Partner glede na horoskopsko znamenje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 13. Mar. 2007 18:44

Jst sm ovnica on pa devica oz. devičnik :D to baje ne paše skup, sam nama kr uspeva že en let pa pou.. :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Mar. 2007 21:49

**SiMoN@** napisal/-a:Jst sem rak, moj zdejšnji je vodnar, in se kar razumeva. Drugač pa ni on edini vodnar v mojem lajfu do zdej. So že bli


Men(rakica) pa z vodnarjem ni šlo najbolš. :)
Heh, sej tud ni šlo s tistim, ki naj bi se res ujemala(devica)..zdej pa čakam še škorpijona al pa kozoroga. :D
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 14. Mar. 2007 1:27

jas sem levinja, pa sem se do zdaj najbol ujela v zvezi z tazadnjim tipom, biu je rak, čeprau me je dec.skenslau. trenutno se dobivam z levom in ovnom, pa z dobenim ne diši po pomladi...bomo vidli....na ta ujemanja itaq ne dam dosti, čeprau, ponavadi ko kašnega na novo spoznam, preverim ujemanje, če že slučajno ne vem na pamet...ne bi pa nekoga skenslala samo zaradi tega, ker je npr.tehtnica po horoskopu (biuši s kerim sn bla 2,5 lete je biu tehtnica in takšnega bizgeca še nisem srečala!ampak za to ni krivo astro znamenje, da me ne bo gdo napadau) :D
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 15. Mar. 2007 15:22

ŽuŽa napisal/-a:Jst sm ovnica on pa devica oz. devičnik :D to baje ne paše skup, sam nama kr uspeva že en let pa pou.. :)


Jaz sm se tud ze 2x ful zaljubila v dva devičnika..pa ne vem zakaj..mogoče pač neki majo kr mi je ful všeč, ampak niti nista bla tipična, ker device nej bi ble ful urejene in mele vse tip-top..to zihr ne bi šlo z mano :lol:
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 15. Mar. 2007 16:01

...
Zadnjič spremenil *hox*, dne 13. Jan. 2012 13:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Delfinčica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 12. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Delfinčica » 15. Mar. 2007 16:06

Jaz sem kozorog, on pa devica in se že osmo leto odlično razumeva.
Uporabniški avatar
*bambi<3*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 9. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *bambi<3* » 18. Mar. 2007 19:23

jest sm pa škorpijonka moi pa levček :) pa nama piše, da nei bi se ujemala sam u pojsli pa kot prijatelja, no ni widt :D newem mogoče glih zarad tega k sm jest zlo lubosumna pa rabm velik pozornosti, levi so pa zlo lubeznivi in radi razdajajo pozornost :D
drgač pa nedam dost na to, v usaki zvezi se je treba prilagajat partnerju pa ni važn kai je po horoskopu, pač če se razumeta horoskop ni važn!...moie mnenje :) :zwinker:
Uporabniški avatar
vrednagreha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 31. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vrednagreha » 22. Mar. 2007 12:55

*bambi<3* napisal/-a:jest sm pa škorpijonka moi pa levček :) pa nama piše, da nei bi se ujemala sam u pojsli pa kot prijatelja, no ni widt :D newem mogoče glih zarad tega k sm jest zlo lubosumna pa rabm velik pozornosti, levi so pa zlo lubeznivi in radi razdajajo pozornost :D
drgač pa nedam dost na to, v usaki zvezi se je treba prilagajat partnerju pa ni važn kai je po horoskopu, pač če se razumeta horoskop ni važn!...moie mnenje :) :zwinker:


Škorpijon in Lev nikakor nista dobra kombinacija......v bistvu je to ena izmed najtežjih kombinacij........tko da pazi, še posebej, ko bosta dlje časa skupaj!
Živim življenje.....
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 22. Mar. 2007 14:26

vrednagreha napisal/-a:
*bambi<3* napisal/-a:jest sm pa škorpijonka moi pa levček :) pa nama piše, da nei bi se ujemala sam u pojsli pa kot prijatelja, no ni widt :D newem mogoče glih zarad tega k sm jest zlo lubosumna pa rabm velik pozornosti, levi so pa zlo lubeznivi in radi razdajajo pozornost :D
drgač pa nedam dost na to, v usaki zvezi se je treba prilagajat partnerju pa ni važn kai je po horoskopu, pač če se razumeta horoskop ni važn!...moie mnenje :) :zwinker:


Škorpijon in Lev nikakor nista dobra kombinacija......v bistvu je to ena izmed najtežjih kombinacij........tko da pazi, še posebej, ko bosta dlje časa skupaj!


Ja no jaz sem tud lev, moj fant pa škorpijon pa gre čisto v redu, se fajn razumema, pa vse. Ne vem če ta znamenja glih ne vem kak vplivaj ona odnos, po moje ne.


Neka ti Bog podari krila
neka ti nebo podari spas
da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas

Toše R. I. P.

Uporabniški avatar
MusTangicA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 20. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MusTangicA » 22. Mar. 2007 15:49

Jaz osebno verjamem, da ima tudi astrologija prste vmes pri tem, kdo se s kom ujame in ne ... Ampak zdi se mi neumno, da se nekateri preveč obremenjujejo s tem in si na tak nepristen način iščejo sorodne duše - tako, po nekem modelu. Če pa se že špuščaš v to, potem je bolje da se bolj poglobiš - ni važno samo to, kaj je kdo po horoskopu, ampak tudi znamenje v luni, ascedent, 2. in 7. hiša ... pa sej to veste. :wink:

Jest in moj lubi sva po horoskopu popolnoma nezdružljiva, pa to ni ovira. Imava luno in ascedent v sorodnem znamenju, pa tudi planeti so postavljeni tako, da pašejo skupaj ... pa tudi če ne bi - važno da se razumeva fino fejst fajn. :D
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 22. Mar. 2007 16:31

Js sm devica, on pa rakec in ujameva se fino fajn :P
Uporabniški avatar
*just me*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 12. 3. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *just me* » 22. Mar. 2007 20:51

Js kao :oops: ne verjamem v horoskop, ampak preberem ga pa vedno :razz:

jaz sem strelka, fant pa oven??? A to gre?
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 22. Mar. 2007 21:23

vrednagreha napisal/-a:
*bambi<3* napisal/-a:jest sm pa škorpijonka moi pa levček :) pa nama piše, da nei bi se ujemala sam u pojsli pa kot prijatelja, no ni widt :D newem mogoče glih zarad tega k sm jest zlo lubosumna pa rabm velik pozornosti, levi so pa zlo lubeznivi in radi razdajajo pozornost :D
drgač pa nedam dost na to, v usaki zvezi se je treba prilagajat partnerju pa ni važn kai je po horoskopu, pač če se razumeta horoskop ni važn!...moie mnenje :) :zwinker:


Škorpijon in Lev nikakor nista dobra kombinacija......v bistvu je to ena izmed najtežjih kombinacij........tko da pazi, še posebej, ko bosta dlje časa skupaj!


a daj daj, ne moreš gledati samo na sončno znamenje, veš koliko je še aspektov in planetov ;) tukaj je treba upoštevati obe rojstni karti v celoti, potem lahko šele kaj zaključuješ.
tako da jaz mislim, da je tudi iz astrološkega pogleda povsem možno, da sta lev in škorpijonka čisto srečen par. ampak to je odvisno od posameznega primera :)
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
Anona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 20. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Anona » 22. Mar. 2007 21:44

SIEENA napisal/-a:Jst sem levinja, on pa lev. ;D

Ampak itak ne vem, kaj je s tem ujemanjem po horoskopu. :o


Kako se pa razumeta? Jaz sem poznala ene dva para, k sta bla oba leva po horoskopu, pa je blo veliko prepirov pri obeh. To seveda ne velja za vse. Ampak me pa zanima.
Ni vse zlato, kar se sveti.
Uporabniški avatar
Anona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 20. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Anona » 22. Mar. 2007 21:45

Delfinčica napisal/-a:Jaz sem kozorog, on pa devica in se že osmo leto odlično razumeva.


Sej to pa naj bi ful šlo skupaj.
Ni vse zlato, kar se sveti.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov