Smisel življenja

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 04. Mar. 2006 1:25

....je v iskanju smisla.....in izpolnjevanje svojega poslanstva - reprodukcija, duhovna rast.....

mi je pa zanimiva misel od krfjolce, splh drugi stavek: Ni važen cilj, ampak je pomembna pot.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 06. Mar. 2006 18:10

Smisel življenja je, da ohranjamo našo raso, se pravi ljudi. Ampak glede na vse onesnaževanje in podobno sranje nam ne uspeva preveč dobro :?
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 06. Mar. 2006 19:14

*tenisačica* napisal/-a:Smisel življenja je, da ohranjamo našo raso, se pravi ljudi. Ampak glede na vse onesnaževanje in podobno sranje nam ne uspeva preveč dobro :?


Jah to je smisel iz biološkega vidika, jst pa mislim, da se tema nanaša bolj na filozofski smisel. Kaj, zakaj itd... :)
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
armandoxxx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a armandoxxx » 07. Mar. 2006 10:21

Hedonizem

LP
Armando
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 07. Mar. 2006 14:44

smotkA napisal/-a:
*tenisačica* napisal/-a:Smisel življenja je, da ohranjamo našo raso, se pravi ljudi. Ampak glede na vse onesnaževanje in podobno sranje nam ne uspeva preveč dobro :?


Jah to je smisel iz biološkega vidika, jst pa mislim, da se tema nanaša bolj na filozofski smisel. Kaj, zakaj itd... :)


filozofskega smisla ni
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
padme6
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 8. 9. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a padme6 » 07. Mar. 2006 15:01

Jela napisal/-a:Smisu je, da se učiš iz napak. Sam zakaj bi sploh iskal smisu življenja? Zakaj ga ne bi rajš živel k pa da se obremenjujemo s takimi vprašanji. :roll:


mi je do zdaj to se najboljse napisano...
Don't underestimate the Force.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 07. Nov. 2006 20:32

Men se skoz bl zdi, da nimam smisla življenja :cry:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 07. Nov. 2006 20:42

angeo napisal/-a:Smisel življenja je da si zadovoljen sam s sabo in da znaš uživat v malenkostih,ki ti jih nameni življenje :wink:


aja no, sj to pa sem :)

Sam še zmeri nevem, kaj je smisel življenja. Nobene stvari ni za katero bi živela :?
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 07. Nov. 2006 20:56

angeo napisal/-a:
jemina napisal/-a:
angeo napisal/-a:Smisel življenja je da si zadovoljen sam s sabo in da znaš uživat v malenkostih,ki ti jih nameni življenje :wink:


aja no, sj to pa sem :)

Sam še zmeri nevem, kaj je smisel življenja. Nobene stvari ni za katero bi živela :?

Sej si še mlada,bo že prišel tvoj razlog,začni živeti samo zase in bodi srečna,da boš mogoče ti nekomu smisel življenja :wink:


No ja sj res, lahko živim zase
Hvala :bussi:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 07. Nov. 2006 22:52

Men je ravno zadnjič braz izjavu, da itak na konc maš otroke, da je to smisel življenja. Se prav za ene je res to, nadaljevanje človeške rase...
Js pa še nism odkrila smisla mojega življenja... sj kdo pa pravi, da mamo vsi isti smisel?
Uporabniški avatar
ancy007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 31. 5. 2005
Kraj: gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ancy007 » 07. Nov. 2006 23:15

če povzamem neko pesem:smisel življenja je ležanje na plaži, možgani na off in čivavo na straži... včasih je tud to smisel
ampk zame je pa smisel predvsem to, da mam nekoga s katerim delim svoje življenje
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 08. Nov. 2006 12:36

Vsak posameznik ma drugačne poglede na to, kaj mu v življenju daje smisel, tko da kšne skupne točke, z vsakim posameznikom, ne najdeš, ker vsakega veseli in navdihuje nekaj drugega.

Jst mislim, da je vsak od nas prišel na ta svet z določenim namenom, in da ima vsak človek določeno vlogo v svojem življenju, čeprav mnogi ne vedo, kaj bi to lahko bilo.

Men osebno daje življenje nek smisel, če imam možnost početi to, kar me veseli in da si lahko izpolnim določene želje. Mogoče tud to, da prekoračim svoje sposobnosti in da ne odneham v določenih stvareh. Zdi se mi, da človek najde smisel v življenju takrat, ko najde prave proti in jim potem tud sledi.

Ležat na plaži ali pa spat cele dneve, zame ni smisel življenja!
Uporabniški avatar
Yanc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Yanc » 08. Nov. 2006 12:43

Uživat, imet njega, otroke, si ustvarit družino in razmere v katerih bom srečna..imet službo v katero mi ne bo težko hodit (nobena ni popolna), se veselit s prijatelji za srečne trenutke, čim več časa posvetit svoji družini in oserečevat ljudi okoli sebe...življenje dobi smisel šele kadar ga živiš z nasmehom...to je bistvo :)
Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
Uporabniški avatar
~Tia~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 14. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Tia~ » 08. Nov. 2006 15:44

Yanc napisal/-a:Uživat, imet njega, otroke, si ustvarit družino in razmere v katerih bom srečna..imet službo v katero mi ne bo težko hodit (nobena ni popolna), se veselit s prijatelji za srečne trenutke, čim več časa posvetit svoji družini in oserečevat ljudi okoli sebe...življenje dobi smisel šele kadar ga živiš z nasmehom...to je bistvo :)

Lepo povedano :) , se čist strinjam.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 08. Nov. 2006 16:42

~Tia~ napisal/-a:
Yanc napisal/-a:Uživat, imet njega, otroke, si ustvarit družino in razmere v katerih bom srečna..imet službo v katero mi ne bo težko hodit (nobena ni popolna), se veselit s prijatelji za srečne trenutke, čim več časa posvetit svoji družini in oserečevat ljudi okoli sebe...življenje dobi smisel šele kadar ga živiš z nasmehom...to je bistvo :)

Lepo povedano :) , se čist strinjam.


jaz tudi :)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov