Srhljive zgodbice..

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bellasmax
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 17. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a bellasmax » 18. Mar. 2012 13:20

Jst mam eno zlo strašno zgodobo amapk je ne bom povedala ker se ne rada spominjam tega.
No drgač pa mi je mami relka da če sanjaš kej tazga ,da ti bo kdo umru to ni nč hudga ker mu pač povečaš življensko dobo tko nekak.
Tko da res jst vrjamm v to ker se mi je zgodl. :eek:
bellasmax
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 17. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a bellasmax » 18. Mar. 2012 13:33

Roisin napisal/-a:mene pa zanima, zakaj imamo včasih občutek, kot da smo nek prizor že videli? meni se to včasih zgodi, ko se s kom pogovarjam, ko se kam peljem itd. in ugotovim, da sem to že videla oziroma doživela! nekje sem brala, da so to mogoče sanje, ki si jih enkrat imel, pa se jih nisi spomnil. ampak, kako lahko vnaprej sanjaš nekaj, kar se ti bo zgodilo? ne vem, če je to ravno resnica, mi je pa zelo zanimivo.

evo men se isto dogaja :O
Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 18. Mar. 2012 15:05

Dioniz napisal/-a:strašljiv Korejski strip

ne priporočam gledanja, če se ne marate prestrašit.

wow zakon zgodbica. Hvala, ker si jo objavil :D
shezabell
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 11. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a shezabell » 29. Mar. 2012 20:08

nazadnje se mi je zgodilo, da sm dobila ta 6.čut ko sem šla na bus, zgledam vozilo sestra na domu(večkrat je bila tam)in me stisne v prsih-gospa je umrla. čez 3 dni mi reče fotr da je ta dan umrla ta pa ta soseda.... imela sm prav :O

isto je bilo ko sem večerjala v enem lokalu,zagledam lučke in me že stisne (preden je kolegica rekla da gre mestno radarstvo mim) da sm fasala kazen za parkiranje. da še ni blo dost,se mi je tip ki je vozu ta kombi zazrl v oči... vedla sm,da bom plačala..in res,pridem,naliman na šipi,kazen. Ampk bi še enkrt plačala Ker se je potem razvil večer v čist noro noč :D

potem se je v mladosti mi zgodilo da je sosolka imela psa. ta dogodek mi bo pa ostou res večna uganka,k pomislm nanjga me kr zmrazi in vem da je blo res ob enem pa se mi zdi kot da sem sanjala ker se neki stvari ne ujema. sratka,ta pes je bil potepuški,oni so ga pa vzeli k seb in negoval,hranil.in ko so odšli od doma,sem jz na kolesu odšla domov... nakar mi začne ta pes sledit,in čist spremeni karakter,kr zaganju se je vame,zobe kazu,penit se je začel okol ust kr od enkrat, jz sm se ful prestrašila ampk sm mu rekla nj gre nazaj domou,naj ne pobegne,in ko sem videla da nekam gre,sem šla za njim,nakar zavijem s kolesom in nasproti mene gruča psou,vsi ISTI!! kot on,mogoče 2 različna...in so šli napsort mene..seveda jz se prestraša kaj se dogaja,nad mano se je tkt ful zabliskal in razpočl kot da se je nebo odpl in je zagrmel (sicer je dan bil že tko temačen) in sm kukr se je dal vintala proti domu,parkirala kolo in ta dogodek mi ni šu iz glave.potem sem naslednji dan vprašala v šoli to sošolko,kako pes pa je rekla da se nikol več ni vrnu :/skratka WTF.

In potem čez nekaj časa ista kolegica, smo bili na bdayu,pri neki zelo verni zenski oz.familiji in klicemo duhove, in se nič ne zgodi...in potem se igramo zunaj,vse ok,nakar ta sosolka pade v neko lukno k je bla med hišo pa nadstreškom na katerega se je skakal...men se je tkt kr film odvrteu u glavi,potem je neke bedarije govorila..ampk je dozivela le lazji pretres mozganov. Sam tko,nikol se ni nikjer nič zgodilo,sam tle na tem bdayu in lih ko smo klical duhove,pravla pa je da se spomne da je preskočila tisto lukno..ampk d ma pa potem kaj je šlo narobe BLACKOUT.

ali pa recimo pes od bivšega,ko je vidu eno sosolko ki je res najslabsi clovek ever seen,podla in to..je psko ki je najbolj prijazen na svetu ki ima vse rad, letu u rikverc in su v uto in ni hotu vn doklr ni odšla ta sosolka. scary shit. očitno psi res začutijo kdo je dobr človk pa kdo ne?...

potem dobim jz avto. in me kliče ena prjatlca nj pridm ponjo na šiht da ne hodi z rolarji in da nismo se vidl že celo poletje..in jz res s tezkim srcem rečem da ne morem. V tistem momentu pa mene prešine, da bi jo mogla pelat, da se bo neki zgodil..in sm jo poklicala zvečer in mi reče da je na urgenci da jo je avto zbil ko je šla iz šihta domou ..ko naj bi jo pa jz v prvotnem planu pelala. :eek:

potem imam res ful deejavujev,da sm nek že vidla..osebe iz sanj srecam v realnosti. mam 6.čut kr vem vse kaj bo s prjaltcam v povezavi z mano,z biusim fantom je tocn tako zaporedje dogodou blo,glede bojazni, način in razlog konca med nama...razplet dogodkov....

zanc recimo je nedo sred noci zvonil (4h),sj nism nora d bi sla vn ampk kr zbudila sm se sred sanj in se zadrla babici ki je ze bila na temu da odpre vrata,mi smo vsi doma,ne odpiri!!! In se vedno ne vemo kdo je bil. Je pa zvonil v kopici hiš SAMO in LE nam.. zakaj,spet nihče ne ve.

Pa recimo to,da je po naši vasi hodu un Plut serijski morilec,in me nihče ni odpozoril.... hodim jz iz busa dam,me prešine neka nelagodna misel,in začnem na polno se pogovarjat po fonu,delat vesela,poskočna...slišm pa v gozdu kot da en hodi vzporedno z mano..koook je blo pa mene strah!! In tko je potem še zadnja njegova žrtev izginila točno tisti večer.... fakin'shit....

In podobno, kličem po zurki taxi,čaaakam 5minut,nč,10nč,kličem na metro in oni da je že bil tm mene pa da ni blo. hmmmm..nakar jz uuu ga že vidm,in stopm jz not v avto,res merčka,kot enoprostorec,zatemnjen... tip kot Kevin costner, bluettoth slusalka,čelavi... in si rečem ok,neki mi je čudn,nelagodn se počutm,dj bom začela govort o svojm lajfu kok sm vesela punca,kok je prjatli čakajo,še nardila se da me kličejo in da se smejm...in si rečm,ob naslednjem semaforju bom sam šla vn k bo rdeča. Ker sm tut spomnla se, da tip ni mel nobene nalepke METRO,halooooo, kaj men ni blo jasn da sm sla v ta avto. In jz njega še mal preverjam, in on men reče, A ti zgledam k kšn MORILEC? jz sm bla like :eek: in utrip sm čutla v glavi,cmok k grlu... nakar pr semaforju,TIP ZAKLENE AVTO? ...kok sm začela švicat a navzven nasmejana ... ampk me je pa prpelu taxist ali ''taxist'' še vedno ne vem, na ta naslov,zaračunu res tok mal... al se mi je pa sam pot vlekla k mi je blo nelagodno. Ampak konec koncev-vse dobro.
-in spet lahko rečem da gledam preveč DOCTOR G & INVESTIGATION DISCOVERY loool


se je zgodil,da so nas 2x v dnevu zasledoval eni in klicem brata,da gledam pa ja prevec umorou na ID po tv in naj me pride iskat,da me še en tip gleda na tak čudn način ...in kaj se zgodi,vem da mam slabo bat.na fonu,ampk fon je crknu veliiiiko prej,ko ni blo blizu 10% baterije,potem lih srecam biusega sosola in se zapricava 2h,pridem domou,moji pa vsi v skrbeh,valda,crnu fon,10 neodgovorjenih pa se rekla sm da je na busu en oprezu za mano. skratka,def.gledam prevec umorou..pa se moje sm zasvojila njimi hehe


še te dve sm se spomnla,da dopišem:

*zanc smo bli na morju,s kolegi,se furamo po morju s čolnčkom in men tko filing da se ni j zgodil drugim k smo bli zmenjeni da pridejo do ns...in res potem tragična smrt enga na čolnu... za kolega k ga je poznou,je biu mu šok...ampk SPET sm vedla da neki ne štima.

in ta Rogla,ko je punca umrla... ko sem slišala babi da to ena nad našo hišo,takoj dobila filing da ni pa to ta sva se v otrošstvu druzile,barvale skolke itd.... nikol nism pomisnla nanjo tokrat kukr tkt v tem tednu k se je to zgodil, in res,se je izkazal da je to bla ona k so se zadusil gor od monoksida...
skratka ...mam kr mal kurje kože ja :D :D :eek:
La Dolce Vita. <3
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 24. Maj. 2012 21:48

Dioniz napisal/-a:strašljiv Korejski strip

ne priporočam gledanja, če se ne marate prestrašit. :)


O moj bog ka sm se ustrašla :eek: Še zdj mam celo telo mravčjinčasto!!!
B-Barbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 8. 12. 2012
Kraj: Rack city

Neprebrana objavaNapisal/-a B-Barbie » 08. Dec. 2012 15:16

Ja veliko je teh shrljivk,a si jih dosti znajo tud izmislit...no,kakšne so že realne,ma so tudi take zeloo otročje.glede Hude Luknje sem slišala že Ful dosti,čeprav me moti d enkrt govorijo da je štoparka,ki baje straši tm ,deklica oblečena v črno,spet drugič je ženska oblečena v belo...ajoj :)
js poznam eno zgodbo,ki ni tako ful obrabljena.pač z starši in sestrami živim v najemnem stanovanju,v stanovanjski hiši.okolica je naravnost krasna,zato se vsa ta leta nismo ločiili od najemnega stanovanja.opisati bi se jo dalo tako: smo na obrobju mesta,blizu je železnica,na desni strani hiše je majhen odsek nekega gozda. ta je najbrž nekoč bil zelo velik,vsaj tako govorijo.tam sem kot otrok zelo rada zahajala,zdaj sem pa že itak najstnica,pa ne grem več tam...no v bistvu bi hodila,a ko sem slišala tole zgodbo,tam nikoli več nisem stopila...spomnim se pa,da ko sem kot punčka z sestrami radovedno raziskovala ta gozdiček,so se tam kar naprej pojavljale sveče. ko smo to povedale mami,tudi ona ni imela pojma,kdo jih postavlja v ta gozd,saj je ob vhodu nanj jasno pisalo: ni javna pot,hodiš na lastno odgovornost.itak so po tem gozdu sami odpadki,dobesedno divje odlagališče je,čist zapuščeno.sveča je vsakič bila na drugem mestu...meni najstniška radovednost nekaj mesecev nazaj ni dala miru,zato sem se nečesa spomnila: odšla sem do stare gospe,ki živi v sosednji stanovanjski hiši.dobro sem jo poznala,saj sem vsako nedeljo k njej prihajala na čaj.ko sem jo vprašala glede sveč v gozdu je postala bleda.začela je pripovedovati,zgodbo,ki jo je njena mama pred leti rekla:da je nekoč tukaj bilo veliko posestvo,z ogromnim gozdom.na tem posestvu je z družino srečno živelo lepo dekle,ki so jo vsi oboževali.starši so jo nekega dne odločili omožiti z lovcem,ki jim je v hišo prinašal najboljšo meso,zato so ga vzljubili.dekle,pa ga ni maralo,zato ker je on pobijal živali v tem gozdu bil je krut,ona pa je imela živali zelo rada in ni poznala zla.starši so tako zelo pritiskali nanjo,da je v obupu dekle sredi neke noči pobegnilo v ta gozd,z odločitvijo,da se domov ne vrača več.s sabo je vzela eno svečo,s katero si je razsvetljevala pot.ko je naslednji dan lovec izvedel,da je dekle pobegnilo,je ko se je znočilo besen odšel v gozd,jo iskati.sirota še ni uspela najti pot iz gozda,lovec pa jo je tam iz besa nasilno ubil.sedaj,pa je od tega gozda ostal le majhen odsek,ker so vse zagradili.a pravijo,da še danes ob polni luni lahko opazimo to dekle,ki tava po gozdu in za sabo pušča sveče ob drevesih....
You Only Live Once <3
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 11. Dec. 2012 14:58

Meni so pa zanimiva, na nek način srhljiva, naključja, ki se mi dogajajo. Že nekajkrat se mi je zgodilo tako naključje, da po neki verjetnosti ne bi mogla nikoli reči, da je kaj takega sploh možno. In dostikrat so ta naključja povezana s stvarmi, ki so aktualne v mojem življenju, o katerih razmišljam.

Recimo - razmišljam o neki osebi in jo potem srečam po nekem neverjetnem naključju na čist xy kraju.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 11. Dec. 2012 19:45

ne poznam nekih srhljivih zgodbic, se mi je pa že zgodlo pa se mi je večkrat zazdelo, da nekdo stoji v moji sobi in me opazuje ko spim oz. se trudim zaspat.

pa parkrat je nekaj ropotalo in škripalo po hiši, ko so vsi spali pa je pes brnel.
tudi deja vu me včasih mantra.

smo pa enkrat s kolegicami klicale duhove, ko smo ble male.. pa nam je sveča ugasnila pa vrata so se odprla.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 11. Avg. 2013 9:04

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 11:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 11. Avg. 2013 11:28

^^Perv babica, ki te gleda ko se tuširaš... :D
It was forever..but it didnt last long..
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 11. Avg. 2013 12:10

A v tej temi bi se naj pisala resnične ali fantazijske srhljivke? :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 11. Avg. 2013 12:28

Oboje..raje "resnične" :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 11. Avg. 2013 17:06

Lej jest prisežem, da se je to res zgodilo, če ne verjameš preskoči prispevek, lp
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 11. Avg. 2013 22:14

Oh, samo pozanimala sem se, ker nisem vedela, kaj se v tej temi pričakuje. Me veseli, če si imel srečo srečati babico tako dolgo po njeni smrti. :D
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 15. Nov. 2013 20:35

Kul tema. Sem prebrala vse in pri nekaterih te res skrhh spreleti! Na žalost pa nimam nobene zgodbe, ker se mi še ni zgodilo nič nadnaravnega smo pa na faxu brali eno Urban legend:

Nekje na Nizozemskem so odprli novi zabaviščni park. Park je bil opremljen z zanimivimi vožnjami in tudi z vlakcem smrti. Pred odprtjem so testirali ta vlak smrti, če vse deluje, kot mora. V vagončke so postavili 50kg težke žaklje s peskom, saj naj bi tako preverili, ali pasovi v vlakcu delujejo tako, kot je treba. Vlakec zaženejo in vsi žaklji se pripeljejo nazaj takšni kot so bili na začetku. Vse lepo in prav, vse deluje kot mora!
Park se odpre. Prva skupina adrenalinskih junkijev se odpravi na vlakec smrti. Vsi sedejo v vagončke, pasovi držijo, tako kot morajo, varnost na višku. Vlakec prične z vožnjo, ki je potekala tako kot je treba. Vlakec se pripelje nazaj in ljudje, ki so delali v zabaviščnem parku veselo prašajo vse, ki so bili v vagončkih, če je bila vožnja v redu, če so se zabavali.... Odgovora ni bilo.
Zakaj? Vsi adrenalinski junkiji so imeli polomljene vratove.


Glede tega s črnimi malčki:
lakeesha napisal/-a:zanč enkrat se dam iz joba pelem in gre najprej 1 črn mačk čez cesto, pol takoj za njim pa še en črn... torej 2 črna mačka... :pale:
in nekak verjamem v to d to prinaša nesrečo, sm se komi do doma prpelala...
sam pol se mi ni nč hudga zgodil, tko d gut...


Bi rekla, da to, da vidiš črno mačko, ko prečka cesto, da se ti zgodi nekaj slabega ne drži. To pa zato, ker recimo na Japonskem verjamejo v to, da če vidiš črno mačko prečkat cesto, pomeni srečo. Urban legends in navade vsake nacije so drugačne:)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov