Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
PREROK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a PREROK » 21. Maj. 2011 9:58

Mene nekaj zanima ze dolgo se sprašujem jaz na primer prvo vsakemu povem kaj se mu je že zgodilo in potem kaj se mu bo. Pač nekako izhajam iz tega da povem kaj ti že veš in potem mi lahko verjameš kaj bo bilo v kolikor se to ni zgodilo prekinem vse skupaj in poskusim še enkrat drugič . Je to kot stranki dobro ali ne?????

No to me je zanimalo pač želim da je pošteno če že drugače ni na tem svetu----
LEP POZDRAV IN RADI SE IMEJTE......
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 21. Maj. 2011 22:57

joj prerok kaj če bi ti posvetil svoje življenje nečemu uporabnemu, ne pa nategovanju ljudi? toliko potenciala gre v nič. če ti pa res gre to prerokovanje super bi prosila za rezultate mojega naslednjega kolokvija. :confused:
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
PREROK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a PREROK » 22. Maj. 2011 11:06

Rollin #2 napisal/-a:joj prerok kaj če bi ti posvetil svoje življenje nečemu uporabnemu, ne pa nategovanju ljudi? toliko potenciala gre v nič. če ti pa res gre to prerokovanje super bi prosila za rezultate mojega naslednjega kolokvija. :confused:


ah se ne ukvarjam z negativnezi pod drugo pa tudi ne racunam svojih storitev zaenkrat tak da heh briga me kaj si drugi mislijo jaz vem cesa sem sposoben to je vedno tako prvo te nekdo napade pol poves nekumu nekaj pa rece res si dober ampak kaj to pomaga ce te ze slabo ocenil na zacetku ko so to ze vsi videli jane bo ze lp
LEP POZDRAV IN RADI SE IMEJTE......
Uporabniški avatar
Thumbelina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Thumbelina » 23. Maj. 2011 19:44

PREROK napisal/-a:Mene nekaj zanima ze dolgo se sprašujem jaz na primer prvo vsakemu povem kaj se mu je že zgodilo in potem kaj se mu bo. Pač nekako izhajam iz tega da povem kaj ti že veš in potem mi lahko verjameš kaj bo bilo v kolikor se to ni zgodilo prekinem vse skupaj in poskusim še enkrat drugič . Je to kot stranki dobro ali ne?????

No to me je zanimalo pač želim da je pošteno če že drugače ni na tem svetu----


Meni se to ne zdi kaj dosti prepričljivo, če večkrat poskušaš napovedat, zato ker prvič nisi 'uganil'. Ugiba lahko vsak, enkrat bo že zadel :D .
MAJA28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 7. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a MAJA28 » 07. Nov. 2011 17:19

Zdravo.

Mene pa zanima ali je kdo isto vprašanje postavil večim vedeževalkam in ali se je to tudi uresničilo? Jaz sem namreč to naredila in vse so mi povedale isto pa sem jih vprašala kakih 5. Zdej pa čakam al se bo res uresničilo, vse so mi napovedale kar sem spraševala, da se bo to uresničilo okrog 10.11.2011, no me zanima, če so imele prav.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 07. Nov. 2011 20:17

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:56, skupaj popravljeno 1 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Nov. 2011 21:24

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:52, skupaj popravljeno 1 krat.
simke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a simke » 20. Avg. 2012 13:09

Lep pozdrav,

Vidim da že lep čas ni blo nobenih postov pod to temo ampak vseeno upam da mi bo kdo pomagal. Zanima me vedeževanje v mb ali bližnji okolici najraje bi vidla da ni določene cene in da vzame koliko pač daš.

Hvala vsem že vnaprej za odgovore ;)
Uporabniški avatar
PREROK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a PREROK » 02. Okt. 2012 23:27

;)
LEP POZDRAV IN RADI SE IMEJTE......
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Okt. 2012 20:50

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:57, skupaj popravljeno 1 krat.
anais_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a anais_1 » 18. Dec. 2012 16:53

Pred enim mesecem sem bila na ''svetovanju'' pri enem vedeževalcu blizu Ljubljane in čist šokirana kako se zadeve v mojem lajfu začele odvijat točno tako kot je napovedal... napovedal mi je ene stvari, ki jih noben nebi mogel prevideti in so se že začele dogajat... ne morem verjet! še sreča, da je vse pozitivno... :)
seherezada
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a seherezada » 18. Dec. 2012 20:25

zaupaš kje točno?:) ter kolko si plačala? hvala :)
Jenny13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 21. 1. 2013
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenny13 » 21. Jan. 2013 15:31

Jaz sem bila pri eni vedezevalki. Vse mi je povedala za naprej in nazaj. Vse je tocno povedala. Grem k njej dvakrat na leto. Glede placila je tak, das kolk das. Za kontakt me kontaktirajte na mail jenny.novi@gmail.com
Jenny13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 21. 1. 2013
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenny13 » 21. Jan. 2013 15:32

Jenny13 napisal/-a:Jaz sem bila pri eni vedezevalki. Vse mi je povedala za naprej in nazaj. Vse je tocno povedala. Grem k njej dvakrat na leto. Glede placila je tak, das kolk das. Za kontakt me kontaktirajte na mail jenny.novi@gmail.com


aja, pa vedezevalka je iz Maribora. :)
lady gumica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lady gumica » 09. Avg. 2013 20:37

A mogoče ve kdo za koga na Dolenjskem ali posaju.Lp

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]