Usoda

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 24. Avg. 2005 19:11

Hmmm.....Ne vem včasih ja, velikokrat pa ne, ker mislim, da več kot polovico prispevaš sam in zato tudi ne moreš govoriti, da ti usodo krojijo drugi....
majaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 19. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a majaaa » 24. Avg. 2005 22:12

ciber_girl napisal/-a:Hmmm.....Ne vem včasih ja, velikokrat pa ne, ker mislim, da več kot polovico prispevaš sam in zato tudi ne moreš govoriti, da ti usodo krojijo drugi....


tud jest bi rekla da je to tko
Dneva ne moreš zadržati, lahko pa ga izkoristiš
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 24. Avg. 2005 22:15

sofia83 napisal/-a:Jaz pa ful verjamem v usodo ... Verjamem, da ma vsak začrtano pot, sicer gre lahko rahlo levo ali desno od te poti, ampak bistvo je enako. Mislim, da je to pogojeno predvsem s človekovimi prejšnjimi življenji. Drgač ne bi blo nekega kozmičnega reda, če bi lahko vsak po svoje delal. :?


To je to! Sam čist sami si zberemo life in usodo da pridobivamo nove izkušnje za naprej...
Uporabniški avatar
Slatka Mala
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Göteborg,Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatka Mala » 25. Avg. 2005 12:29

tud jst v"mlajših"letih nism vrjela,ker se nism hotla sprjaznt da mogoče res nimam vpliva na dogodke!sam več stvari se ti zgodi v lajfu bl ti je jasn da je neki na tem,sploh po enem dogodku z mojo sošolko I just must belive!
tko kt ste že ene rekle,je pot,lahko gremo levo alpa desno ampak zberemo zmer tist kar mormo.tk ko pravjo you can run,but you can not hide,kar je namenjeno se bo zgodilo in kdor ti je namenjen bo stabo.
U prolazu tjelo pripijena,bez imena samo bez uspomena..
Uporabniški avatar
bela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bela » 25. Avg. 2005 13:12

Mislim, da ti je ena pot začrtana v življenju, to sem skor zihr, ampak jo potem lahko nekako spreminjaš oz. lahko vplivaš nanjo.

Zadnjič sem gledala en čudn film, k je en eno spozanl in je potem kazalo kako je potekalo njegovo življenje če bi bila in če ne bi bila skupaj in potem je bil en flash in je prikazovalo kako bi bilo je če ta tip nje ne bi spoznal.

Tko da ena malenkost, ti lahko čist obrne življenje na glavo.
micy17
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a micy17 » 25. Avg. 2005 16:26

kar ti je usojeno ti je pac usojeno!!!jst ful vrjamem v usodo!!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 25. Avg. 2005 17:05

Mah ta usoda! Slika

Vsak si sam kroji svojo srečo....res je,pa da se moramo določene stvari naučiti...oziroma jih čez dati!Prej,ko dojameš določene stvari lažje ti je...v naravi so določeni zakoni...in preko njih ne moremo...tako pač je !Na srečo...za nekatere na žalost... :roll:

Itak je,pa sreča v očeh posameznika...in usoda za moje pojme tudi! :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
pupa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pupa* » 25. Avg. 2005 21:29

Res je, da sami sprejemamo odločitve in s tem na nek način tudi vplivamo na usodo, sam pa tudi verjamem da so ti določene stvari enostavno usojene in se jim ne moreš izognit. Pač se ti zgodijo z nekim določenim namenom.
Uporabniški avatar
seka_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a seka_ » 18. Sep. 2005 19:55

Mah ni druge-USODO SI VSAK SAM SKROJI.Pač če boš naredu kje full vlko napako je treba še posledice sprejet.Če si pa kj dobrga naredu se bojo pa tut lepi rezultati pokazal.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 18. Sep. 2005 20:09

...
Zadnjič spremenil kr.ena, dne 01. Jan. 2009 23:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 19. Sep. 2005 19:33

Men usoda kroji življenje. Dostkrat sem se vprašala zakaj so v moje življenje prišli ravno ti ljudje, ki so.
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 19. Sep. 2005 21:01

niti ne,,,, ko se zgodi kaj extremno slabega ja..... drugače pa verjamem da si sami krojimo življenje, usoda so le naključja, ki nastanejo zaradi tega ker živimo dovolj predvidljiva življenja
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 20. Sep. 2005 10:11

hmm ... kakor kdaj .. jaz pravim da smo mi odločilni člen pri krojenju svoje usode .. čeprav so kdaj take situacije ko lahko samo rečeš - mi je
že bilo usojeno :)
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 06. Feb. 2006 13:37

Jst tud verjamem v usodo.

Sicer si je ne razlagam na tak način, da nam je recimo čisto vsak korak ki ga storimo usojen, ampak bolj kot nek "pointer" v življenju... recimo da nam pokaže določene smernice v življenju in nas potem vodi skozi njih. Logično da lahko tudi malce zaideš s te poti, ampak konec je vedno enak.

Seveda da obstajajo tudi naključja, ampak teh je (po mojem mnenju) bolj malo... te so že tak dodelan splet okoliščin, da enostavno dvomim v njih. Usoda nas pripelje do dogodkov, za katere mislimo da so naključja.

Jst sem že večkrat doživela stvari za katere sem prepričana da niso le stvar naključja. Ko malo povežem vse skupaj mi deluje kot nek "načrt", ki naj bi bil sestavljen že od rojstva.

Skratka, so določene stvari v življenju na katere enostavno nimamo vpliva, pa če se še tako trudimo.
Zadnjič spremenil Frenkie, dne 08. Nov. 2007 11:10, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 07. Feb. 2006 3:33

Frenkie napisal/-a:Če ti je neki usojen se tega ne da spremenit in jst sm to dostikrat doživela! Velikokrat si neki želim in si postavim cilj, na koncu pa čist neki tretjega izpade. Eni temu pravijo naključje, sam jst pravim da mi je blo tko usojen.

Ali se pa enostavno dovolj ne potrudis za svoj cilj, pa zato cisto tretje izpade ;)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov