Rubrika Cosmo Astro ODPRTA

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 13. Mar. 2007 10:49

Ker se nam zdi da primankuje take vrste rubrika na našem predragem forumu, smo se odločili da odpremo novo zadevico, ki sliši na ime Cosmo Astro. Tukaj boste lahko debatirale/li o vseh temah, ki se tičejo astrologije, nadnaravnega, vedeževanja, mistike, horoskopv....

Seveda, bo to v veliki meri povezano z našo rubriko Astro, kjer lahko preberete vse in še več o tej tematiki.

Torej le pogumno. :D
And now something completely different
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 13. Mar. 2007 11:55

jaz sem si dovolila dodati te dve temi iz Splošno. Se mi zdi, da lepo pašeta sem, pa da ne bo že na začetku vse tako prazno ;)
Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 13. Mar. 2007 14:27

Thx. :D Sem premaknil zadeve.
And now something completely different
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 27. Avg. 2007 2:10

Ze cel tedn mam kompulzijo, od predzadnga mitinga....ok, nekak res dvomim v neko bajno kredibilnost te revije, ampak vsaj oglasevanje je na normativni ravni privlacno. Clo zame. Kaj je cosmo bejba? Pametna, lepa, samozavestna.... KLIK. Bravo gdc. Mercedes, sm zrajcan(resno no). Takoj jo porocim. Ampak, kva hudica pa dela tale tematski sklop tuki? Sloganje pa planeti pa ciganke pa crke v imenu pa..... :lol: Ne ne bos mogla osvojit ovna, ker ovni pa 13letne coprnice ne grejo skup, klub vsem planetom pa kristalon in ja, mogla bos spati obesena z lustra, vsaj dokler ne prisparas za eno baufritz kopalnico al pa se ne preoperiras v sengfau meniha.

Ma ce bi bil cosmo bejba (in po moznosti narocnica) bi bil pa kr uzaljen. Mal za hec, sam vsen je pa to nejbolj debilni tematski sklop ever ever ever ever ever in ever. In ja, je res, kar mi pise v karakteristiki mojga nebesnega znamenja, sam vsen je neumna tema. Pa ce sm domisljav, lah zatrdim, da vsaj par bejb k jih jz poznam tale sklop prou zali. Ceprav je hudo smesn :P

ps > ce keri ni vsec moja pripomba, naj krivi jupiter, saj se je ravno ob treh zjutraj od njega odbil soncev protuberancni tok in smo zato ognjena znamenja mal nastrojena prot tistim, ki so v ascendentu kokosi.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 27. Avg. 2007 8:55

metron(temporary) napisal/-a:ps > ce keri ni vsec moja pripomba, naj krivi jupiter, saj se je ravno ob treh zjutraj od njega odbil soncev protuberancni tok in smo zato ognjena znamenja mal nastrojena prot tistim, ki so v ascendentu kokosi.


:rofl: Ker sem ravno ognjeno znamenje, lahko še jaz pristavim svoj piskrček ... se strinjam s tabo. Pred časom sem hotela komentirat izjavo, da - mislim, da je šlo za tipa v znamenju raka - najlaže osvojiš tako, da si realistična bejba, da razmišljaš s svojo glavo. Kakšen oksimoron, kajne?

Potem sem pa sklenila, da je najbolje, če ignoriram tale sklop. Ampak temule Metronovemu komentarju se pač nisem mogla upreti ... :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 14. Jan. 2008 14:08

Se pač ljudje pogovarjajo ... res velika reč! Bolj je pri vsem skupaj hecno vajino razburjanje. Ni pretirano? Toliko hrupa, za nič?
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 14. Jan. 2008 14:48

Kje slišiš kakšen hrup? Dva posta pred pol leta?
Če bi se mi ljubilo, bi v vsako temo v sklopu Astro pisala komentarje v stilu :roll: :roll: :roll: , pa se mi ne da. Nisem zato tu, da bi širila razumski pogled na svet.

Imam pa pač svoje mnenje o tem in sem ga enkrat podala.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 14. Jan. 2008 15:01

Meni se je pa zdelo vse skupaj malo veliko hrupa za nič, še posebno zaradi vzvišene poze (a la :roll:).

Ker po eni strani se zmrdujeta nad tem, da se punce pogovarjajo o zodiakalnem znamenju svojega fanta ali simpatije, češ kako neumno, po drugi strani pa se sama predstavljata kot tipični oven in 'ravno ognjeno znamenje', kar je prav tako oksimoron, ne?

Pa mimogrede, takšne teme in astrologija so mi sicer ljub hobi, tako da ravno tako nisem navdušena nad npr. debatami glede na sončna znamenja ..., ampak, kaj pa hočemo, se jim pač ne pridružujem, ne?
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 14. Jan. 2008 17:34

Natasa* napisal/-a:Meni se je pa zdelo vse skupaj malo veliko hrupa za nič, še posebno zaradi vzvišene poze (a la :roll:).

Ker po eni strani se zmrdujeta nad tem, da se punce pogovarjajo o zodiakalnem znamenju svojega fanta ali simpatije, češ kako neumno, po drugi strani pa se sama predstavljata kot tipični oven in 'ravno ognjeno znamenje', kar je prav tako oksimoron, ne?

Tale oksimoron je bil mišljen skrajno ironično, če nisi opazila ... sicer pa, ja, jaz tudi najraje ignoriram tele teme. Zelo redko me prime zlobica in si dovolim malo intelektualne vzvišenosti.
Ampak včasih tako zapaše :D
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 15. Jan. 2008 10:20

Saj očitno sva podobnega mnenja, vsaj glede debat o astro znamenjih, le da sem se jaz naučila biti bolj potrpežljiva z drugimi. Zato, če me nihče nič izrecno ne vpraša, kar spustim preveč splošne debate - tudi v resničnem življenju.

Ker pa se po drugi strani spomnim, da sem (ampak res že dolgo nazaj) tudi sama (dokler se v stvari pač nisem poglobila) 'nakladala' podobne, mene ne prijema zlobica, kot praviš. Ker ko se spomniš od kje sam prihajaš, se je brez veze zmrdovat.

Ampak ok, ima pač vsak svoj način videnja stavri in s tem obarvanega načina komuniciranja, ne? Ker v bistvu se midve zdaj tudi ne pogovarjava več o temah iz tega kotička, ampak samo še o tem: 'attitude'! In kar se tega tiče, če ti pač tako paše, kaj naj ti - meni je prav ...

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov