Near death experience (obsmrtna izkušnja)

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 20. Mar. 2008 16:39

Short napisal/-a:Obstajajo recimo ljudje, ki se kljub narkozi spominjajo celega poteka operacije... kako je to možno??? Kako lahko nekdo, ki bi moral biti v globokem spancu, natančno opiše kaj se je dogajalo med operacijo?!

Temu se reče tudi OBE (out of body experience). Kar se zgodi je to, da tvoj 'duh', tvoja astralna projekcija, zapusti telo in se prosto giba po prostoru. Astralni jaz vidi realno dogajanje, vendar sam ne more vplivati nanj, je kot duh, zanj ne veljajo fizični zakoni tega sveta (lahko hodi skozi stene, skače kakor daleč želi, karkoli). To stanje lahko z vajo doseže vsak (vsak dan) in ni toliko odvisno od bližine smrti. Znanstvena razlaga za to obstaja (se mi je ne ljubi pisati) in tudi znanstveni dokazi.
Zadnjič spremenil g00fy_qa, dne 21. Mar. 2008 14:23, skupaj popravljeno 1 krat.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
deniro
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 4. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a deniro » 20. Mar. 2008 23:59

g00fy_qa napisal/-a:Temu se reče tudi OBE (out of body experiance). Kar se zgodi je to, da tvoj 'duh', tvoja astralna projekcija, zapusti telo in se prosto giba po prostoru. Astralni jaz vidi realno dogajanje, vendar sam ne more vplivati nanj, je kot duh, zanj ne veljajo fizični zakoni tega sveta (lahko hodi skozi stene, skače kakor daleč želi, karkoli). To stanje lahko z vajo doseže vsak (vsak dan) in ni toliko odvisno od bližine smrti. Znanstvena razlaga za to obstaja (se mi je ne ljubi pisati) in tudi znanstveni dokazi.

Za to ne obstaja nobena znanstvena razlaga, kaj šele znanstveni dokazi. So le špekulacije oz. pričanja ljudi o nekih "bežnih" situacijah, v katerih še sami ne vejo kaj točno se dogaja. V bistvu gre za neko nepovezano fantaziranje. Če bi astralne projekcije res obstajale, potem bi se dalo komot izvesti eksperiment, pri katerem bi nekdo premestil nek predmet v drugo sobo, tisti ki pa astralno sanja, bi lahko "šel" v tisto sobo in ti povedal kateri predmet si dejansko nesel tja. Prav tako bi ti lahko natančno razložil za kakšno obliko predmeta je šlo. Ravno s tem eksperimentom so preizkušali obstoj astralnih potovanj in noben preizkus ni bil uspešno izveden! Torej znanstveno dognanih dokazov ni! Ker če bi človek res lahko astralno potoval, potem bi to pomenilo, da je šel ven iz telesa, recimo v drugo sobo, pogledal ta predmet in ti natančno razložil za kakšno vrsto predmeta je šlo. Mogoče si ti zamenjala astralna potovanja z 'lucidnimi sanjami', kar pa ni eno in isto.
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 21. Mar. 2008 13:31

Za to ne obstaja nobena znanstvena razlaga, kaj šele znanstveni dokazi.


Prepričan/a?

Psevdoskeptiki so res hujši od 'lahkovernežev'! S slednjimi se vsaj še kaj zmeniš, s temi kvazimisleci pa je nemogoče polemizirat - so preveč brihtola pojedli ...

Tukaj je nekaj odskočnih desk (tudi za nekaj znanstvenih raziskav na to temo - je res, da izsledki raziskav še niso povsem potrdili OBE, sploh pa raziskave še tečejo in so vse bolj številčne - po drugi strani pa zaenkrat niso dokazali tudi, da OBE ni resnična izkušnja, tako da tukaj pa deniro malo natolcuje):
http://en.wikipedia.org/wiki/Out-of-body_experience

Ker če bi človek res lahko astralno potoval, potem bi to pomenilo, da je šel ven iz telesa, recimo v drugo sobo, pogledal ta predmet in ti natančno razložil za kakšno vrsto predmeta je šlo.


Tudi tukaj nekaj odskočnih desk:

http://www.cosmopolitan.si/astro/zanimi ... -6583.aspx
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 21. Mar. 2008 13:33

te teme me je pa kar malo strah :)
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 21. Mar. 2008 13:38

Uf, napačen link!

Za tole:

Ker če bi človek res lahko astralno potoval, potem bi to pomenilo, da je šel ven iz telesa, recimo v drugo sobo, pogledal ta predmet in ti natančno razložil za kakšno vrsto predmeta je šlo.


Sem mislila tole:

http://www.cosmopolitan.si/astro/zanimi ... =2057&sp=3
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 21. Mar. 2008 14:23

deniro napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:Temu se reče tudi OBE (out of body experience). Kar se zgodi je to, da tvoj 'duh', tvoja astralna projekcija, zapusti telo in se prosto giba po prostoru. Astralni jaz vidi realno dogajanje, vendar sam ne more vplivati nanj, je kot duh, zanj ne veljajo fizični zakoni tega sveta (lahko hodi skozi stene, skače kakor daleč želi, karkoli). To stanje lahko z vajo doseže vsak (vsak dan) in ni toliko odvisno od bližine smrti. Znanstvena razlaga za to obstaja (se mi je ne ljubi pisati) in tudi znanstveni dokazi.

Za to ne obstaja nobena znanstvena razlaga, kaj šele znanstveni dokazi. So le špekulacije oz. pričanja ljudi o nekih "bežnih" situacijah, v katerih še sami ne vejo kaj točno se dogaja. V bistvu gre za neko nepovezano fantaziranje. Če bi astralne projekcije res obstajale, potem bi se dalo komot izvesti eksperiment, pri katerem bi nekdo premestil nek predmet v drugo sobo, tisti ki pa astralno sanja, bi lahko "šel" v tisto sobo in ti povedal kateri predmet si dejansko nesel tja. Prav tako bi ti lahko natančno razložil za kakšno obliko predmeta je šlo. Ravno s tem eksperimentom so preizkušali obstoj astralnih potovanj in noben preizkus ni bil uspešno izveden! Torej znanstveno dognanih dokazov ni! Ker če bi človek res lahko astralno potoval, potem bi to pomenilo, da je šel ven iz telesa, recimo v drugo sobo, pogledal ta predmet in ti natančno razložil za kakšno vrsto predmeta je šlo. Mogoče si ti zamenjala astralna potovanja z 'lucidnimi sanjami', kar pa ni eno in isto.

Vem kaj so lucidne sanje, saj sem jih že sanjala in ne, nisem zamenjala. Žal se mi trenutno ne ljubi iskati za dokazi, ki bi potrjevali OBE in za razlagami (sem jih sicer brala, ampak v ang). Če želiš se lahko potrudim kasneje. Glede tvojega primera res ne vem za kaj se gre, mogoče gre res za spodleteli poskus. Pri OBEju in podobnih 'fenomenih' je težko dokazati resničnost obstoja, sploh če razmišljaš po obstoječem znanstvenem razmišljanju, da mora za vsakim pojavom stati formula, ki ga podpira.
Jaz sem prepričana da astralne projekcije obstajajo, sem brala že veliko pričevanj, eno tudi slišala od zanesljivega vira in našla veliko napotkov o 'how-to-do-it'. Je pa res, da sama OBE-ja še nisem doživela, učim se šele dober teden (ponavadi rabiš za OBE vsaj pol leta, čeprav ga bom jaz prej dosegla :razz:). Ti pa z veseljem sporočim ko mi bo uspelo...
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
bucii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bucii » 24. Jun. 2008 14:28

moja teta je tud mela ena tako izkušnjo. bla je na operaciji in je blo ful slabo z njo. šač je bla skor že tam. je rekla da je bla u enmu tunelu pa je je blo ful fajn. da tega ne morš opisat.pa da je bla pol ful jezna k so jo zbudil
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 25. Jun. 2008 13:37

jssm tut že to prebrala v eni knjigi in absolutno verjamem.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 26. Jun. 2008 12:17

Meni je to ful zanimivo in me zanimajo naslovi teh knjig, ki ste jih brali, ker bi jih tud sama rada prebrala.
Ne vem lih, če verjamem popolnoma.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
cReAmY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 27. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cReAmY » 06. Jul. 2008 22:55

tunel pa lepa svetloba pa glasba pa pokojni ljudje ja...sm ze prebrala knjigo Življenje po življenju pa mi je to kr tak mal..niso mi prijetne te stvari..verjamem že..samo ne vrjamem v to, da je potem tako lepo pa predvsem mi je zanimivo to, da vsak pove, da se ni želel vrniti.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 07. Jul. 2008 10:17

p!ka napisal/-a:Meni je to ful zanimivo in me zanimajo naslovi teh knjig, ki ste jih brali, ker bi jih tud sama rada prebrala.

Potovanje duš je ena knjiga, za katero se spomnim iz glave.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
anusa187
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anusa187 » 19. Avg. 2008 19:00

tole si preberte če mate čas.. to je opis kako sam prideš do astralne projekcije ... sam da je tuki imenovana kot nočna pot


Zdaj boste stopili na Nočno Pot učenja Nočne Magije in doseganja Nočne Zavesti. Obstajajo določena pravila in vaje, ki jih morate vključiti v svoje življenje, medtem ko ste na Poti. Nekaj sem jih že opisal, a bom šel v več podrobnosti in opisal nekaj dodatnih pravil in principov, da bo vaš uspeh zagotovljen.

Srebrno Pravilo (srebro je Nočni Sili dragocena kovina) je: "Lahko naredite karkoli želite, a le, če vedno ohranjate Večno Nočno Ravnovesje." Večno Nočno Ravnovesje je temeljni zakon Nočne Sile. Ravnovesje je v Vsevesolju življenjski faktor, ki deluje znotraj Večne Noči. Kajti karkoli vzamete od Večne Noči, morate vrniti Večni Noči v enaki meri. To seveda ne pomeni, da če z Nočno Močjo in z uporabo Nočne Sile pridobite premoženje, da morate Nočni Sili plačati nazaj. Pomeni, da se mora količina energije, uporabljene za doseganje nečesa, vrniti v celoti. To vzdrževanje Večnega Nočnega Ravnovesja je intuitivna zadeva, ki je ni težko ohranjati, ko delate znotraj Nočne Zavesti. Zato vedno, preden uporabite Nočno Magijo, da bi dosegli kakšen rezultat, delujte znotraj zavesti Nadduše, da boste lahko ohranjali Ravnovesje. Sledi drugo pomembno načelo, znotraj katerega morate izvajati Nočno Magijo. To je "Zakon Nočne Magije".

Zakon Nočne Magije je: "Nič ni nemogoče, ko si eno z Nočno Silo." S tem mislim absolutno nič. Zapomnite si za vedno ta temeljni zakon in verjemite vanj z vso silo. Zapomnite si, da je vse, kar počnete v življenju, Nočna Magija. To naj bo storjeno v Nočni Zavesti. Vaše celo življenje je izražanje Nočne Magije in Zavesti. Ne obstaja nič, kar ne morete storiti. Zdaj bi se za trenutek rad obrnil na vodilna načela Nočnega Maga in sveta kot celoto.

Spoznali boste, da je svet precej sovražen do vas glede Nočne Magije. Religije sveta so večinoma Yang. Večina ljudi je navajena, da reagira na Yang način. Yang in Yin sta nasprotni sili, ki se ne mešata dobro. Iz pogleda Nočne Zavesti vsaka duša odgovarja za svoj lastni svet. Vsaka duša se odloči za velik del svojega življenja in za kvaliteto tega življenja pred svojim prihodom. Je nekaj vnaprejšnje določitve pri vseh življenjih, a vendar veliko stvari ni vnaprej določenih. Če so posamezniki revni in/ali brez strehe nad glavo, da to Nadduši to izkušnjo. Ta svet ponuja milijardo različnih izkušenj za Naddušo, da jih živi in izkusi. Nadduša živi veliko življenj na Zemlji z namenom, da dobi mnogostransko izobrazbo. Zemlja je lahko zelo težavna šola za duše, ki izkušajo bistveno prvo stopnjo življenja. Ko Nadduša izkusi vse naloge, za katere misli, da so potrebne, se premakne v nov svet, z bolj naprednimi nalogami, da se jih nauči. Temu sistemu se reče reinkarnacija in večina sveta to zelo težko sprejme.

Ljudje raje tolmačijo več o svetovnih problemih in o svojih, kot o krivdah nekoga drugega. Kristjani krivijo Satana za zlo na svetu. Veliko ljudi krivi svojo vlado. Drugi krivijo druge ljudi in nimajo zanimanja za sočloveka. Nočni Mag ne krivi nikogar.

Nočni Mag ve, da je njen/njegov nastanek na tem svetu izbran iz druge strani življenja. Ona/on izbere svoje starše, raso, spol, državo in veliko prihodnjih dogodkov pred svojih prihodom sem, da bi si zagotovil/a, da bodo potrebne lekcije tega življenja dosežene. Morda zveni strašno, a ženska morda dejansko sama izbere, da bo posiljena, da bi dosegla to izkušnjo in se učila iz nje. So otroci, ki se rodijo bolni. So duše, ki so predhodno posiljevale, pobijale, ropale, itd. in se vračajo malo spremenjene od prejšnjih življenj. Človeške duše se ne rodijo nedolžne, ne glede kako nedolžno izgleda dete v svoji zibelki. Živele so že poprej na Zemlji in se vračajo malo spremenjene od takrat, ko so nazadnje živele na Zemlji. So polne možnosti in potencialov in imajo že začetke osebnosti za to življenje. Vi prispete na enak način, a kot Nočni Mag morate prevzeti kontrolo nad svojim življenjem. Če vam vaše življenje ni všeč, ga spremenite. Uporabite Nočno Magijo, da bi spremenili vaš svet. Nekaj delov življenja je vnaprej izbranih, a veliko jih ni. Prosti čas se čuti kot zbeganost sredi morja, brez smeri. To je čas, da izberete novo smer. Ne zapletajte se v vse težave tega sveta.

Mislim, da je nekdo enkrat izjavil, da bodo vedno obstajali revni in lačni. To je res, ker ta svet potrebuje te izkušnje za določeno skupino duš. Vedno bo obstajal zločin, ker bodo vedno obstajali nekateri, ki bodo hoteli, kar ima nekdo drug. So izkušnje stiske, trpljenja, zločina, revščine, lakote, ločitve, fizične in spolne zlorabe in še na tisoče takih. So izkušnje bogastva, slave, udobja, miru, srečne poroke, lepih otrok, uspešne kariere in zopet še na tisoče takih. Nadduša potrebuje vse te možnosti za izkušnje. Nočni Mag izbere svoje izkušnje in jih kontrolira z Nočno Magijo. Nočni Mag ve, da tudi ves ostali svet izbere svoje izkušnje in jih živi najbolje kot lahko, da lahko Nadduša pridobi izkušnje. Pomagajte drugi duši, ko ste vodeni od svoje Nadduše, da to storite. A ne počutite se krive in se ne vmešavajte v obstoj druge duše, ko v Nočni Zavesti veste, da je njeno doživljanje potrebno. Izvajanje Nočne Magije zahteva, da se zadeve vašega sveta premikajo s stabilnimi, pravilnimi koraki.

Ni nobene določene meje hitrosti teh korakov. Postavljanje meje na korak je relativna zadeva. A korak mora biti pravilen in stabilen. Ne zapletajte se v vsakodnevne zadeve tega sveta, ki je poln vrvenja in naglice, zato ker je vaš svet voden brez Nočne Magije. Imeti morate magično držo, medtem ko ste v svetu. Svojo zavest morate imeti vzdignjeno nad močvirjem omejitev sveta. Z življenjem se morate soočiti s strastjo in vnemo.

V Nočni Zavesti je življenje dogodivščina. Življenje je ponavadi sestavljeno iz dogodivščin, ki sledijo ena drugi. Vse, kar se vam je zgodilo, je vrsta dogodivščine, ki zahteva vašo uporabo Nočne Magije, da jo spregledate. So pripetljaji, za katere morda čutite, da so imeli nesrečen konec. Morda se ta konec ne bi zgodil, če bi uporabljali Nočno Magijo. Če ste v Nočnem Toku in se vam zdi, da se vam je kaj slabega zgodilo, je bil morda vzrok za to. Uporabite Nočno Magijo, da to ugotovite. Uporabite Nočno Magijo, da popravite situacijo. Vse to počnite v Nočni Zavesti. Bodo trenutki, ko se boste morali soočiti z življenjem, s pogumom, srčnostjo in energijo. Bodo tudi drugi trenutki, ko boste morali biti previdni, preudarni in razmišljajoči. Z življenjem se soočite z Nočno Zavestjo in vedno boste vedeli, kaj narediti. V Nočni Zavesti je življenje umetnost.

Vi ste Nočni Mag. Vi ste umetnik. Ustvarjajte! Ustvarite si kakršnokoli življenje hočete. Edina omejitev pri tem je vaša domišljija. Napolnite svoje življenje s strastjo in ljubeznijo. Napolnite svoje življenje s ponosom, dostojanstvom in častjo v delih, ki jih ustvarjate. Kot umetnik bodite ustvarjalni in domiselni v vsem, kar ustvarjate v življenju. Če želite premoženje, tudi v redu. Če želite imeti užitke in udobje, tudi v redu. A zapomnite si, vedno ohranjajte Nočno Ravnovesje v vsem, kar ustvarjate. Nočni Mag deluje iz točke odmaknjenosti.

Nočni Mag deluje samotno. To ne pomeni, da ne boste imeli prijateljev. Lahko da ste družbeno zelo aktivna oseba z veliko prijatelji. Nočno Magijo lahko celo izvajate kolektivno v skupinah. A konec koncev, Nočni Mag deluje samotno. Nočni Mag mora sam doseči obvlado v Nočni Magiji in Nočni Zavesti. Nihče drug ne more to narediti namesto vas. Lahko vam povem, kako izvajati Nočno Magijo in vam dam ključe za doseg Nočne Zavesti, ne morem pa vam dati obvladovanja v Nočni Magiji ali Nočni Zavesti. To morate doseči sami z učenjem, samo-disciplino, trudom in energijo.

Nočna Magija je za tiste, ki težijo k znanju. Potrebno je znanje in ne vera, da postanete Nočni Mag. Je za ljubitelje neodvisnega razmišljanja. Za tiste, ki niso konvencionalni in niso ena od ovac na svetu. Za obvladanje Nočne Magije je potrebna mentalna natančnost in inteligenca. Potrebna bo močna volja in vztrajnost, da se premaga ovire, ko se pojavijo. Naučiti se morate kontrolirati misli. To boste poslušali znova in znova: "Misli so stvari." Ne vem, kdo je bil prvi, ki je to rekel, a zapomnite si to. Če boste razmišljali o revščini, boste revni. Če mislite, da bo nekdo umrl, četudi ne boste mislili resno, lahko ta oseba umre. Z Nočno Magijo misli postanejo stvari z namenom. Učite se kontrole misli od vsega začetka. Čustva so tudi del tega.

Čustva dodajo mislim energijo. Torej se morate naučiti tudi kontrole nad emocijami. Emocije so, kot misli, energija in energija spreminja svet okoli vas. Ne omejujem vam nobenih misli ali emocij v vašem življenju. Lahko si mislite in čutite karkoli hočete. A zapomnite si, misli in emocije bodo spremenile svet okoli vas in vi ste odgovorni za te spremembe. Ohranjajte Večno Nočno Ravnovesje. Zapomnite si Srebrno Pravilo in ne boste imeli težav. Skrbeti morate za svoje fizično telo.

Nočni Magi so vseh velikosti in oblik. Ni nobenih pogojev na tem področju. Kar je pomembno, je to, da je fizično telo temeljni kanal, skozi katerega Nočna Moč teče v svet. Ta kanal morate ohranjati čimbolj naravnanega z Nočno Silo. Postopke za to se boste kmalu priučili. Poskušajte ohranjati enost z vašo Naddušo in z Nočno Silo, tako da ju vedno ohranjate v mislih in emocijah. To bo pomagalo ohranjati ravnovesje. V redu je, če kadite, jeste in svojemu telesu nudite fizične užitke. A ravnovesje je prav tako pomembno pri vašem izvajanju Nočne Magije. Ne morete izvajati Nočne Magije, če umrete zaradi prenajedanja, srčnega napada ali raka. Naučili se boste kontrolirati misli in emocije, da boste lažje preprečili te stvari. A če boste pri teh stvareh šli predaleč, vam nobeno znanje ne bo pomagalo, če telo ne bo moglo delovati kot kanal Nočne Sile. Uravnovesite užitke s fizičnimi vajami, dihalnimi vajami s kajenjem in s primernimi mislimi in emocijami, ki bodo pomagale kontrolirati strese in pritiske v vašem življenju. Z vami bi sedaj rad govoril o drogah.

Njihova uporaba je zelo popularna zadeva. V pravih rokah so droge lahko zelo koristne človeškemu zdravju. Magično gledano, so droge uporabljene za povzročitev določenih mentalnih in emocionalnih stanj. V primeru Nočne Magije JIH NE UPORABLJAJTE! Droge imajo več kot samo fizični efekt. Spremenijo eterična, astralna in mentalna telesa. Droge naredijo težko škodo tem telesom, kar lahko traja več življenjskih dob, da se popravi. Zagotavljam vam, da ni stvari, ki bi vam jo droge lahko nudile, Nočna Magija pa ne. Ni visokega ali spremenjenega stanja, ki vam ga Nočna Magija ne more nuditi. Droge lahko tako zelo spremenijo veliko vaših teles, da se boste z uporabo Nočne Magije postavili v nevarnost izgube svojega fizičnega življenja. Povrh tega lahko izgubite svojo emocionalno in fizično stabilnost, za kar bo potrebna hospitalizacija. Do zdaj vas nisem omejeval v razmišljanju ali dejanju v tej knjigi. A v tem primeru vas svarim. Ne uporabljajte drog! Če uporabljate droge, ki ste jih dobili po receptu od zdravnika in resno spremenijo vaše stanje bivanja, v tem času ne izvajajte Nočne Magije. Počakajte na čas, ko drog ne boste potrebovali več. Z izrazom droge mislim tudi na alkohol. Ob priliki se vam lahko morda zazdi, da bi se napili. Z vašim napredovanjem v Nočni Zavesti boste sčasoma postali zmožni piti in se ne napiti. Za mnoge je to še daleč naprej. Pitje do manjše skrajnosti spremeni fizična, eterična, astralna in mentalna telesa. Posledice ponavadi niso tako škodljive, razen, če zaužijete preveliko dozo alkohola. Zmerno pitje je v redu. Nič ni narobe s priložnostno pijačo. A vendarle za mnoge postane občasna pijača redno početje in na koncu ima to enake posledice kot ne-alkoholne pijače. Še enkrat, ne izvajajte Nočne Magije, če ste pod vplivom alkohola, ne glede na količino alkohola. Ima enake možne posledice, kot druge droge. Pojdimo sedaj na seks.

V današnjem času se ponavadi govori o seksu tik za tem, ko se govori o drogah. Seks je imeniten. Z Nočno Magijo bo seks postal fantastičen. Energija, ki bo tekla skozi vas med orgazmom, vam bo dala prvobitne orgazme vašega življenja. A vendarle so pravila, ki veljajo za to področje.

Naj bo razumljivo, da izvajate "varno spolnost". Moški bi moral uporabiti kondom in ženska bi se morala prepričati, da ga uporablja. Ne glede na to, kako blizu ste si s svojim partnerjem ali s skupino prijateljev, razen če ste prepričani o njenem/njegovem/njihovem enozakonstvu, moški uporabljajo kondome. Ženske prav tako uporabljajo kontracepcijo, da se zaščitijo pred nosečnostjo. Moški naj se naučijo, kako se kondom natakne, da zagotovijo, da ne poči in nikoli naj ne uporabljajo izdelkov iz olja, kar bi povzročilo, da bi lateks počil. Ženske bi prav tako morale vedeti, kako se natakne kondom na moškega, da se lahko prepričajo, da moški to naredi pravilno. S svojo rastjo v Nočni Zavesti in s tem, ko se bo tok Nočne Sile večal, boste ugotovili, da tiste prvobitne orgazme doživljate le takrat, ko vaš partner tudi izvaja Nočno Magijo.

Pri Nočni Magiji spolnosti ni pomembno, ali je par heteroseksualen ali homoseksualen. Ni pomembno, ali par deluje sam. Ni pomembno, ali je en moški in več žensk skupaj ali ena ženska in več moških skupaj. Ni pomembno, ali je združenih več parov vseh nagnjenj. Ni pomembno, ali je skupina sestavljena izključno iz žensk ali moških. Tisto, kar res naredi razliko, je to, da vsi izvajajo Nočno Magijo.

Takrat ko vsi izvajajo Nočno Magijo, so vsi v Nočnem Toku. Vsi prisotni bodo imeli nekaj povišane energije, ki bo tekla skozi njih. Vsi bodo čutili vez Nočne Zavesti. V Nočni Magiji ni ljubosumja ali posesivnosti. V Nočni Magiji ni krščanskih, judovskih, muslimanskih ali mormonskih predsodkov glede spolnosti. Vsak Nočni Mag je neodvisen in svoboden. Tisti, ki se poroči v smislu Nočne Magije, to ne stori iz posesivnosti, ampak z medsebojnim sodelovanjem in ljubeznijo.

Skupinska poroka je zelo resnična možnost v smislu Nočne Magije, kajti Nočni Mag spoštuje neodvisnost, svobodo in enakost v dejanju med Nočnimi Magi. Ni ljubosumja ali posesivnosti med Nočnimi Magi. Ženske in moški imajo enake pravice v Nočni Magiji, Zavesti in v svetu samem. A poroka med Nočnim Magom in osebi, ki ne izvaja Nočne Magije, se le redko obnese. Konec koncev se Nočni Mag tako zelo spremeni, da jo/ga njen/njegov partner ne razume več. Zelo redko je, da se najde partner, ki bi razumel/a Nočnega Maga in njen/njegov način življenja. Poroka se pogosto konča z ločitvijo. A bolje se je ločiti in ohraniti prijateljstvo, kot ostati v poroki, ki bi ustvarila sovražnost in zamero. V taki poroki ni ravnovesja. Veliko se jih počuti krive, če so v to vpleteni tudi otroci in ostanejo poročeni kljub sovražnosti in zameri med njimi. Mislim, da je tu bolje za vse, da se par loči, tudi če osebi ne moreta ostati prijatelja, a da vsaj sodelujeta in sta poštena drug do drugega glede dogovorov in obiskov. Ravnovesje in harmonija sta pomembni stvari v življenju Nočnega Maga. Pomembni sta za njen/njegov uspeh na Nočni Poti. Prav tako pomembna za ta uspeh in bolj trdne narave so Nočna Orodja.

V preteklih vekih so Starodavni Nočni Magi uporabljali različne vrste orodij in potrebščin v izvajanju Starodavne Umetnosti. Tudi vi boste potrebovali Magična Orodja in v naslednji temi vam bom pomagal doseči ta orodja.
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 05. Okt. 2008 16:28

Meni se to še ni čist prav zgodili, sam čutla pa sm ene vrste to izkušnjo.
Ko sm bla stara 10 let me je zbil avto.Ko me je una, ki me je ruknla nekak pobrala s ceste je blo vse kul, vse sm ful dobro vidla(čeprav sm bla prej v nezavesti) pol pasm njej in njenem šoclu kr zdrsnla iz rok in še enkrat udarila po asfaltu.Bila sm v nezavesti, a vem, da sm vse vidla, kaj se dogajalo, čeprav sm nepremično ležala na tleh.Dobila sm hud udarec v levo desno stran možganov in od takrat mam vidienja, zarad katerih me ma večina folka za malo premaknjeno.
Je pa moja nekdanja frendica to izkušnjo ful dobro izkusla.Alergična je na pik čebele in ta jo je enkrat piknla, pa ni mela injekcije pri roki.Pelali so jo k zravniku, ta pa jo je posla v ljubljano, ko je bila že v globoki nezavesti.ne vem, kaj so ji že tam delali, sam rekla je, da ko je ležala na bolniški postelji, da je lebdela sama nad sabo in letela čez nek bel tunel, vidla pa je sve vrstnike in vrstnike, ki se zabavamo.pol je pršla v temni del tunela, kjer je blo, kaor, da jo nekdo vleče za roko.v tem trenutku se je začela z vso silo upirati in se je zbudila.Pravi, da ji je medicinskla sestra rekla, da se je pravi čas vrnila, kajti, sploh ni mela utripa srca...lahk bi jo odklopli ni zdaj je več ne bi blo.
Zdaj ne vem...Podobno je tud ko padeš vtrans...jaz sem že bla v tem stanju neštetokrat.Kakor, da zletim iz telesa, me premetava po zraku, sm v nekem odmaknjenem stanju...sanje so ful žive...(ponavadi mi sanje, ki jih snjam v transu prinesejo dobre strani) pač cse je ful kaor da se tisti čas dogaja.pol pa ko se prebujam iz tega ekstaznega stanja se v snajah ponavadi spotanknem ob stopnico in sem nazaj v tem svetu.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
*pocahontas*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 25. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pocahontas* » 30. Okt. 2008 22:34

anusa187 iz kje je to besedilo?
galathea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a galathea » 31. Okt. 2008 22:48

merisima napisal/-a:.Dobila sm hud udarec v levo desno stran možganov


Kako pa to zgleda?
Zivljenje je lepo...

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov