Srhljive zgodbice..

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagoda802
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 4. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda802 » 25. Sep. 2009 10:47

^^če bi se to men nardil si neki časa še v sobo neb upala ponoč it :oops:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 25. Sep. 2009 14:04

- :/
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 17:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 17. Okt. 2009 17:16

:eek:
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
MinimaLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 10. 2009
Kraj: Your worst nightmare

Neprebrana objavaNapisal/-a MinimaLady » 19. Okt. 2009 17:50

no js pa živim tle u enm fletu sama a ne..in so ful tanke stene..tko da se ponoč use čuje k ker sosed kei počenja..včasih je tko glasn da mislim da mi kdo po dnevni laufa...no in v bistvu moja navada je skoz da ko kei nardim..vse pospravm tkoj za sabo..nič ne puščam na miz..in grem js spat eno noč, in se zbudim ka ful nekai zaružlo..pa si mislim eh sei spet neki sosed počenja..čeprav je blo res glasno...pa sm zaspala nzaj in se zjutraj zbudim, grem u kuhinjo in vidim kozarc na miz pa voda polita vse po mizi tko da se je že fain les napiu in vse po tleh razpacan kt da binekdo hodo po blatu..sam ni blo stopinj.. :eek: in mene walda tk stisne..letim gledat do vhodnih vrat pa so bla zaklenjena..najbol čudn to da nikak ni mogu nben not pridt kr sm u 6 štoku doma..zdei al se je men čist spipal, pa me luna nos al pa res neki obstaja..no in me tak stisnil da sm pol 2 dni pri kolegici spala ka nism upala domou :oops: ampak od tkrat nprej se nix ni zgodl vec kei cudnga..razn da ponoc se vedno cujem kak se neki premika..sam to so sosedi.. :? no saj upam da so...
Just go with the flow;)
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 19. Okt. 2009 17:54

Uh, jst bi zamenjala stanovanje :roll:
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Podganca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 3. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Podganca » 19. Okt. 2009 17:59

:lach: :lach: mogoče je bil Casper, njega se ni treba bat :D
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 19. Okt. 2009 18:11

A je že bil pri tebi? :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 19. Okt. 2009 18:12

MinimaLady napisal/-a:no js pa živim tle u enm fletu sama a ne..in so ful tanke stene..tko da se ponoč use čuje k ker sosed kei počenja..včasih je tko glasn da mislim da mi kdo po dnevni laufa...no in v bistvu moja navada je skoz da ko kei nardim..vse pospravm tkoj za sabo..nič ne puščam na miz..in grem js spat eno noč, in se zbudim ka ful nekai zaružlo..pa si mislim eh sei spet neki sosed počenja..čeprav je blo res glasno...pa sm zaspala nzaj in se zjutraj zbudim, grem u kuhinjo in vidim kozarc na miz pa voda polita vse po mizi tko da se je že fain les napiu in vse po tleh razpacan kt da binekdo hodo po blatu..sam ni blo stopinj.. :eek: in mene walda tk stisne..letim gledat do vhodnih vrat pa so bla zaklenjena..najbol čudn to da nikak ni mogu nben not pridt kr sm u 6 štoku doma..zdei al se je men čist spipal, pa me luna nos al pa res neki obstaja..no in me tak stisnil da sm pol 2 dni pri kolegici spala ka nism upala domou :oops: ampak od tkrat nprej se nix ni zgodl vec kei cudnga..razn da ponoc se vedno cujem kak se neki premika..sam to so sosedi.. :? no saj upam da so...



:eek: :eek: :eek: :eek: !!!!!
MinimaLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 10. 2009
Kraj: Your worst nightmare

Neprebrana objavaNapisal/-a MinimaLady » 19. Okt. 2009 18:21

ma težko mi je zamenjat flet kr sm ta flet podedovala in mi velik pomeni.. :( ma nevem..mogoče pa me luna nosi :D
sam če se bodo take stavri ponavlale bom pa definitivno prisiljena razmislit o tem da menjam flet :?
Just go with the flow;)
Uporabniški avatar
Podganca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 3. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Podganca » 19. Okt. 2009 18:30

Ko pride Casper k meni, mu najprej dam nekaj za pit, ker je vedno žejen.. je pa res, da je strašno neroden, nazadnje mi je korenčkov sok polil po beli preprogi.. še vedno se pozna :?
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 19. Okt. 2009 18:35

moj brat ima v svoji sobi računalnik (tipkovnico od prenosnika in gor priklopljen en star monitor (ker je razbil ekran na prenosniku) .. in jst grem ful raje v njegovo sobo na comp kot v dnevno, ker zaprem vrata in me noben ne moti .. no in en večer brata ni blo doma, starši so že spali, jst grem v njegovo sobo, zaprem vrata in grem na comp .. malo forum, facebook itd. ko mi krnaenkrat crkne monitor .. posvetim s telefonom in ugotovim da je kabel od monitorja iztaknjen iz compa .. pa ne samo malo da bi recimo kej ruknila in bi se malo premaknil, ampak je bil čisto cel ven, par cm stran od compa .. mi ni blo nič jasno, ampak okej - si svetim s telefonom, se sklonim naprej, vzamem kabel, ga priklopim, dvignem glavo ... in vidim vrata od sobe odprta na stežaj :eek:
pol sm vstala in šla pogledat, ki sm mislila da me brat zajebava z vrati, ampak ga ni blo še doma, starši so pa tudi trdno spali .. :gruebel:
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Podganca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 3. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Podganca » 19. Okt. 2009 18:37

Ja Casper zna biti včasih malo navihan.. ne ve kako bi drugače pritegnil pozornost :)
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 19. Okt. 2009 18:50

a ti tut casperja vidš :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

zato pa vedno k pride k men leti na WC...kaj daješ v piškote???
MinimaLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 10. 2009
Kraj: Your worst nightmare

Neprebrana objavaNapisal/-a MinimaLady » 19. Okt. 2009 19:02

Me.Myself.and.MY.EGO napisal/-a:a ti tut casperja vidš :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

zato pa vedno k pride k men leti na WC...kaj daješ v piškote???
:lach: :D
Just go with the flow;)
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 20. Okt. 2009 12:07

Podganca napisal/-a:Ja Casper zna biti včasih malo navihan.. ne ve kako bi drugače pritegnil pozornost :)



Men je dans Casper skuhal kosilo :D :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron