Uroki/Črna Magija [Združena tema]

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

A verjamete v uroke?

da
102
59%
ne
71
41%
Skupaj glasov : 173

Uporabniški avatar
Žaklina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 21. 3. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Žaklina » 18. Apr. 2005 12:35

full zanimiva tema, ampak mislim da bi jo bilo potrebno premakniti na splošno, pa bi dobila več odgovorov :)
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 18. Apr. 2005 13:10

Kar k urokom jo dejte!
Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 18. Apr. 2005 13:16

Evo tema je združena uživejte... Pa prosim brez črne magije proti moderatorjem :D
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 18. Apr. 2005 22:35

Gregor napisal/-a:Evo tema je združena uživejte... Pa prosim brez črne magije proti moderatorjem :D

:magic: he he he...
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 18. Apr. 2005 22:45

verjamem itq d verjamem...sj sm s tem zrasla.....moja tetka se s tem ukvarja :nighty: drugac pa itq verjamem v vse kwa je nadnaravnega...tud u harrya potterja :lol:
buhhaahaha im a witch :magic: ok priznam d nism probala se nobenga uroka, k mi je tetka rekla d jih ne smem, k se mi bo vse vrnlo in to v negativni smeri pa se dvakrat hujse....se posebi ce so to kksni ljubezenski al pa mascevalni uroki :schlaumeier: sm pa probala ze duhove klicat z eno frendico ce to steje.... :? ampak to ni bla zajebancija, to smo res delale po nekih navodilih, sam k je neky pocl pa smo se ustrasle pa smo nehale :roll:
can you keep up
baby boy
Gabrielle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 17. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Gabrielle » 19. Apr. 2005 11:56

Kaj pa če skušaš na nekoga vplivati, da bo začel na neko situacijo gledati drugače in bo ugotovil, da je naredil napako, ko se je nekaj odločil... A to obstaja, je to možno? Kdo ve več o tem, naj mi kaj napiše, ker me res zanima.
Zanima me tudi, da če nekomu full želiš slabo, ali je možno, da se mu bo tudi kaj slabega zgodilo? Kako veš, če si uročen? Jaz že leto dni nisem srečna, imam depresijo in že imam čudne pomisleke...
Uporabniški avatar
Sarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 10. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarra » 19. Apr. 2005 12:46

mal si na netu preberi...uroki so za vse mogoce...se to da druga oseba gleda na stvari tako kot si ti zelis...ampak ce deluje?! hm...nevem...

nikoli pa nesmes skodovati nekomu z uroki ali ga urociti proti njegovi volji...npr:zaljubljena si vanj on pa te noce in bi ga zdaj ti urocila da bo tvoj...hm...pise da ga potem dobis ampak kratkorocno pol pa je vse se slabse.....

Gabrielle: poskrbi za svojo sreco in uzivaj zivljenje! zaradi kogar koli si v depresiji s tem nebos nic spremenila...pozabi in uzivaj ker tu trpis samo ti in skodujes le sebi!
kaj pa se ti je potem tako strasnega zgodilo da si tako nesrecna?
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 19. Apr. 2005 12:50

Gabrielle napisal/-a:Kaj pa če skušaš na nekoga vplivati, da bo začel na neko situacijo gledati drugače in bo ugotovil, da je naredil napako, ko se je nekaj odločil... A to obstaja, je to možno? Kdo ve več o tem, naj mi kaj napiše, ker me res zanima.
Zanima me tudi, da če nekomu full želiš slabo, ali je možno, da se mu bo tudi kaj slabega zgodilo? Kako veš, če si uročen? Jaz že leto dni nisem srečna, imam depresijo in že imam čudne pomisleke...


da te postavm na realna tla......to d si nesrecna si kriva sam ti :roll: sory ampak ne smes dopustit d te kdo ali pa kaj unicuje in onesrecuje
evo mene recimo....dons sm bla slabe vole pa zdajle jem fino rizotko pa sm tak srecna :D slabo volo bom premagala, k nism fajna k sm tecna....vprasi tajo3 :wink: in zdajle se grem stusirat, uridit in prpravt na danasnje tekmovanje za plesne, k me drgac ze zvijo v zelodcu k pomislim na to in narajs nebi sla, sam bom premagala to tremo, to slabo volo in z veseljem odplesala tiste plese, ce pa noum nc dosegla pa tud prov :nixweiss:
ok zj pa zenska(jst, d nou pomote :wink: ) skuliri se pa nehi nabijat oftopice :lol: :wink:
can you keep up
baby boy
Gabrielle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 17. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Gabrielle » 19. Apr. 2005 19:49

Khm, če je tukaj slučajno kdo, ki se na to res spozna, ampak res SPOZNA, naj se mi javi preko zasebne pošte.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 21. Apr. 2005 9:30

Črna magija se uporablja, da bi nekoga poškodovali, naredili slabo proti njegovi volji,pri maščevanju, preprečuje normalen potek dogodkov uničuje obstoječe.

Bela magija pomaga ljudem proti delovanju negativnih sil, sil teme - črne magije. Bela magija osvobodi in pomaga ljudem od vplivov črne magije -satana ,ki je negativna in s katero se povzroča slabo energijo, uničuje ,pa tudi prikliče nesrečo in smrt.
Pomaga pri ljubezni, denarju, delu,zdravju, zakonski zvezi, spolnosti, za splošno blagostanje duha in telesa doseže se z delovanjem magijske energije. Uroke,prekletstva,čini,slaba energija...... se lahko odpravi oziroma izniči z belo magijo, ki prihaja od pozitivne energije boga.

Vsi tisti, ki se ukvarjajo z magijo morajo paziti na dneve ,kdaj delajo določen obred. Najprej se morajo zaščititi kajti drugače so v veliki nevarnosti. Morajo spoznati sami sebe ,naravo, pa tudi zakone magije, ki so zelo zahtevni in niso instant naučeni prek hitrih tečajev.

Ponedeljek - je dan za čast ,srečo, ter za odnose z drugimi ljudmi pa tudi za črne namene in črno magijo.
Torek - za črno magijo sovraštva in maščevanja pa tudi za razne obrede vezane za belo magijo
Sreda - za magijo povezano za delo in različne komercialne aktivnosti,
Četrtek - magija povezana izključno za denar in različne finančne transakcije,
Petek - za vse magične obrede, ki so vezani za čustva, za odnose v ljubezni,partnerstvu ,ter odnose z drugimi ljudmi,
Sobota - za vse magične oblike, ki so vezane na visoko črno magijo.
Nedelja -je dan za počitek in se ritualov ne izvaja.

Vsakemu dnevu vlada en planet in tudi vsako uro vlada drugi

Planet,katerega energije spremljajo njegovo delovanje. Prav tako je določena v toku dneva ura kdaj je potrebno pričeti in končati z določenim obredom. Dan se začne od jutranje zore pa vse do zahajanja sonca. Noč pa se deli od zatona sonca pa vse do jutranje zore. Magi morajo imeti posebne prostore v katerih lahko nemoteno opravljajo svoje magične rituale. Prostori so ponavadi z zelo malo svetlobe.Vsaki mag skrbno varuje svoje recepte in znanje,ki ga zelo dobro skriva in varuje. Za obrede je potreben ogenj,ki ga simbolizirajo sveče.

Sveče so zelo različnih barv in prav to jim daje poseben značaj.

Bela sveča je sveča veselja,obenem je tudi simbol čistoče,uporablja se jo za samo-očiščenje , sprostitev,povečuje voljo, daje mir in blagostanje. Pomaga pri reševanje nerešljivih problemov.
Svetlo plava je sveča neskončnosti, sveča je lahko pozitivno in negativno naravnana odvisno od odtenka barve in namena uporabe, je sveča zvestobe, pobožnosti pri ljubezenskih zadevah se je treba izogibat ker deluje negativno in ljubezen hladi.Pomaga pospeševanju zdravljenja pri raznih boleznih.
Rumena sveča namenjena uspehom in zmagam, svetlobi,umu, pa tudi ljubosumju.
Rdeča sveča je namenjena ljubezni, moči, seksualnosti,privlačnosti,pogumu ,zmagi.
Zelena sveča odpira nova vrata, rojstvo, obnavlja, vzdržuje mladostnost,rast,stabilnost,plodnost ,omogoča delo,povečuje prijateljstvo.
Črna sveča se uporablja za slabe namene, priklic temnih sil-demonov,sil noči.S to svečo se prinaša nesrečo sebi in drugim..
Srebrna sveča ščiti pred zavistjo in ljubosumjem
Zlatna sveča vpliva na dobro zdravje,kakor tudi pri potrebi po velikih vsotah denarja.
Vijolčna sveča deluje na nivoju duhovnosti,ter pomaga vzpostavit duhovno ravnotežje,pa tudi v nekaterih obredih vezanih za ljubezen.

Tudi pri uporabi sveč je potrebno vedeti pravilne ure njihove uporabe ter v katerih obredih se jih uporablja.

Oseba katera se ukvarja z magijo mora poznati vse potrebne dejavnike, v nasprotnem primeru je lahko njeno življenje v veliki nevarnosti. Z magijo se ne deluje samo na stvari ,deluje se tudi na živali,na ljudi in tudi na potek dogodkov prihodnosti.

Črna magija na človeka zelo slabo vpliva,na telo in duhovni razvoj, človek lahko zaradi magije čuti,naprimer:povečan srčni utrip, dušenje, bruhanje, vrtoglavice, depresijo, veliko agresivnost , nemiren spanec ,vse se ruši...itd. Če črna magija deluje na človeka dosti časa lahko povzroči pravi življenjski pekel.

Glih v petek je blo nekaj o tem na Ricki Lake :) Ma kriza, ampak zelooo zanimivo. Slika [/u]
Zadnjič spremenil Bulma, dne 21. Apr. 2005 17:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 21. Apr. 2005 18:46

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Apr. 2005 7:18

@ napisal/-a:Razlika med črno in belo magijo



Tu sem ravno jest prepisala :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 22. Apr. 2005 7:24

Še ena zanimiva stran...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Apr. 2005 7:43

Jest mam tud eno, samo je hrvaška

http://www.magija.gajba.net/
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
+Tharja+
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 5. 2005
Kraj: Middle Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a +Tharja+ » 07. Maj. 2005 21:23

jast full verjamem v te stvari. Sem že tudi kaj poskusla. A mi lahk povete kakšn naslov bukve, ki ima vezo z magijo?? Zanima me, kje jih dobite??
Men je Harry Potter spremenil lajf. Odkar sem prebrala knjigo, kar naprej iščem karkoli o magiji.
I WANNA BE A WITCH!!! :magic: :nighty:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov