Uroki/Črna Magija [Združena tema]

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

A verjamete v uroke?

da
102
59%
ne
71
41%
Skupaj glasov : 173

Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 20. Avg. 2005 10:51

Verjamem v magijo, in prav neverjetne zgodbe sem že slišala.
:eek:
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
zvezdica5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 23. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica5 » 23. Avg. 2005 7:27

:)
Zadnjič spremenil zvezdica5, dne 26. Feb. 2011 22:42, skupaj popravljeno 1 krat.
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 23. Avg. 2005 7:57

jst se mal nerada v te stvari spravlam, k sm ze dost dozivela, k me je mal prestrasl. verjamem pa bioenergetikom-vsaj enmu, k je na men delu in sm res čutla vso tisto toploto in to, pa moja kolegica mi je vedeževala, pa za nazaj vse uganila...tko da ji ze morem verjet :D
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 03. Maj. 2006 19:02

Eh....mislm da je to navadna neumnost. Še nobeden ni nikoli dokazal ,da ga je nekdo zares uročil, tko da...... :?

Zdej te knjige o magiji, pa to.......hm...sej zanimiv je.... sam kaj k itak uroki ne delujejo....vsaj mislm tko :razz:
piza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 8. 2004
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a piza » 23. Okt. 2007 8:36

Mogoče mi bo kdo znal kaj svetovati, ker to kar doživljam sedaj, ne morem verjeti.Imam bratranca, ki je 100 % invalid in jaz skrbim zanj. Pred cca. 4 leti sem najela še eno žensko, da bi mi pomagala. Pred letom in pol pa se je bratranec začel do mene vesti nerazumljivo. neprepoznavem mi je bil predvsem, ko je bila ta ženska v bližini - ni se hotel pogovarjati z menoj, ko pa te ženske ni bilo, pa sva zopet bila kot prava brat in sestra. V tem obupu sem obiskala vedeževalko Stanko iz Postojne in Jasmino. Obe sta mi povedali, da je to ženšče nad bratrancem naredila črno magijo in da se je moram čimprej rešiti, ker mu dela zelo slabo, želi mu pobrati vso premoženje ( hišo in prihranke) ter ga nato seveda pustiti. Ženska je pri njem dosegla, da ko je pri njem ona jaz ne smem v hišo. Ker v vse te magije do sedaj nisem verjela niti nisem zanje slišala, me zanima, kako se to odstrani? Kako se pomaga - ampak s črno magijo se jaz ne bi ukvarjala - o tem sem malo brala po forumih in sedaj vem, da to ni dobro. Sem pa totalen laik, glede tega.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 23. Okt. 2007 9:15

Vem, da je stara tema, ampak bom se jaz nekaj napisala...

Jaz se s crno magijo nikoli ne bi mogla ukvarjat Enostavno ne razumem, kako je lahko nekdo tako zloben, da zeli skodovati drugim. Jaz vsem po vrsti privoscim veselje, sreco itd. ne pa nekaj slabega.

Tudi meni se je nekaj podobnega ze zgodilo, ko me je ena hotela urociti ali nekaj. Bivsa punca od mojega fanta se baje tudi ukvarja s tem. In ko sva enkrat bila zunaj, je bila tudi ona v isti gostilno. Ko naju je zagledala skupaj, je sla mimo naju in se mene dotaknila. Moj tega ni videl. Ko sem mu to povedala, je rekel, da je s tem, ko se me je dotaknila, da mi je kao hotela prinesti nesreco v zivljenje. Ampak jaz sem se zdaj srecna kot nikoli v zivljenju, tako da dvomin da to vse drzi.

Vseeno ne razumem, kaj sem jaz njej kriva, da sta onadva sla narazen - ona ga je varala, ne jaz.

Ne morem verjeti, da obstajajo take zlobe, da nekomu zelijo skodovati, ceprav jim ni nic kriv.
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
BIBI21
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BIBI21 » 23. Okt. 2007 10:07

obstajajo takšni ljudje, ki ti slab hočejo, verjemi mi, kr osebno poznam eno tako žensko, ki je to hodla nekam in svoj namen dosegla ... jo tud žive ne morem več videt ... sam ne vedo pa da s tem nase nesrečo vlečejo in bodo edino oni trpeli hude posledice ...

smilijo se mi takšni :roll:
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 23. Okt. 2007 11:48

Pravijo, da naj bi se ti povrnilo 7kratno nazaj, ce to izvajas. Pa ne mogoce neposredno tebi, mogoce tvoji druzini, prijateljem, fantu, itd. Ampak vseeno to posledicno tudi na tebe vpliva.

Raje tačke vstran od tega.
You want me to be something I can never ever be.
piza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 8. 2004
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a piza » 23. Okt. 2007 12:13

Ja, tudi sama ne morem verjeti, da obstajajo taki ljudje, ki jih dejansko ne briga, kaj se bo zaradi njihovega čaranja dogajalo z njihovimi potomci!
Ko sem Stanko iz Postojne vprašala, če se ta ženska , ki dela črno magijo nad mojim bratrancem, ne boji, da se ji bo to vse povrnilo, mi je dejala, da so to ljudje brez morale in skrbijo samo za svoje lastno življenje in ugodje.

Mi je pa tudi dejala, da meni osebno ne more nič, ker sem preveč močna osebnost. Stanka mi je dejala, da se jo bom sicer rešla, ampak ne tako hitro kot bi jaz želela.
Je pa še en podatek zanimiv - na to so me sicer opozorili sosedje- da baba zmešana redno seksa z njim ( on z njo ne more, ker je na invalidskem vozičku in se ne more premikati). To sicer ne bi bilo čisto nič narobe, če bi ženska imela poštene namene z njim, ampak dobro vem, kam pes taco moli......
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 23. Okt. 2007 13:24

ryu10kyu napisal/-a:Dejstvo je v tem,da imajo misli ogromno moč,ki se je mi sploh ne zavedamo...in vse je skrito v glavi!
In vsi uroki in simboli,ki se skrivajo zadaj...so nam samo pomagalo,da prepričamo um,da zadeva deluje!In tu je ves recept...bolj bo zadeva zgledala misterijozna...bolj bomo verjeli.

In tudi v vsakdanjem življenju uporabljamo magijo tako črno,kot belo,samo da to delamo nezavedno...nekateri pač to ozavestijo in uporabljajo...nekateri,pa pač ne.Tudi raznorazni politiki(slovenski niso izključeni) uporabljajo magijo in to zavestno...tudi Hitler je bil pristaš le te.

Ne bi zdaj tukaj filozofiral in razlagal,kako in kje to uporabljamo...ampak vsi smo čarovniki svojega življenja...

Jaz bi rekla prej obratno. Stvar zgleda preveč "misteriozna", da bi kaj od tega verjela.
Lahko bi še napisala kaj o zdravem razumu itd., pa bi bila najbrž kakšna užaljena :? Ok, živi in pusti živeti ... ampak da mi tak folk voli vlado :roll:

Ja, vsi smo čarovniki svojega življenja. Samo svojega. In to samo mi sami.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 23. Okt. 2007 13:49

Verjamem v črno magijo. namreč že od dveh oseb sem slišala kaj se jima je dogajalo, ko sta se zapletli z napačno osebo. Ona od njiju je bila skoraj zastrupljena :? .

Drgač pa ja, to me zanima, vsa ta misterija pto. Tko da če kakšna pozna dobro knjigo o tem, bi prosila za naslov :wink:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 23. Okt. 2007 17:54

Ja, vsi smo čarovniki svojega življenja. Samo svojega. In to samo mi sami.

s tem stavkom se najbolj strinjam. nihče mi ne more pameti solit, vem, da se stvari zgodijo z razlogom in vem, da razlogi obstajajo in zato tudi so... vem pa tudi, da si sam uresničiš svoje cilje in sam delaš za življenje. lahk da ma čarovnija kaj s tem, ampak odvisno če verjameš v to, ali ne...[/quote]
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 11. Okt. 2008 14:50

Je nekej v tem.Ni sam larifari.Sam ok, odvisno kak kdo misli o tem.Ne bom obsojala tistih, ki v to pač ne verjamejo.Črna magija je znana že od zaćetka človeštva.Sam ne vem, zakaj bi ti brala knjige o tem?Ne se spuščat v te stvari, kajti, če kaj pri uroku zajebeš se ti baje 3 kratno vse vrne.Bolj ti priporočam belo, rdečo, roza, rumeno,oranžno magijo, ki so pozitivne.Pusti negativno na miru, ki je je že itak preveč in tud cuprnic pa coprnjakov je preveč.vem za eno, ki je ful močna na tem,zat se je raje izogibam in se petljam z njo, ki nikdar ne znam, kaj lahk sam narobe zinem pa me bo sjebala.
Kolegica pa pravi, da majo v vasi eno tako copro(že stara babnca), ki pa po vasi zakppava kokošja jaca(celo v grobove vaškega pokopališča).Pri njej doma so dostkrat naleteli na ta jajca).pa zakapa jih tak, da pol celota dobi obliko pentagrama.Pa rekla je, da je enkrat doma na vrtu izkopala ful jajc, ko je nekaj delala, pa jih je pobrala in zložla v škatlo ter jih nesla uni babi pa ji je rekla, naj si biskvit speče.Pa baje ful gleda če ma kdo kak izpadel las na obleki da ji ga vzame.Pa uročla je enga fantka(ki se s familijo ne razume).Vedno je govorila, ak je lep, priden pa da špila harmoiko, da bi še mrtvi iz groba vstali(in pri tem je mela grozen krohot).fantek pa je zabredel v nadaljnem življenju in umrl na motorju.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Aylin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Aylin » 07. Feb. 2009 17:26

Hja pa je res tole s telimi uroki in temi stvarmi... sem tud jst že slišala ene par zgodb zarad tega in tudi meni se je nekaj podobnega zgodilo: no takole je bilo, jaz sem že zelo dolgo zaljubljena v nekoga, in ko je že vse kazalo, da bova skupaj si je našel drugo punco in zanjo sem slišala marsikatero stvar, da je z njim samo zato, da jaz trpim oz. mi je to še sama priznala nato se temu fantu zlagala, da sem jo napadala ter grozila itp. slišala sem tudi, da je nanj dajala črno magijo, da se on zaljubi v njo, ker kljub temu, da je on z njo je čutila, da ljubi drugo potem je pa začela še na meni izvajati črno magijo in pred kratkim sem zaradi tega imela prometno nesrečo, hvala bogu nič hujšega, to mi je tudi potrdila neka priznana jasnovidka... hodila sem se čistiti zaradi tega vendar se mi zdi, da tisti, ki me še zdaj čisti ni pravi čistilec črne magije, tudi, ko sem hotela, da še tega fanta zaščiti je rekel, da bo zelo težko oz. da bi on moral priti k njemu, menim, da to ni prav, če lahko na nekomu izvajaš črno magijo na daljavo, potem lahko tudi čistiš črno magijo na daljavo... sicer še vedno nevem kako naj rešim ta problem, kako njega, ki seveda ne vrjame v te stvari in kako naj se rešim tega, kar vse mi je ta ženska storila, vendar vem da naju še vedno ''bumbandira'' s temi uroki... bila sem že pri vseh možnih ljudjeh vendar mi vsi zatrjujejo isto, da mi ne morejo pomagati, da on sam mora pridet na čiščenje... če slučajno kdo katero/katerega pozna, ki bi lahko odpravljal te stvari ali kaj podobnega v vezi s tem in da je priznan prosim mi sporočite po zasebnem sporočilu, vam bom zelo hvaležna, samo prosim naj mi pa noben ne govori za gospoda iz Novega Mesta, ker sem bila že pri njemu in mi ni hotel pomagati... LP
Aylin
gala1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 7. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a gala1 » 07. Feb. 2009 17:33

Menda je tega pri nas res ogromno :eek: Osebno se niti pod razno tega ne bi upala jit, ker so posledice prehude, pa čeprav lahko tako ustvariš le okoliščine nekega dogodka, saj ima vsak človek svobodno voljo in si na koncu sam izbere kako bo v takih okoliščinah reagiral :rolleyes:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron