Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Anina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Anina » 17. Avg. 2013 17:18

Tudi jaz iščem jasnovidko oz. vedeževalko s katero ima nekdo že pozitivne izkušnje. Vsak nasvet in kontakt sta dobrodošla.
Stormthedog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Stormthedog » 15. Dec. 2013 12:09

Zdravo. 1 teden nazaj sem bila pri eni punci ki privat uci vedezevat. Bosanka je, res obvlada. Cena je res tak smesna da adijo. Do zdaj sem pri njej bila 6x po 1h in morem priznat da mi je res vse lepo razlozila. Mene so zanimale ciganske karte, morem it se 6x in sem koncala. Ce koga res zanima kontakt gospe naj se javi na biden.nina@gmail.com, splaca se ker ne rabis pol ti vedezevalko, lahko pa se sluzis od tega.
Stormthedog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Stormthedog » 15. Dec. 2013 12:11

Poznam pa eno punco pri kateri sem bila. V nulo mi je napovedala stvari. Potem sem se zasvojila s tem.,. Pa sem sla na solo vedezevanja..
Stormthedog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Stormthedog » 15. Dec. 2013 12:15

simke napisal/-a:Lep pozdrav,

Vidim da že lep čas ni blo nobenih postov pod to temo ampak vseeno upam da mi bo kdo pomagal. Zanima me vedeževanje v mb ali bližnji okolici najraje bi vidla da ni določene cene in da vzame koliko pač daš.

Hvala vsem že vnaprej za odgovore ;)



Jaz sem bila pri eni v mbju, ni kolk das, ima pa ceno 20eur, pa tudi ful strank, bila sem prisotna ko sem cakala. Lahko ti dam kontakt ce hoces. Biden.nina@gmail.com, njen kontakt nocem javno pisat.
Stormthedog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Stormthedog » 15. Dec. 2013 12:17

lady gumica napisal/-a:A mogoče ve kdo za koga na Dolenjskem ali posaju.Lp


Poznam eno, ce res rabis nekaj dobrega. Sicer ni na Dolenjskem.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Dec. 2013 14:45

:keks:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
MiaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a MiaL » 15. Feb. 2014 17:04

Pozdrav.

Vidim, da iščete dobre "prave" vedeževalce. Jaz imam eno res neverjetno izkušnjo in zaradi le-te tudi verjamem, da ljudje s posebnimi sposobnostmi zares obstajajo. Je pa res, da so redki.

V glavnem, leto nazaj sem bila pri vedeževalcu Vladimirju Pavlović-u. [url]https://www.facebook.com/pages/Vladimir-Pavlovi%C4%87/425687320892603 [/url](Maribor) Povedal mi je stvari iz moje preteklosti, ki jih ne ve nihče. In še pomembneje, vse kar je povedal za mojo prihodnost se je uresničilo.(čeprav se mi je takrat zdelo nemogoče)
Res korekten in prijazen moški. Vsekakor priporočam obisk.
predalnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a predalnik » 28. Apr. 2014 12:20

izbriši me
Ferbc002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferbc002 » 28. Apr. 2014 12:53

Jst ne razumem kako v 21 stoletju lahko vrjamete v vedeževanje :) Ob vsem znanju fizike, matematike, biologije, evolucije vrjamete da obstajajo neki vedeževalci, čarovniki in ne vem kaj še use.

Ne želim vam spreobračat mnenja, vsak vrjame v svoje :) ...ampak v razmislek:
Ob predpostavki, da vedeževalci, taki in drugačni čarovniki živijo že več tisoč let, kako to, da ta posebna vrsta človeka("imajo" namreč lastnost, ki je jaz nimam) bi se bolje razvila od nas navadnih ljudi, oz. bi si nas podredila. (v naravi močnejši preživi)
_____________
Pa še to: Kako je lahko mogoče napovedati prihodnost, če je le ta sestavljena iz nešteto naklučji?
yoursoulismine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 14. 8. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a yoursoulismine » 14. Avg. 2014 13:33

Zdravo. A je bil že kdo pri tej vedeževalki http://www.poceni-vedezevanje.com/? sem rahel skeptik a bi še vseeno rad poizkusil vsaj enrkat.
snezi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 7. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a snezi » 15. Jan. 2015 21:57

Kdo pozna številko Anite z Viča :D
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 16. Jan. 2015 0:08

V nas lokal prihaja ena "vedezevalka", ki sloga preko telefona, in je res smesna, sem zadnic vlekla na uho, ko ona z nekom na liniji zacne: "va vasih kartah vidim blablabla..." ampak kart sploh ni bilo na mizi in to se je dogajal sredi hipermarketa :lach:
Drugace pa mocno dvomim, da lahko randnom oseba, napove kaj se ti bi dogajal v prihodnosti :nein:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
bunny22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a bunny22 » 03. Feb. 2015 10:20

pjotra napisal/-a:Drage Cosmopolitanke!
Jaz priznam, da kar redno obiskujem vedeževalko, sploh pa kadar se mi kaj posebnega dogaja ali sem pred kakšno veliko odločitvijo. Ampak ta moja vedeževalka je vedeževalka, da se reče. Kajti prava vedeževalka nič ne računa, daš kar daš. Ali je to denar, ali kava, ali rože. Karkoli. Meni je dosedaj vse uganila. Da pa sem nekako dobila občutek, mi je najprej povedala kaj se je v bistvu dogajalo v moji preteklosti. Prvič skorajda nisem mogla verjeti. Bila sem sicer rahlo prestrašena, ampak je minilo. Tako, da punce kar pogumno. Ničesar nimate za zgubiti!!!!!!!!!!!


Zivjo
Mene pa zanima, ce se se da dobit kontakt od te gospe? Lp
katja123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a katja123 » 14. Nov. 2015 13:50

Anina napisal/-a:Tudi jaz iščem jasnovidko oz. vedeževalko s katero ima nekdo že pozitivne izkušnje. Vsak nasvet in kontakt sta dobrodošla.





Zdravo, jaz sem bila 2.11. pri eni in je zadela kolk je slo :) za preteklost je zadela vse kar je slo, je kar nekaj izkusenj, samo javno ne bi o tem. ce kogarkoli zanima izkusnja z jasnovidko naj se mi javi na mail.
Ni mi povedala samo lepe stvari tak kot to delajo nekatere. :) je povedala kar realne stvari in sem se vedno pod vplivom njenih besed.
katja.katjica86@gmail.com
pišček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 19. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a pišček » 18. Maj. 2016 14:07

Nazadnje sem klicala eleno iz http://www.vedezevanje-090.si/ in je kar precej stvari zadela.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron