Zakaj horoskopi večinoma ne kažejo prav

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 03. Jul. 2009 9:00

Spoh ne berem horoskopov.
Splošne značilnosti za znamenja pa pogledam in moram rečt, da za moj znak držijo.
(s)mej se
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Jul. 2009 7:14

Men "kažejo" tko, kt si sama želim, da bi mi, kr si en in isti stauk interpretiram tko, kt se mi u tistem momentu in pr tistem počutju zdi.

Sej večinoma so ti mini dneuni horoskopi tut tko narjeni, mal na hojladri in kot take jih je treba tut jemat.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 14. Jul. 2009 11:26

predstavljaj si, da si ti sama skupek vseh znakov :)

To pomeni, da del tebe izraža luna, ta je do 40ga leta zelo močna, del izraža sonce, v odnosih je opazno v katerem znaku ležita mars in venera in še bi lahko naštevala. poleg tega ni dovolj če prebereš samo kaj pomeni npr. mars v strelcu :) v astrologiji so vsi ti planeti med seboj povezani na različne načine, so v opoziciji, v kvadratu, sekstilu itd.

Vse to vpliva na to kaj pravzaprav si :) horoskopi samo kažejo značilnost :) nekega obdobja za večino dvojčkov recimo (ljudje, ki imajo vsaj sonce v dvojčkih), verjetnost da se kaj takšnega zgodi.. odprte so poti, ni pa nujno da se to zgodi.

Za podrobnejšo analizo priporočam [b]www.astro.com[/b]

Potrebuješ rojstni datum in uro, vse podatke pravilno vnesi, pod ''free horoskopes'' imaš ''personal daily horoscope''. Če kje ''zadanejo'', to to tu. Predvsem stvari opišejo bolj na široko, ko možnost, ne pa kot da se bo nekaj sigurno zgodilo na ta dan.

Good luck :wink:
Velika ljubezen in velik uspeh sta povezana z velikimi tveganji!

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron