Numerološki kotiček

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

foals
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a foals » 05. Jun. 2009 14:52

Mislim eni ste pa res od sile...kot prvo pozanimajte se kaj numerologija sploh je :!: šele na podlagi tega sestaviš vprašanje :!: hvaležnost pa taka ko na svoje vprašanje dobiš odgovor s katerim nisi zadovoljna se napade osebo katera ti za to da ti je sploh odgovorila ni NIČ računala...razumela bi razburjenje zaradi nečesa kar si plačal tako pa ...no comment :!:

Upam,da se ta rubrika ukine,ker toliko nehvaležnosti na kupu že dolgo nisem videla...žalostno res :(
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 05. Jun. 2009 20:18

e..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 21:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Summer_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 27. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer_ » 06. Jun. 2009 11:50

Ja meni je čisto prav povedala... Če pa ni odgovorila na moje vprašanje sem pa kriva sama, ker sprašujem stvari, ki se jih z numerologijo ne da določevat. Vedeževanje je drugo.

Se strinjam, mislim, da je bilo super se seznanit s svetom numerologije :)
lunaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lunaa » 06. Jun. 2009 13:30

~NIA~ napisal/-a:ja sej vem, ampak mogoče bi lahko vsaj 1% zadela, če že nekej uprašamo, neglede na to al je zastonj. A če bi blo samoplačniško bi se bolj potrudila? nevem. sej pojdi na stran pa poglej mal odgovore. čist na hitro te odpravi.

sej razumem da ma ful dela pa nevem česa, ampak tko površni odgovori..
poglej si v astro vedeževalnico - zakaj tam ni nobene pripombe?? ker Nataša resnično zadene..
NIA se cist strinjam s tabo.....jz sem dala vprašanje kdaj bom spoznala kakega fanta za resno razmerje ona mi pravi poglej pod vrtnico 24 prvi del...a tam piše samo o tisith k majo fante...kr neki....brezveze cakala tolk dolgo vprašanje...
egipčanska lilija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a egipčanska lilija » 20. Jun. 2009 15:32

Res je nestrokovno, da imaš napisan naprej link, tam poglej k sem odgovorila nekomu drugemu;

je pa res, da se ljudje ful premalo zavedamo, da numerologija, astrologija in podobno, NI ŠLOGANJE iz kart, ne more ti povedati ali bo princ na belem konju imel rjave lase in rumene zobe... je prečudovito orodje spoznavanja samega sebe, svoje poti, njen namen pa ni napovedovanje prihodnosti; če greš na psihološki test, ne boš jamral, zakaj ti ni povedal kdaj se boš poročil...

modro bi bilo podrobneje opisati kaka vprašanja so primerna, pa ne bi prihajalo do hude krvi... pa še nekaj, povsem je razumljivo, da so nekatera vprašanja objavljena večkrat, ljudje smo nestrpni in pošiljamo potem stokrat... glede na to, da se je potrebno registrirati, bi bilo smiselno eno vprašanje na uporabniško ime, na primer na neko časovno obdobje

sicer pa, zdaj je vseeno...

žal mi je za numerologinjo, katero ste spljuvali,
kljub temu, da vam je želela le dobro

njeno delo je vredno več kot le promocija na Cosmopolitanu
assalam aleikum - peace be upon you

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov