Nenavadne sanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 15. Nov. 2007 18:42

zdravo! Sestri se je sanjalo da sem zanosila, pustila šolo, ker mi ta smer ni všeč in drugo leto se prepisala. Vse lepo in prav, če se ne bi z mojim fantom ravno takrat o tem zgovarjala (da bi pavzirala in naslednje leto zamenjala smer), tega ni vedel nihče, razen naju. To je bilo kakšen mesec nazaj. Pred tednom dni, pa je fant dve noči zapored sanjal otroški jok... men se bi zmešal...kaj naj bi to pomenila''??
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 15. Nov. 2007 21:23

pomoje so te sanje vplivale tak na tebe, d azdej še sam o tem razmišljaš...drgač pa poglej v veliko sanjsko knjigo pod razlago sanj...
...drgač pa lej, ko se ti sanja kej lepga se tud ne uresniči vedn oz. ne v isti obliki?
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 15. Nov. 2007 22:07

ja vem da pomen sanj ni direkten, zato pa me zanima kaj naj bi blo to, ker če bi samo fant ali pa samo sestra o tem sanjala, potem bi kmalu pozabila, tako pa sta oba! Ja knjigo pa iščem že cel teden po stanovanju pa je ne najdem :? očitno mamo vsi zelo žive sanje :D
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 15. Nov. 2007 22:36

Ufff če mene je tvoja sestra prisluškovala vajinem pogovoru, tvoj fant je pa sanjal zaradi tega, ker je vedel kaj je tvoja sestra sanjala!

:D Saj se hecam. Evo sem se potrudila in našla knjigo sanj.
Otroški jok - "če sanjate o jokajočih malčkih, vas čakajo slabo zdravje in razočaranja"..

Ampak ne se sekirat, ker tako slabo piše, ker imam občutek, da naj bi se po tej knjigi same slabe stvari nam dogajale...
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
beba24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beba24 » 16. Nov. 2007 16:09

ja kaj vem mogoce pa res kaj sporocajo.....naredi test da bos ziher pa pazita pri odnosih.sanje znajo vcasih tud kaj pomenit. :wink:
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 16. Nov. 2007 20:52

Lahko si otroka razlagaš tudi kot nekaj novega v življenju, neko spremembo - kar bi zamenjava študijske smeri tudi bila.
To je samo moja interpretacija sanj. :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 17. Nov. 2007 16:08

je
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
watershine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a watershine » 10. Dec. 2007 15:27

lej jz sm mela občutek da bo moja sošolka pustla fax, ker ni niti malo zanimanja kazala za nič povezano z faxom... tisti dan ko sem to razmišljala sem sanjala da me je poklicala in mi povedala da je ne bo več na fax, minil je vikend in mi je sošolka poslala sms z vsebino: ne bo me več na fax.

so moje sanje to napovedale?
naključje?
PO MOJE NE!

pač pri sošolki je blo očitno da se ji je*e za fax in se mi je tko zazdelo sm pač uganla, mogoče ker je bla dost očitna in je še veliko makala...

lohka da je mela občutek da ti fax ne ugaja in da se mata z fantom tok rada da če bi se ponesreči kaj zgodilo (torej da bi zanosila), da bi tega otroka obdržala, še posebaj če bi pavzerala, zakaj pa ne.

fant je pa to sanjal najbrž zaradi teme pogovora in mu je malo zapsihiralo ali kaj podobnega...

tko si jz razlagam sanje :)
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 11. Dec. 2007 2:24

nehajta sexat :D
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 11. Dec. 2007 14:33

zdej nevm kam naj to napišem sm men je čudno to kar se mi dogaja zanje čase.

zadnja 2 meseca skoraj vsak dan sanjam stvari ki se mi naslednji dan uresničijo ampak sama zjutr ne vem ka sem sanjala in se šele čez dan ko dejansko pride do nekega dogodka spomnem da sem ponoči to sanjala in ka se bo v naprej zgodilo kaj bo kdo reku in se je do zdej zmeri ujelo :?

2. stvar je to da velikokrat sanjam neke prikazni, nevm duhe al ka ali pa le kak grozen dogodek.. in bi rada se zbudila, zakričala! stvar je v tem da takrat vem da spim ampak se ne morem zbuditi saj me telo ne uboga, šele čez kako minuto lahko zakričim , se premaknem.. se kateri tudi to dogaja?
Maybe some women aren't meant to be tamed. Maybe they're supposed to run wild until they find someone, just as wild, to run with.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 11. Dec. 2007 14:49

NotYourToy napisal/-a:zdej nevm kam naj to napišem sm men je čudno to kar se mi dogaja zanje čase.

zadnja 2 meseca skoraj vsak dan sanjam stvari ki se mi naslednji dan uresničijo ampak sama zjutr ne vem ka sem sanjala in se šele čez dan ko dejansko pride do nekega dogodka spomnem da sem ponoči to sanjala in ka se bo v naprej zgodilo kaj bo kdo reku in se je do zdej zmeri ujelo :?

2. stvar je to da velikokrat sanjam neke prikazni, nevm duhe al ka ali pa le kak grozen dogodek.. in bi rada se zbudila, zakričala! stvar je v tem da takrat vem da spim ampak se ne morem zbuditi saj me telo ne uboga, šele čez kako minuto lahko zakričim , se premaknem.. se kateri tudi to dogaja?


Men se je tole ene trikat zgodil. Še sama ne vem zakaj. Baje za nočne more pač obstaja ena varianta. Recimo če maš roko oz ne vem kako nej to povem. PAč da se dva pulza križata se prav recimo na roki in srcu..da se uspostavla neka frekvenca k povzroč take sanje..nočne more,napetost al kaj jst vem kaj..preštudiri če ma MOGOČE kej to veze ;) za probat je..


Drgač pa mam tut jst velikat občutek pač k do nekega dogodka pride, da sm sanjala to. Pa kr začnem razmišlat kdaj.. Sam ne vem učas je mogoče sam podoben motiv, pa se dogajajo pol usakodnevne stvari..pač nč kej posebn dogodek..
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
oleander
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 10. 9. 2006
Kraj: In My World

Neprebrana objavaNapisal/-a oleander » 12. Dec. 2007 21:42

oila
jst sm učeri ponoči sanjala, da sva bla z bivšem spet skupaj. da je zapustu svojo sedanjo punco, ker ga je prevarala in se je vrnu k meni...
in bi mela eno veliko prošnjo če lahko kera pogleda v sanjsko knjigo kaj bi tu pomenlo...ku me ful muči, ker ni prvič da sem sanjala o njem
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 12. Dec. 2007 22:05

da se ti o troku joka se ti naj bi zarad tega, ker si pripravljena biti mamica. to je men moj reku. pac si dovolj zrela za to... :oops:
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 13. Dec. 2007 12:57

oleander napisal/-a:oila
jst sm učeri ponoči sanjala, da sva bla z bivšem spet skupaj. da je zapustu svojo sedanjo punco, ker ga je prevarala in se je vrnu k meni...
in bi mela eno veliko prošnjo če lahko kera pogleda v sanjsko knjigo kaj bi tu pomenlo...ku me ful muči, ker ni prvič da sem sanjala o njem


jst ti lahk pogledam, če vrjameš u to. Sam mi dej ključne besede.. k pod fant ni nč, moški je sam maš več variant(sam so bl k ne opisani, kao velk,mejhn,z brado..) Probi pobrat klučne besede vn. (sm pogledala varanje ni nč). Mam pa veliko staro sanjsko knjigo.. ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 13. Dec. 2007 21:56

jaz sem imela "danes" tako bedaste sanje, da jih moram kar tuki napisat :wink: sanjalo se mi je, da sem pred eno gostilno parkerala avto in sla v gostilno k sploh ni bila gostilna ampak k en hotel... uglavnem, ko sem prišla ven mojega avta ni bilo več tam. iskala sem ga in ga naposled našla kao pri eni avtohiši ali nekaj takega, notri v mojem avtu je sedela neka ženska, ki je hotela kupiti moj avto. ponujala mi je 1000.000 sit in jaz ga nisem hotela prodati. :?: pa še to ni mi ga hotela dati nazaj in sem se tako jokala da ko sem se zbudila sem prau čutila eno tesnobo in sem šla pogledat če je moj avto prad hišo... kaj takega pa še ne... glupo za pop... kakšno mnenje? lol

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov