Srhljive zgodbice..

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 14. Nov. 2007 20:42

Sej ne rečem da me ne matra firbc :) Sploh k se najde kdo k tkole govori k ti..Mogoče se pa prpravem pa ga nahecam da gremo :D
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 14. Nov. 2007 21:21

od moje mami prjatlca je vedežavlka,pa se ukvarja z zdravljenjem ljudi s šičenje čakr...pa vse ženske v njeni družini so se s tem ukvarjale in so jih pač vsi mel za mal čudne kr so kao mele mačke, pa so verjele v to energijo pa te fore...sam od mami prjatlca je bla normalna ženska, ista kot vse...no in mami ji je prepovedala da bi mi šlogala,kr se je bala, da bi se js kej ustrašla npr. da bi rekla da sql ne bom nrdila in da bi pol preveč to verjela in bi se res to nrdil...kr bae vpliva....glede napovedovanja smrti: ne smejo jo napovedat, tud če vidjo to, to je res nenapisano pravilo, se spomnem ko sm se učila šlogat, da pač smrti ne napoveduješ...
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 15. Nov. 2007 13:41

...
Zadnjič spremenil NotYourToy, dne 10. Apr. 2008 13:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 18. Nov. 2007 17:58

Zdj sm se spomnla..Jst mam kolega iz lublane, ko mi je povedu da on celo živlenje ni mogu it u cerkev..Niti blizu ji ni mogu it.Strah ga je blo, neprijetn občutek, pa ni vedu zakaj.In pol je enkrat njegova mama šla k enmu ko se je ukvarju z prejšnim živlenjem in ji je ta tip povedu da je njen sin u prejšnem živlenju biu duhovnik in so ga ubili v cerkvi.. :( ful creepy, usj men..
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 18. Nov. 2007 18:23

mene pa zanima, ce pozna katera kaksno stran s srhljivimi zgodbicami, ker bi jih brala, ampak ne najdem nobene taksne strani. Seveda v slovenščini :D
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 18. Nov. 2007 19:59

http://www.ghosthaunts.com/ghoststories.html

tu je neki, sam je u angleščini, če te ne moti :wink:
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 18. Nov. 2007 20:09

http://www.jkcinema.com/gamesmov.asp?type=5

evo ta stran je ful uredu..mal prebrskaj :wink:
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 15. Dec. 2007 11:48

Nam se je pa dans zvečer neki čudnga zgodil! Starša sta mi povedala, da je nekdo klical ob 3h zjutraj in se je pol oče oglasil pa je sam slišu petke, nekoga, ki hod v petkah! Pol je dal pa mami pa je ona isto slišala! Scary...in to je ene dve min baje trajal!
Zdaj fora je pa to, da je šla moja sestra včeraj ven in, da ni prišla dam! Nekje je prespala, jset jo kličem in se sploh ne oglasi! Številka s katero je nekdo poklical ob 3 pa je ful doga začne se pa z 040; številk je pa vse skupaj 11! A mogoče katera ve iz katerega kraja je ta cifra?
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 15. Dec. 2007 12:06

Najboljš, da pokličete na informacije ... 1188
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 15. Dec. 2007 13:11

heh...sem že! Pa so rekli, da je kao iz tujine?? Sej je čist možn, sam kdo za vraga bi klicu iz tujine pa ,da bi se sam petke slišale? :(
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 15. Dec. 2007 13:31

Mogoce ni kdo zaklenil tipkovnice na mobitelu in se je natipkala vasa stevilka v zepu, pa se poklicalo je! Moja babica mene tudi veckrat tako poklice, ko ima mobitel v torbici, pa sploh ne ven, da klice. Jaz pa samo slisim neko govorjenje.
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 15. Dec. 2007 13:38

mycosmogirl napisal/-a:heh...sem že! Pa so rekli, da je kao iz tujine?? Sej je čist možn, sam kdo za vraga bi klicu iz tujine pa ,da bi se sam petke slišale? :(


Pa poklič na informacije za tujino. Tud obstajajo, sam števike trenutno ne vem.

EDIT: 1180
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 16. Dec. 2007 0:15

Jah...bomo že ugotvil kdo je klical! Če je bila potegavščina bo itak spet poklicu! Važn, da je s sestro vse ok :D !
luccka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a luccka » 18. Dec. 2007 22:09

shrljivo :?
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 19. Dec. 2007 9:46

Foxy-lady napisal/-a:Mogoce ni kdo zaklenil tipkovnice na mobitelu in se je natipkala vasa stevilka v zepu, pa se poklicalo je!

^^ Evo, moja prva misel. :)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov