlikaSlika
SlikaSlikaSlikaSlika
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Mar. 2009 11:32

Ker absurd. Amy ma fajn muzko, to je to. Kak se pa ona obnaša, oblač je pa njena stvar.

Prebrala sem en komentar na Youtube-u, ki se mi je zdel fajn: Hvala bogu, za eno zadrogirano zvezdnico, dandanes so vsi preveč polikani.

Pred nekaj desetletji je bila večina zvezdnikov zadetih, pa se nihče ni vtikal v njih, ker so bli itak vsi (oz. večina) takih. Zdej je pa sam Amy bolj očitna.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 17. Mar. 2009 11:43

*mala* napisal/-a:Ker absurd. Amy ma fajn muzko, to je to. Kak se pa ona obnaša, oblač je pa njena stvar.

To je stvar vseh nas, ki jo gledamo preko medijev, ki so v veliki meri prisotni v našem lajfu.

*mala* napisal/-a:Prebrala sem en komentar na Youtube-u, ki se mi je zdel fajn: Hvala bogu, za eno zadrogirano zvezdnico, dandanes so vsi preveč polikani.

Ja, res je fajn bit tak, kot Amy.. Fajn je, če si odvisen, pa če hodiš na zdravljenja od odvisnosti alkohola in drog.
Če je kaj absurd, je to tak komentar.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Mar. 2009 12:09

^^ No, nism js napisala ta komentar. Sam sej odvisnost je njena stvar. Ne more nihče od nas vplivat na to. Zakaj bi jo morali zaradi tega nehat poslušat??

Pred 30 leti nebi nihče dajal toliko pozornosti Amyini odvisnosti, ker jih je bilo kar nekaj takih, dandanes pa... A se nej zdej v hišo zapre, da jo nihče ne bo videl kakšna je?

Men je ona še zmeri kul, neki posebnega. Glas ima fenomenalen.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 17. Mar. 2009 12:26

*mala* napisal/-a:A se nej zdej v hišo zapre, da jo nihče ne bo videl kakšna je?

Ne bi blo slabo.. :wink: Naj se pocajta in spravi k sebi, ker je grozna. Glasba izgubi svoj čar, ko vidiš njeno pojavo.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 17. Mar. 2009 14:17

SSarchy napisal/-a:
*mala* napisal/-a:A se nej zdej v hišo zapre, da jo nihče ne bo videl kakšna je?

Ne bi blo slabo.. :wink: Naj se pocajta in spravi k sebi, ker je grozna. Glasba izgubi svoj čar, ko vidiš njeno pojavo.

No ja, to je malo čuden komentar. Sicer nisem ravno njena oboževalka, ampak vseeno rada kdaj poslušam njeno glasbo in njen izgled me še nikoli ni zmotil. Ja, je zadrogirana, nezdrava, zabuhla in ne vem kaj še vse, ampak to kako izgleda, ima še najmanj veze z njeno glasbo. Prej me zmotijo kakšne napol nage babe, ki skačejo in se zvirajo po odru, zapeti pa tako ali tako nič ne znajo. Takih je cel kup in stalno se vrtijo po glasbenih televizijah, pa so veliko bolj neprijazne ušesom, kot amy očem. :?
Kako izgledajo glasbenice, je ravno toliko pomembno, kot to, kako dober posluh imajo fotomodeli.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov