Moški- tehtnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 14. Apr. 2008 13:06

Js pravim tko... s tehtnico bit prjatu je super, ko pa nardiš korak več, si pa v dreku... ker tazga tipa prenašat... to morš met pa res živce in se mu totalno podredit. :?
mtb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mtb » 28. Apr. 2008 18:11

Cenjene in spoštovani,
naključno sem naletel na tole temo in ker sm tudi sam tehtnica si ne morem kaj, da ne bi napisal kakšne vrstice, potrudil pa se bom pisati čimbolj objektivno. :D Večina napisanega kar drži o nas, otem kdo bo gej pa res ne odloča nebesno znamenje, zato punce, nič se ne omejevat. :D
Tudi mi smo po svoje kar zakomplicirani, priznam. Poskušal bom napisati nekaj stvari, ki bi pripomogle k manj izgubljenim živcem tistim, ki nas prenašate. :wink: Verjetno smo res grozen sogovornik takrat, ko se je treba o nečem spogajat z nami in hočemo "vedno" imet prav, mislim pa, da je vsak tip tehtnica pripravljen spremenit svoj pogled in mnenje o neki stvari, zato dekleta in žene, če kdaj ne pomaga nič drugega narišite svojemu dragemu zakaj mislite drugače, uporabite ves smisel za izražanje, če je potrebno (malce pretiravam, bo pa vse v tej smeri padlo na plodna tla), vzpostavljanje harmonije in kompromisov je v njegovi naravi in zato vas bo zagotovo KONČNO enkrat upošteval :D . In ta naša neljuba lastnost se navezuje na nehvaležno besedo neodločnost, ki je prav tako velikokrat omenjena v vaših postih. Preprosteje: vsem znano - premišljujemo in tehtamo o možnostih in na vprašanje Zakaj lahko od nas vedno pričakujete plaz argumentov. Včasih se splača "dat stvari na tehtnico" ker običajno pokaže v smer, ki se kasneje izkaže za pravilno izbiro. :) Ta tehtanja pa nikoli ne trajajo dolgo in zato se ne ustrašit, pa tudi vaše sodelovanje v igri ZA:PROTI je vselej dobrodošlo. :wink: Kar pa se čustvene plati tiče pa menim, da smo tehtnice predani in zvesti, ljubeči in še in še... Neskončno veliko smo pripravljeni dati in se truditi, le poskrbite, da v tej zatopljenosti v vaše razvajanje ne vzamete preveč vetra našim jadrom.. Pustite se ljubkovati, si pihati na dušo, plameneti ognju v srcu, dajte nam vedeti, da vam je všeč, kako vam naš trud prija, pazite le na ostrino pri postavljanju meja in zagotavljam vam, da boste zanj edina in za vas se bo še bolj potrudil, da se boste počutile posebno in najbolj ljubljeno žensko na svetu. Prav tako vam bo hrano za dušo, ki mu jo boste namenile, vselej vračal s faktorjem x10. Vse to pa mu bo nudilo še dodatno motivacijo, energijo in žar za opravke na "realnih tleh" in za njegov uspeh na področju kariere in menim, da boste lahko s svojim moškim več kot zadovoljne.
Lep pozdrav vsem :D
the Queen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a the Queen » 16. Maj. 2008 11:58

ma vsi pravite da so tehtnice-tipi zelo neodločni....
jaz pravim da je to čist odvisno od posameznika in kjučni faktor je tudi kaj je podznak in katero znamenje ima v luni....
poznam tipa,ki je tehtnica in je zelo odločen in direkten.....
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 21. Jun. 2008 23:00

the Queen napisal/-a:ma vsi pravite da so tehtnice-tipi zelo neodločni....
jaz pravim da je to čist odvisno od posameznika in kjučni faktor je tudi kaj je podznak in katero znamenje ima v luni....
poznam tipa,ki je tehtnica in je zelo odločen in direkten.....


itak, da obstajajo izjeme :D

samo moj ni izjema... on tuhta in tehta... aja mtb... sem prebrala tvoj komentar... se strinjam s tabo, predvsem s tem, da so/ste zmožni kompromisov... predvsem pa za pogajanje moramo met trdne argumente zakaj je to tako :) ... drugače pa glede čustev, pa so stvari malo bolj nepojasnjene.. no moj moški tehtnica je zvest... vsaj zaenkrat še :D ... ampak njegova čustva so malenkost bolj kompleksna... en dan se zraven njega res počutim posebno in ljubljeno, naslednjič pa kot, da mu več nisem zanimiva,... kot da potrebuje spet nove razloge, da da se bo potrudil zame...

no kakorkoli že... definitivno so tehnice na realnih tleh... sanjarijo zelo malo... oz... še takrat ko sanjarijo, razmišljajo o prihodnosti na realen način... moj si še najbrž sebe ni nikoli predstavljal v novem bmw-ju, ker ve, da trenutno nima denarja, če pa kdaj bo, pa spet ni ziher :D ... tudi vse stvari za nazaj se jim ne da premlevat, ker je to škoda časa, to je mlatenje prazne slame po njegovih besedah...

to, da pa prijaznost vrača s faktorjem 10, pa se spet močno strinjam... moj je namreč res duša in pol... kadarkoli mu kdo kaj pomaga, si zapomni in naslednjič vrne... pomaga tudi drugim, ki si sicer po mojem mnenju pomoči ne zaslužijo, razen če pa je kdo res nesramen ali zahrbten do nejga, pa se umakne, ampak še vedno ima nek uraden stik s tisto osebo...

da bi mene kdo zajebaval, ga pošlem v tri pm, pa se z njim skregam, ga več ne pogledam, al pa se ne pogovarjam.... ampak to pa je moj ovnov temparament- vkipljivost... čeprav sem bla morda včasih malo ponosna, da sem tipičen oven, pa nekatere stvari le niso tako ok kot si jaz mislim in ne bi blo slabo, če bi v določenih situacijah odreagirala tako kot tehtnica..
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 21. Jun. 2008 23:23

srčica* napisal/-a:moj si še najbrž sebe ni nikoli predstavljal v novem bmw-ju, ker ve, da trenutno nima denarja, če pa kdaj bo, pa spet ni ziher :D ...

tudi vse stvari za nazaj se jim ne da premlevat, ker je to škoda časa, to je mlatenje prazne slame po njegovih besedah...



Prva stvar ne drži. Moj pa sanjari o prihodnosti, kar se meni ne zdi nič narobe...sanjari tudi o bmw-ju :D

Za nazaj se mu ap res zdi stvari brez veze premlevat.

Drugače pa še..moj ni izjema med tehtnicami: Je neodločen :D
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 21. Jun. 2008 23:33

*lilica* napisal/-a:
srčica* napisal/-a:moj si še najbrž sebe ni nikoli predstavljal v novem bmw-ju, ker ve, da trenutno nima denarja, če pa kdaj bo, pa spet ni ziher :D ...

tudi vse stvari za nazaj se jim ne da premlevat, ker je to škoda časa, to je mlatenje prazne slame po njegovih besedah...



Prva stvar ne drži. Moj pa sanjari o prihodnosti, kar se meni ne zdi nič narobe...sanjari tudi o bmw-ju :D


pa kaj drugače ima tako nasploh realne cilje? ali sanja bolj o veliki hiši z velikim bazenom, petimi avti... nekaj takega do česar lahko v sloveniji zaenkrat prideš samo na ilegalen način :D ... verjetno ima bolj realne želje o prihodnosti .... smao ugibam :)
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 21. Jun. 2008 23:38

srčica* napisal/-a:
*lilica* napisal/-a:
srčica* napisal/-a:moj si še najbrž sebe ni nikoli predstavljal v novem bmw-ju, ker ve, da trenutno nima denarja, če pa kdaj bo, pa spet ni ziher :D ...

tudi vse stvari za nazaj se jim ne da premlevat, ker je to škoda časa, to je mlatenje prazne slame po njegovih besedah...



Prva stvar ne drži. Moj pa sanjari o prihodnosti, kar se meni ne zdi nič narobe...sanjari tudi o bmw-ju :D


pa kaj drugače ima tako nasploh realne cilje? ali sanja bolj o veliki hiši z velikim bazenom, petimi avti... nekaj takega do česar lahko v sloveniji zaenkrat prideš samo na ilegalen način :D ... verjetno ima bolj realne želje o prihodnosti .... smao ugibam :)


Realne želje, ki pa so velikokrat pomešane z nerealnimi :D
Bazen okoli hiše ravno ne, ker ni prostora..hiša na morju bi ap prou pršla...pa bmw, pa svoje podjetje....no, sej mogoče je v njegovih očeh realno, ga nič ne obsojam..sam..ne vem..jaz nimam in nisem nikoli imela kakšnih takih ciljev in sanj.
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 21. Jun. 2008 23:51

Vsaka možnost je uresničljiva, potrebujejo le prevodnika, ki jih spravi v dej. Ali po domače: vsak lahko postane tisto, kar sanja, če le hoče in ima voljo. In to so zame čisto realna tla. Sem tehtnica in priznam, da sem težaven človek, ampak po mojem to nima nobene veze z nebesnim znamenjem.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 09. Jul. 2008 13:08

*lilica* napisal/-a:
srčica* napisal/-a:
*lilica* napisal/-a:
srčica* napisal/-a:moj si še najbrž sebe ni nikoli predstavljal v novem bmw-ju, ker ve, da trenutno nima denarja, če pa kdaj bo, pa spet ni ziher :D ...

tudi vse stvari za nazaj se jim ne da premlevat, ker je to škoda časa, to je mlatenje prazne slame po njegovih besedah...



Prva stvar ne drži. Moj pa sanjari o prihodnosti, kar se meni ne zdi nič narobe...sanjari tudi o bmw-ju :D


pa kaj drugače ima tako nasploh realne cilje? ali sanja bolj o veliki hiši z velikim bazenom, petimi avti... nekaj takega do česar lahko v sloveniji zaenkrat prideš samo na ilegalen način :D ... verjetno ima bolj realne želje o prihodnosti .... smao ugibam :)


Realne želje, ki pa so velikokrat pomešane z nerealnimi :D
Bazen okoli hiše ravno ne, ker ni prostora..hiša na morju bi ap prou pršla...pa bmw, pa svoje podjetje....no, sej mogoče je v njegovih očeh realno, ga nič ne obsojam..sam..ne vem..jaz nimam in nisem nikoli imela kakšnih takih ciljev in sanj.


moj ima tud podobne sanje , še več kukr to bi meu. . in glede na to da je nogometaš (trenutno mu gre super) lahko razmišlja u tej smjri kr ima možnost prit do tega na legaln način :D
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 12. Jul. 2008 13:41

zdaj sem se spomnila..pred nekaj leti...sem se tudi sama zapletla z tehtnico...in o jej jej..dve tehtnici na kupu (tudi sama sem tehtnica) ni se izšlo... :? Saj prijatelj biti z tehtnico..mislim da je kar lepo :razz:
Sam vseeno menim, da dve tehtnici skup dajat pa je res velika neumnost..gledano z mojega vidika morata obadva imeti res živce da se prenašata..ali pa morta biti čim bolj različna...
kokr sem kaj prebrala zgornje komentarje...držijo kot pribito za tehtnice..pa mislim da ne samo za moške tehtnice ampak tudi za ženske :wink:

Torej šarmantna oseba, z čutom za eleganco, zlahka se prilagaja različnim situacijam. Ima rada spremembe, novosti, presenečenja. Boji se dolgočasja in rutine. Ima idealističen pogled na življenje, kjer mora biti vse lahkotno..v življenju si včasih postavlja previsoke cilje. Ljubezen zaseda v njenem življnjeu vodilno mesto. Želi da bi okoli nje bila ena sama harmonija, brez kakršnih koli konfliktov, pritiskov, razočaranj in nasilja. Rada zapeljuje..včasih ji to tudi škodi, saj ne zna vedno dobro izbrati, četudi je znana po tem, da dolgo okleva...ja z eno besedo to je Tehtnica..pa naj gre za žensko ali moškega vsi smo enaki.
:freude:
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 28. Jul. 2008 23:01

kako se obnese zveza škorpijon (punca) pa tehtnica (fant)? Ne preveč dobr, ali pač?.. :D
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 29. Jul. 2008 1:25

tehtnica.. hm... da se ziveti z njimi. neodlocni? odvisno koga imajo za partnerja. in seveda se od ostalih zadev ne le od horoskopa.

naj vas horoskop NE omejuje! :razz:
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 29. Jul. 2008 21:50

linkica napisal/-a:tehtnica.. hm... da se ziveti z njimi. neodlocni? odvisno koga imajo za partnerja. in seveda se od ostalih zadev ne le od horoskopa.

naj vas horoskop NE omejuje! :razz:


Moj je tehtnica in se da živeti z njim...(no, to še ne vem, ker še ne živiva skupej :D ). Sam jest nisem škorpjon, sem dvojček..tko da kar gre.

Bi blo pa neumno ja, da kod ne bi hotel s kom poskusiti zvezo, ker v horoskopu piše, da ne pašeta skupej :roll:
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 29. Jul. 2008 21:54

sončk napisal/-a:kako se obnese zveza škorpijon (punca) pa tehtnica (fant)? Ne preveč dobr, ali pač?.. :D


A je to važno? Zveze ne razpadajo in se obnesejo zaradi nečesa tako trapastega, kot je nebesno znamenje.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 30. Jul. 2008 3:11

Sj se ne mislm odpovedat tipu zrd tega, sam pač prašam. Kok je pa to trapasto pa ne veš niti ti niti noben :)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron