Polna luna...

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ForeverMe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 2. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ForeverMe » 21. Jan. 2008 23:46

Jaz sm ponavad on polni luni čudnega razpoloženja, ponavadi sem tečna ali zamorjena, ponoči pa težko zaspim ali se zbujam.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 21. Jan. 2008 23:54

zdaj bo ne? aham...

torek, 22.1. 2008 ob 14:36

jao, spet bo kriza :lach:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
*waterlily*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *waterlily* » 13. Maj. 2008 13:13

Jst pa nimam nobenih problemov...sploh ne opazm kdaj je :D
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 20. Maj. 2008 13:53

Jst tudi ne opazim kdaj je.. Ne vpliva name. Eidno mi je žou da jo vedno zamudim kr baje da če se strižeš na dan ko je polna luna (al celo 3 dni prej, sej nvem), ti bolj hitro rasejo :) Zdej nvem kolko resnice je v tem..
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 14. Jun. 2008 14:54

Uf, mi samo gledamo na koledar kdaj bo kašna luna, da bomo bežali od mame.
Name pa niti ne vpliva tolko, bolj vpliva nizek pritisk.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
chupachups*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 15. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a chupachups* » 26. Jun. 2008 15:07

ForeverMe napisal/-a:Jaz sm ponavad on polni luni čudnega razpoloženja, ponavadi sem tečna ali zamorjena, ponoči pa težko zaspim ali se zbujam.


Js isto :? Ko pogledam na koledar, da se približuje polna luna sm kr živčna. Večino noči ne morem spat, se zbujam in premetavam po postli :evil:
Uporabniški avatar
Punchee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Love RD

Neprebrana objavaNapisal/-a Punchee » 01. Jul. 2008 22:07

Jst sm tud kar podvržena tej luni ja. Kar za brez veze bi se kregala pa tudi ful sm slabe volje in že male stvari me spravijo s tira.
Je pa moj brat še bol podvržen tej stvari k jst. Njega ga res ob pouni luni prou zasukne :) Lubi pravi da mamo to v družini. :D ni pa on nč boljši :D
I had to kiss a lot of frogs before I found my prince charming .. <3
miriam
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a miriam » 13. Jul. 2008 18:05

mene nosijo vse lunine mene.kar se tiče polne lune...edino stalno občutje pri polni luni mi je nespečnost,drugi simptomi se pa pojavijo glede na letne čase in mesece...vsaka mi deluje drugače, samo redko kdaj sem razdražljiva in agresivna...za mene je najhujši zadnji krajec, kajti ob vsakem imam črne misli.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 13. Jul. 2008 18:40

[vanessa] napisal/-a:Jst tudi ne opazim kdaj je.. Ne vpliva name. Eidno mi je žou da jo vedno zamudim kr baje da če se strižeš na dan ko je polna luna (al celo 3 dni prej, sej nvem), ti bolj hitro rasejo :) Zdej nvem kolko resnice je v tem..


Mislim, da je s tem tko...

Če se strižeš v obdobju, ko luna raste, ti bojo tudi lasje hitro zrasli... Tko govorimo mi v naši družini :D

Sicer pa name polna luna nima nekega vpliva... Luna kot luna...In ne verjamem v take stvari, da lahko luna vpliva nate. Veliko jih dela neke neumnosti, pa se potem na luno izgovarjajo...
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 20. Jul. 2008 14:36

ta zadnja je bla huda :eek: blas m taka, kot da bi mela v riti sršnje gnezdo.tok živčna pa nadrkana ob polni luni že dolgo nism bla.polna luna mi ni nekak huda stvar.ponavadi me lupne na good razpoloženje.sam najtežja mi je prva zimska.pol je bolše bejžat stran od mene.zame osebno je najhujši zadnji krajc, ko vse vidim črno in brez smisla.kot smrklja sem si znala ob tem času lepo žilce rezat.zdej pa tulim in razmišlam o vsem na najgrši način.pa takrat spravim iz sebe vse kaj lepo cel mesec tiščim v sebi, tak moj lubi zna gadno najebat za vse kar je in ni kriv.sam dobr, da se me je navadu.men je kul mlaj.prvega krajca pa nit ne čutim.
je pa res, da je ob polni luni ful prisotna nespečnost.jaz pametna pa sem jo fulkrat direkt gledala po več ur skupaj.sam blo mi je kul in sem se počutla ful nabito z energijo.
ja pa ful nesreč in samomorov se zgodi na polno luno.najhuje pa je, ko je vkombinaciji s petkom 13-tim.
Uporabniški avatar
Piina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: Ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a Piina » 21. Jul. 2008 18:11

Meni je mama povedala, da ko sem bila dojenček sem se itak drla kot jesihar, ob polni Luni pa še posebej. Nisem htela spat. :oops: :D Še zdaj, ko sem malo večji dojenček mam probleme s spanjem, ko nastopi polna Luna. :roll:
Kakšen teden pred polno Luno se mi pojavi par lepih, debelih mozoljev, tečna sem kot ne vem kaj, razdražljiva, glasna.. skoraj tako, kot da bi mela PMS. :? Če pa po "sreči" nastopita fazi polne Lune in PMS naenkrat, pa so itak v nevarnosti vsi okoli mene. Zadnje čase tudi sama. :D
LOCATION AGE PREJUDICE RACE TIME DISTANCE WIND RAIN OCEANS DESERTS MONEY MOUNTAINS OPINIONS WAVES NEEDS THREATS MINE FIELDS ILLNESS LANGUAGE SEASONS YEARS MONTHS MISJUDJING WAR IMPERFECTIONS SNOWFALLS DEATH

Love: no limits
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 11. Okt. 2008 14:38

Jao...Ta zadnja(že spet zadnja :? ) je bla najhujša, ki se je mi v teh letih zgodla.No meni ni blo nč...sam vseeno...V času pred luno(ta torek ponoči) se je vBeli krajini zgodla huda prometna nesreča, o kateri so začeli sporočat v sredo zjutraj.Vedeli smo, da so 3 osebe hudo telesno poškodovane...in drug dan izvem, da vse tri poznam(frendi).groza!Pol me je ta bunka še bolj začela metat!
Včerej sm se ga napila kot vidra(pa več ne delam tega) pa delala sm pizdarije tk da sva se z lubim napizdla en na drugega in še zdaj sva nadrkana.Sam kaj, ne morem se borit proti luni!sm pač ji podrejena.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 11. Okt. 2008 15:09

Jaz sploh ne občutim, kdaj je polna luna, ne nosi me okrog, spim nomalno,.. :) hvalabogu :D
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 12. Okt. 2008 22:59

Lepo je zdaj, ko se bliža polna luna. Ob jasnem vremenu je tako lepo svetlo ponoči.
Uporabniški avatar
tinchy_55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 2. 2. 2009
Kraj: LJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy_55 » 05. Feb. 2009 15:47

jst sploh ne čutm vpliva lune na telo samo res učasih se pa čudn obnašam ob polni luni sam newem če ma lahko to vpliv name :? :?

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov