Srhljive zgodbice..

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 04. Nov. 2007 16:07

linkica napisal/-a:meni tud vedezevalka nekaj pomeni... ce mi pove nekaj kar noben ne ve... kar ne more vedeti, tudi ce mi misli bere, potem vem, da je nekaj na tem...

sicer je pa teh zgodbic po moje se veliko, sam je ljudi tudi strah povedati, ker vedo, da jim ne bi noben verjel...



Tko k bioenergetik ;) Usaj ta k sm jst k njemu zašla..ni šans da bi krkol vedu o men..pa je velik povedou,clo kej tazga česar se nism zavedala, pa mi je razložu..svašta..
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 04. Nov. 2007 16:11

zanimivo ja... jaz verjamem tem dozivetjim... verjetno je pa tud velik na tem, da sam kaj taksnega dozivis. :lol:
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 04. Nov. 2007 17:06

Ja, itak tud jst zmeri rečem da ko bom vidla bom verjela..Noooo kje so še kake zgodbice?? :D :P
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 07. Nov. 2007 23:00

Po moje bi bilo to temo treba dati v splosno ali pa custva, ker sem pomojemal ljudi hodi gledat, ker drugace tema je zanimiva in ziher, ker pozna vsaj eno zgodbo, ki je znacilna za njihovo obmocje...

No punce bo kej, napisite se kaksno zgodbo...
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 08. Nov. 2007 13:14

You want me to be something I can never ever be.
ursiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ursiika » 08. Nov. 2007 19:51

ja, jaz sem tudi bila tam ko je ta miza, ki se dviguje, tudi meni je vse trofla-kolk sem stara , kolk nas je v sobi kateri datum je , vse za preteklost, in tudi vse kar sem vprašala za prihodnost se je uresničilo do zdaj, pa finta je v tem , da te gospe ko ima to mizo sploh ne rabiš plačat al pa kaj.Jaz prvo nisem vrjela, potem pa smo z prijateljicami šle, res je bilo strašljivo ker miza se res dviga. :eek:
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 08. Nov. 2007 20:03

emm. . kje natančno je ta miza???


bi šla probat, čeprav mi je kr malo strašljivo vedet, kaj se mi bo v prih zgodilo. . .
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 08. Nov. 2007 20:04

:eek:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:40, skupaj popravljeno 1 krat.
ursiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ursiika » 08. Nov. 2007 20:20

ta miza je v Prevaljah na eni kmetiji. Jaz sem po tem se fulll dosti pozanimala o tej mizi, gospa na tisti kmetiji pravi, da deluje na enrgijo oseb ki sedijo za mizo, v angleščini se to imenuje table tapping in se baje da narediti z vsako lažjo mizico, samo najmanj tri osebe morajo bit-to sem brala na internetu, tudi o tej mizi se veliko najde na netu, ko pišejo tudi drugi ljudje o izkušnji v prevaljah.Res, punce jaz sem dokaj razumljiva oseba, niti ne vrjamem preveč v nadnaravne pojave, vrjamem pa v to kar sem vidla, in tudi način kak se miza dvigne je nemogoče da bi bila na kakšnem mehanizmu ali kaj podobnega.In ko sem mizo vprašala kok sem stara, se je dvignila dvajset krat?!vglavnem noro :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 08. Nov. 2007 20:22

b---
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
ursiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ursiika » 08. Nov. 2007 20:28

nevem, če je lahko stol. sicer pa to ne moreš narediti sama, pa malo si preberi o tem na netu, ker ni tako preprosto kot se sliši :o
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 08. Nov. 2007 20:31

...
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Nov. 2007 11:23



Ti dve temi bi se lahko združile I guess.

Drugače pa je ta tema srhljive zgodbice full zakon. Spominja me na tisto oddajo na Zone Reality - Creepy :eek:

Drugače pa - imate prav da starejši vejo več teh zgodbic. Vem od moje najboljše prijateljice ko je umrl dedek, da je baje malo pred tem po podstrešju full ropotalo :?

Ali pa da se v hiši vse ure ustavijo, pred tem ko kdo umre itd. Omg! :eek:
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 09. Nov. 2007 14:45

Devilish napisal/-a:Če pozna kdo Hudo lukjno na koroškem, potem ve po čem je znana..Tam ni signala, zelo je temna, čudni ovinki, veliko nesreč..Tam je pred 20leti baje štopala neka deklica z dolgimi, črnimi lasmi in če je nisi pobral, si videl njen odsev v vzratnem ogledalu, kako sedi v tvojem avtu na zadnjih sedežih..:S

:eek: :? [/quote]
Zadnjič spremenil NotYourToy, dne 30. Dec. 2007 11:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 09. Nov. 2007 14:46

Bulma :D ti to tudi gledas? Jes san gledala kda je bil Creepy Weekend ali nekaj taksoga, pa nikoli vec. Ker te nemren spati :D

Meni se pa dogaja zadnje case tudi zelo nekaj cudnega. Ko recimo perem posodo ali kaj taksnega, da stojim na enem mestu, en ko naredim en korak nazaj, zacutim kot da bi se v nekaj zaletela. Kot da nekaj hodi za mano kamorkoli grem in ko se premaknem, se zaletim v tisto. Seveda se se isti trenutek obrnem, pogledam kaj bi lahko bilo in kaj vidim? Nic. Spooky, ampak nekak sem se malo ze navadila na to. :)
You want me to be something I can never ever be.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov