Moški - strelec

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
čbela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 2. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a čbela » 10. Dec. 2007 14:15

Dobre/slabe izkušnje s tem moškim?

Kakšen je?
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 11. Dec. 2007 20:41

totalno so nagnjeni za raznorazno sexualno eksperimentiranje :D ...to pa je tud vse kar vem o njih :D
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 11. Dec. 2007 22:10

puma napisal/-a:totalno so nagnjeni za raznorazno sexualno eksperimentiranje :D ...to pa je tud vse kar vem o njih :D


enako + da zanjo biti dobri prijatelji in so precej direktni.... In ne razlagajo svari, ki jim zaupas naokoli... Pa znajo pokazat čustva in vsakemu se zelijo prikupit, kar pa zal vcasih ni mogoce.... Predvsem pa zelijo vsakemu ustreci zelijo ostalti v najbolji luci...
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
Uporabniški avatar
...Nikyca...
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 19. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ...Nikyca... » 12. Dec. 2007 13:27

moj best frend je strelec po horoskopu ... tko d lohk rečem d so res vredni zaupanja, prpravleni poslušat & svetovat, direktni, iskreni, čustveni ... edino kar je negativno, je to, d so maybe mau premau odločni ...
Uporabniški avatar
čbela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 2. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a čbela » 14. Dec. 2007 13:29

imam slabo izkušnjo s tem fantom, čeprav mi je dal zelo veliko in sem se imela čudovito, dokler je trajalo... :(
Uporabniški avatar
čbela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 2. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a čbela » 19. Dec. 2007 8:10

res ne poznate nobenega strelca?
bi prosila še za kakšno mnenje. :wink:
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 19. Dec. 2007 8:38

Moj bivši bivši je strelec .... groza od človeka. Upam, da to ni povezano s horoskopom :D
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 19. Dec. 2007 9:39

^^ Gotovo ni povezano s horoskopom, ker je to en bullshit. Come on, kako lahko pol milijarde ljudem na Zemlji pripišeš enake značajske lastnosti? :D

Strelca imam pa v družini in pol zgoraj naštetih lastnosti zanj ne velja. :wink:
vsakemu se zelijo prikupit, kar pa zal vcasih ni mogoce.... Predvsem pa zelijo vsakemu ustreci zelijo ostalti v najbolji luci...
NOT
maybe mau premau odločni ...
Tudi ne-
groza od človeka
Sploh ne.


Vsak človek je zgodba zase. :)
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 19. Dec. 2007 9:46

Ma ja, sej vem, sam k je tko s pridihom obupanosti že vprašala, če kdo pozna kakega strelca ... sm morala odgovort :D
Jst ne izbiram po horoskopu ljudi, ki bodo okol mene oz. jih želim imeti okol sebe. lahko mam okol sebe 10 ljudi, ki so kozorogi, pa to še ne pomen, da za vse isto velja.
primer: moja mami je kozoroginja, pa je totalno nasprotje od bivšega, k je tud kozorog.
To je čist različno in čist odvisno od posameznika, kako razvije svojo osebnost.

metuljčica* napisal/-a:
groza od človeka
Sploh ne.


Tole je blo itak mišljeno za njega kot osebo ne za njegov horoskop :D
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 19. Dec. 2007 11:48

Jagodka, saj vem in se strinjam s tabo :wink:

V bistvu sem to bolj avtorici napisala, da ne moreš človeka soditi po horoskopskem znamenju. :)
Uporabniški avatar
čbela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 2. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a čbela » 19. Dec. 2007 13:28

V bistvu sem to bolj avtorici napisala, da ne moreš človeka soditi po horoskopskem znamenju. smile


vem, da ne moreš človeka sodit po horoskopu. in lahko sta dva človeka z istim znamenjem zelo različna. se popolnoma strinjam s tem. imela sem pa svojo izkušnjo s strelcem, pa me je samo zanimalo, kakšne izkušnje imate vi. in ljudi NE izbiram po njihovih znamenjih.

Ma ja, sej vem, sam k je tko s pridihom obupanosti že vprašala, če kdo pozna kakega strelca ... sm morala odgovort biggrin


ni bilo nobenega pridiha obupanosti. in iz tega razloga mi res ne rabiš odgovarjat oz. se na to izgovarjat, zakaj si mi odgovorila. vprašala sem samo za vaše izkušnje, mnenje, ... :wink:
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 19. Dec. 2007 13:31

:D Sej jst s tem nism misnla nč slabga, sam tk mi je zgledal ... se opravičujem za mojo zmoto.
Drugač pa ja ... strelci v mojem življenju so čudni in prijetni.
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 25. Dec. 2007 14:49

sem mela enga strelca, in edino kaj je že tu napisano pa velja za njega, da se nče nobenmu zamerit in da želi ohraniti lepe odnose! to je to! no pa dober je bil v pojsli! :lol:
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 25. Jan. 2008 14:33

no men je trenutno ušeč en strelec in kolikor sem ga do sedaj spoznala sem videla, da jim veliko pomeni vizualna lepota, pa pomoje se težko zresnijo.. pokazala sm mu tudi ta članek v cosmo-astro :
Tvoj Strelec
Zakaj je tako nezadržno privlačen?
Rad te ima točno takšno, kot si. Zanj se ti ne bo treba spre­minjati ali sprenevedati, zato se ob njem poč utiš še bolj domačno.
Vse teče. Ne sekira se preveč, če ne gre vse kot po maslu, saj verjame, da je za vse poskrbljeno in da se bo vse uredilo.
Je pohoten. Mogoče tega ni videti navzven, toda v njem gori pravi vulkan strasti, ki ga je pripravljen potešiti samo s teboj.


Kako ga osvojiš?
Ker Strelec ni preveč navdušen nad resnimi razmerji, naj bo sprva vajin odnos povsem svoboden. Ko te ne bo videl teden dni, te bo začel pogrešati in spoznavati, da si prava zanj. Če si povrh še družabna, se nimaš česa bati.


Kaj ga odbija?
Ker je preprost in je vedno dobre volje, ne mara, da kdo pokvari njegove dobre dneve. Zato ne igraj princeske in ne kuhaj mule po nepotrebnem. Če ne boš hotela zvečer ven zato, ker imaš slabo frizuro, si bo našel drugo spremljevalko.

pa mi je rek da ga je kr troflo :D drgač pa za enkrat še nobenih slabih izkušenj, če bojo poročam :twisted:
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 25. Jan. 2008 14:33

dvojni post..

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov