Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

beyonce7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 27. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a beyonce7 » 28. Maj. 2005 23:44

Sem slišala za eno dobro šlogarico v Postojni. Je šla tud moja mami k njej in ji je vse zadela.
Uporabniški avatar
darči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 6. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a darči » 29. Maj. 2005 10:17

kaj pa kere ful dobra šlogarca v okolici lj (trzin mengeš domžale kamnik)??
a kdo kaj ve?
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 29. Maj. 2005 10:51

Jz pa ne bi šla k vedeževalki, ker se mi zdi da je življenje taka neponovljiva izkušnja in mi ni zanimiv da bi vedla za unaprej kaj bi blo.... Tko kukr je smotka rekla, je tut rekla nasa prof. za psihologijo. Da ce ti nekdo napove usodo al pa ce beres horoskop, nekak sam PODZAVESTNO vplivas na to, mogoce iz zelje da bi blo res, pa c je napovedana dobra stvar pol kul, ce pa slaba pa ni dobr ane? ....... Nevem, sam jz mam rajs da je usak dan neki nouga, nepredvidljivga, da vidm ksnga prjatla k ga ze dolg nism, da dobim kej dnarja od stare mame kr tko, ne pa da mi to ena zenska ze prej pove, pol pa sam cakam kdaj mi bo kdo kej dau.....
Ful mi je lepo tko, da neves kaj bo, prou un filing, fak, kaj bo jutr? Tut za solo nebi sla nikol prasat. Kwa pa c bi rekla da nam nardila, in pol se bom psihirala da se res nebi nardila.....
Tko da, bom jz raj kr nadaljevala tko k grem pa je prou super.....

:P :) :D :wink:
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 09. Sep. 2005 17:57

To temo sm mal prvlekla iz naftalina, tolk d se jo spomnimo en mal.

Jst sm bla pred enim letom pr jasnovidki zaradi zdravja, ker so se mi dogajale čudne stvari, in zaradi faksa. Za zdravje...kak naj rečem...življenje mi rešla, ker drugač bi ali znorela, v polnem pomenu besede, ali umrla, v polnem pomenu besede. Dobr sm vedla, da mi en običen zdravnik ne more pomagat. Blo je zlo hudo z mano in samo ona je vedla kje naj iščem vzrok za moje težave. Našla ga je, povedla mi je kak naj si pomagam, napovedala mi je, da bom spoznala eno gospo, in sm jo, ki mi bo tud zelo velik pomagala, in mi je. Za faks se je časovno mal zmotla. Ni se mi zgodil tisto leto, ampak leto kasneje, pa dobr.

Glede fantov pa zdej študiram, da je kr fejst kiksnla, al pa me njena napoved še čaka :roll:
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 09. Sep. 2005 23:08

virginiaNOmore napisal/-a:To temo sm mal prvlekla iz naftalina, tolk d se jo spomnimo en mal.

Jst sm bla pred enim letom pr jasnovidki zaradi zdravja, ker so se mi dogajale čudne stvari, in zaradi faksa. Za zdravje...kak naj rečem...življenje mi rešla, ker drugač bi ali znorela, v polnem pomenu besede, ali umrla, v polnem pomenu besede. Dobr sm vedla, da mi en običen zdravnik ne more pomagat. Blo je zlo hudo z mano in samo ona je vedla kje naj iščem vzrok za moje težave. Našla ga je, povedla mi je kak naj si pomagam, napovedala mi je, da bom spoznala eno gospo, in sm jo, ki mi bo tud zelo velik pomagala, in mi je. Za faks se je časovno mal zmotla. Ni se mi zgodil tisto leto, ampak leto kasneje, pa dobr.

Glede fantov pa zdej študiram, da je kr fejst kiksnla, al pa me njena napoved še čaka :roll:


Pri kateri pa si bla (kje?) Kolikšna pa je cena? Hm...pa na kakšen način ti je šlogala?
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 10. Sep. 2005 13:49

Bila sem pri Miri Tahirovič v LJ (xxxx). Ona rabi živo osebo. se pravi, da morš ti taj prit in te sam gleda in pripoveduje. Mene so stvari, ki mi jih je povedala tak šokirale, da so se mi solze ulile. Točno tak je povedala kot dogaja. Povedala mi je pa praktično za 30 let v naprej. Povedala mi je kje bom delala, kaj bom delala, da bom službeno veliko hodila po svetu, da bom zelo uspešna, da bom opravljala poklic za katerega se šolam, da imam skrit talent, sam da še ni izrazit, ker se bo pojavil šele ob delanju diplome, kje bom živela, koliko otrok, celo za spol mi je povedala, za zakon, povedal mi je tud da bom mela v življenju še eno veliko krizo, da ta, ki sem jo zdej preživela, ni bila zadnja, približno kdaj me bo zadela. Povedla mi je da se mi bo šele po 27letu začele stvari bolj odpirat in takrat bo šele nastopil moj čas, ki ga tako dolgo in nepričakovano čakam. Za zdravje mi je povedala na kaj naj ahtam, da me izpiti živčno delajo in da to zelo slabo vpliva na moj žolč(česar sploh nisem vedela), da se bo po faksu napetost sprostila in da se bom začela posvečat aerobiki in da bo to moj resen hobi. Celo opisala mi je človeka s katerim se bom poročila in približno kako se bova spoznala. Skratka, jst sm jokala zraven.
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 10. Sep. 2005 13:51

Aja, dala sem pa 20 000sit za eno uro.
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 10. Sep. 2005 14:00

bla sem pri Maruči,..stane 15.000 sit , za eno vprašanje ali pa 3 ure. Men je zadela, kar sem jo vprašala
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 22. Sep. 2005 10:09

Sem bla enkrat pr eni vedeževalki v CE!Pa sem jo vprašala za bivšega pa mi je rekla da ma zaj eno(kar je res!!!)In da bova skupi za dve leti.Se prav v letu 20071Za enga pa mi je rekla da nebova skp.In rs nisva kr on ne mara žensk!POl pa je drugim frendicam zadela v polno(so jo vprašala za preteklost)in jim je zadela vse...
A mislite da je kaj resnice v tem???
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 22. Sep. 2005 10:50

CorfuGirl napisal/-a:Sem bla enkrat pr eni vedeževalki v CE!Pa sem jo vprašala za bivšega pa mi je rekla da ma zaj eno(kar je res!!!)In da bova skupi za dve leti.Se prav v letu 20071Za enga pa mi je rekla da nebova skp.In rs nisva kr on ne mara žensk!POl pa je drugim frendicam zadela v polno(so jo vprašala za preteklost)in jim je zadela vse...
A mislite da je kaj resnice v tem???

kokr se men zdi vem kje v celju si bla, in ja res ona polno trofi...
js sicer nism še bla (in bajdemim ne bom nikol) ampak slišim... baje je ženska profi :wink:
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
miss missy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 11. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miss missy » 22. Sep. 2005 11:24

CorfuGirl napisal/-a:Sem bla enkrat pr eni vedeževalki v CE!Pa sem jo vprašala za bivšega pa mi je rekla da ma zaj eno(kar je res!!!)In da bova skupi za dve leti.Se prav v letu 20071Za enga pa mi je rekla da nebova skp.In rs nisva kr on ne mara žensk!POl pa je drugim frendicam zadela v polno(so jo vprašala za preteklost)in jim je zadela vse...
A mislite da je kaj resnice v tem???


Če je res, boš zvedla leta 2007 :D

Kolk si pa plačala?
The key is, never stop doing what you love!
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 22. Sep. 2005 12:26

virginiaNOmore napisal/-a:Bila sem pri Miri Tahirovič v LJ (041 922 964). Ona rabi živo osebo. se pravi, da morš ti taj prit in te sam gleda in pripoveduje. Mene so stvari, ki mi jih je povedala tak šokirale, da so se mi solze ulile. Točno tak je povedala kot dogaja. Povedala mi je pa praktično za 30 let v naprej. Povedala mi je kje bom delala, kaj bom delala, da bom službeno veliko hodila po svetu, da bom zelo uspešna, da bom opravljala poklic za katerega se šolam, da imam skrit talent, sam da še ni izrazit, ker se bo pojavil šele ob delanju diplome, kje bom živela, koliko otrok, celo za spol mi je povedala, za zakon, povedal mi je tud da bom mela v življenju še eno veliko krizo, da ta, ki sem jo zdej preživela, ni bila zadnja, približno kdaj me bo zadela. Povedla mi je da se mi bo šele po 27letu začele stvari bolj odpirat in takrat bo šele nastopil moj čas, ki ga tako dolgo in nepričakovano čakam. Za zdravje mi je povedala na kaj naj ahtam, da me izpiti živčno delajo in da to zelo slabo vpliva na moj žolč(česar sploh nisem vedela), da se bo po faksu napetost sprostila in da se bom začela posvečat aerobiki in da bo to moj resen hobi. Celo opisala mi je človeka s katerim se bom poročila in približno kako se bova spoznala. Skratka, jst sm jokala zraven.


Aha, za to Miro sem slišala dve plati:eni so rekli, da ženska res obvlada zadevo, od nekoga pa sm slišala, da je šarlatantka in da je takrat-pred leti seveda-odšla iz Slovenije...Ampak za to slednje nisem zihr ali je res ali ne....

A je bila katera pri Miri Selimovič iz Cerkelj?
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 22. Sep. 2005 12:28

steLLcy napisal/-a:
CorfuGirl napisal/-a:Sem bla enkrat pr eni vedeževalki v CE!Pa sem jo vprašala za bivšega pa mi je rekla da ma zaj eno(kar je res!!!)In da bova skupi za dve leti.Se prav v letu 20071Za enga pa mi je rekla da nebova skp.In rs nisva kr on ne mara žensk!POl pa je drugim frendicam zadela v polno(so jo vprašala za preteklost)in jim je zadela vse...
A mislite da je kaj resnice v tem???

kokr se men zdi vem kje v celju si bla, in ja res ona polno trofi...
js sicer nism še bla (in bajdemim ne bom nikol) ampak slišim... baje je ženska profi :wink:


Jst menim, da če gre za pravo jasnovidko, je zelo dosti v tem....V nasprotnem primeru pa niti pod razno....
Kdo pa je tale gospa iz CE?
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
parižanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 1. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a parižanka » 22. Sep. 2005 16:04

Tud jaz sem bla pri vedeževalki in mi je do zdaj vse uganla.
marilyn
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 168
Na forumu od: 21. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marilyn » 22. Sep. 2005 16:08

Nism šla in tut nikol ne bom šla. Nej me lajf sam preseneti..., z dobrimi in slabimi stvarmi. Ne bojim se življenja, in me nikol ne zagrabi taka panika, da bi šla k vedeževalki. :P
Če pa komu to pomaga, da postane bolj pozitiven pa samozavesten, je pa super!!!!!!!!!!! :)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron