Srhljive zgodbice..

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 09. Nov. 2007 14:48

NotYourToy napisal/-a:js sem tudi bla pri mizi (3x) :D če ne vidiš ne moreš vrjet. Sem bila zelo skeptična glede tega. No in pri 1. obisku sem mizo pregledla u 0.. in je čist navadna lesena miza, brez žgrebljev :eek: use za preteklost in sedanjost mi je uganila.. za prihodnost tudi večino, nekaj stvari pa ne ker sem spremenila okoliščine v katerih bi se mi lahko napovedane stvari zgodile. Na koroškem sta 2 taki mizi.


In kako ti potem ta miza odgovarja?
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Nov. 2007 15:08

Aha. Gledam. Tudi Creepy Weekend sem gledala. Napeto 500/h. Pa še sama gledam..zvečer :)

Sem se spomnila-meni je babica enkrat govorila, da ni mogla iz kuhinje, ker jo je ko je hotel skozi vrata, kao neka sila zadrževala oz kot da bi kdo stal med vrati da ona ni mogla skozi :? Pa to je bilo zdaj. Nekaj let nazaj! :eek:
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 09. Nov. 2007 15:24

miza se dviguje. Če ti vprašaš recimo : s kom se bom poročila? ti odgovori za prvo črko imena in se dvigne tolikokrat da pride do tiste črke. Recimo da mu je ime dejan. Se bo takrat dvignila 5x (D). Potem jo vprašaš kaj pa druga črka.. in se dvigne 6x (e) :D itd. Če pa je vprašanje Ali se bom poročila? Pa odgovori z enim dvigom kar pomeni ja.. če se pa ne dvigne pa to pomeni ne :) morte pa biz najmanj 3 ker potrebuje ful energije da se dviguje. Js sem domov prišla zelo zmatrana po obisku mize :)
Zadnjič spremenil NotYourToy, dne 30. Dec. 2007 11:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 09. Nov. 2007 16:53

Zelo zanimivo. Bi sla gledat tole mizico. Malo se zdi nerealno ampak ce ve pravite, da ste videle...

Tak zmantrana sem jaz bila enkrat po obisku bioenergeticarke. Tisti dan je bilo se vredu, naslednji dan se pa celi prespala. Kot da bi vso mojo energijo posrkala iz mene. Malo se cudno slisi, ampak tako je bilo...
You want me to be something I can never ever be.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 09. Nov. 2007 21:02

:lach:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 09. Nov. 2007 23:40

~NIA~ napisal/-a:In pol je reku policaj še njej če jih da, pa je rekla da jih nima, pol je pa mogla jit vn iz avta, v rokah je držala pa torbo.. In pol so ji pogledal v torbo, notr je mela pa glavo............. zeljnato :lach:

that's funny :rofl:
Maybe some women aren't meant to be tamed. Maybe they're supposed to run wild until they find someone, just as wild, to run with.
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 12. Nov. 2007 18:59

moja sošolka mi je dans pravla, kk je njena kolegica bla zadnč pr vedeževalki, pa ji je povedla ,da bo njen tip umrl čez 3leta v naravni nesreči..pa sta šle pol učeri k tej mizi in ji je ta miza isto rekla-da ju bo ločla smrt čez 3 leta.. :( :(
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 12. Nov. 2007 22:08

Devilish napisal/-a:moja sošolka mi je dans pravla, kk je njena kolegica bla zadnč pr vedeževalki, pa ji je povedla ,da bo njen tip umrl čez 3leta v naravni nesreči..pa sta šle pol učeri k tej mizi in ji je ta miza isto rekla-da ju bo ločla smrt čez 3 leta.. :( :(

:eek: :eek:
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 13. Nov. 2007 14:27

Devilish napisal/-a:moja sošolka mi je dans pravla, kk je njena kolegica bla zadnč pr vedeževalki, pa ji je povedla ,da bo njen tip umrl čez 3leta v naravni nesreči..pa sta šle pol učeri k tej mizi in ji je ta miza isto rekla-da ju bo ločla smrt čez 3 leta.. :( :(


To je razlog, zakaj mene k vedeževalki ne dobiš :?
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 13. Nov. 2007 14:44

ja sej to..Js nikol nebi tega sprašvala..Sam ona je pač mizo uprašala če bo šla kdaj s tipom narazn pa ji je rekla da ja..pa je uprašala čez kolk let pa je rekla čez 3..pol je pa naštevala zakaj bota šla narazn..pa se je dvignla ko je rekla smrt.. :(
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
¤crystal¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 14. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤crystal¤ » 13. Nov. 2007 14:53

^^Kakor jaz vem, vedeževalke sploh ne bi smele povedati osebi, če vidijo smrt. Smrti ne smejo napovedati. Nenapisano pravilo. :wink:
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 13. Nov. 2007 14:58

Aja?no men je sošolka rekla da je vedeževalka njeni kolegici povedla da bo njega in njo pač neki ločlo..in je uprašala kaj pa ji je povdla da bo umrl v naravni nesreči..vem pa da se ni zlagala,ker obe ful dobro poznam..pa vrjem da se ona takih stvari nebi lagala oz.se norčevala iz njih..
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
¤crystal¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 14. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤crystal¤ » 13. Nov. 2007 15:03

^^Ja sj vrjamem. Sam jst sm slišala naj bi bilo tko. Ampak vsi se tega ne držijo. :?
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 13. Nov. 2007 15:06

To je pa druga stvar ja..Pač pol je pa še bolj bedno kr ta tip (tud jst ga poznam) doma ful pomaga v gozdu pa na strehi in to..in pol so itak use takoj sklepale da bi lahk kaj takega blo.Sam brezveze se je zdj sekirat pa ne spat pa nvm kaj še use, da se bo pol izkazalo da je bla use sam laž :?
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
¤crystal¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 14. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤crystal¤ » 13. Nov. 2007 15:15

Ma ja sj najslabš je to k pol ma človek dost lajf uničen ker samo gleda kdaj ga bo pobral (oz. kdaj bo umrl njegov prijatelj, ipd.) in se sekira. Pa še če napoved ne drži, pa se izogibaš vsem situacijam pri katerih bi lahko umrl in se vsega bojiš...največja ironija tega je, da s tem lahko sam sebe pahneš v smrt, ko pa maš to v glavi vsak dan. Sej pomoje naj se ravno zaradi tega to ne bi govorilo.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov