Moški-škorpijon

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 10. Jan. 2008 12:23

wantyka napisal/-a:kar pa se mojih sedaj skoraj 3 mesečnih izkušenj tiče gresta škrpijon in devica super skupaj...
kera ve če je tut napisano kje tak?če to drži ?


poglej na www.lunin.net
Tamara_Č.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 22. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara_Č. » 13. Jan. 2008 18:57

blondygirl napisal/-a:
BRINA21 napisal/-a:Živjo! Kk pa ugotoviš kaj si v podznaku? Hvala. lp

Am ja še neki, kaj pa dvojček škorpijon? :oops:


dvojcek pa skorpijon ne gresta skupi!


Se strinjam. Probala.. 6 let in ni šlo. Narazn-skupi, narazn-skupi.... Res, da smo škorpijoni težki ampak smo iskreni, tudi če kdaj takoj ne povemo česa. Dvojčki pa... dvojčki pač
Ni več princev na belih konjih... ostali so samo še konji
Uporabniški avatar
gisele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a gisele » 14. Jan. 2008 23:40

Pa za moje pojme je tud kar dobra kombinacija škorpijonka pa ribak :)
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 15. Jan. 2008 15:33

Tamara_Č. napisal/-a:
blondygirl napisal/-a:
BRINA21 napisal/-a:Živjo! Kk pa ugotoviš kaj si v podznaku? Hvala. lp

Am ja še neki, kaj pa dvojček škorpijon? :oops:


dvojcek pa skorpijon ne gresta skupi!


Se strinjam. Probala.. 6 let in ni šlo. Narazn-skupi, narazn-skupi.... Res, da smo škorpijoni težki ampak smo iskreni, tudi če kdaj takoj ne povemo česa. Dvojčki pa... dvojčki pač

jst vidm pr men doma-k je fotr dvojcek jst sm pa skorpijon se ze kle kregava sm mela pa tud par let nazaj fanta k je bil dvojcek-in je blo res zlo tezko..sploh ce mas se drug podznak v dvojcku je se 2x tezje
BRINA21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 31. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a BRINA21 » 15. Jan. 2008 16:31

Oki nekej je v horoskopu, še zmeram je pa največ odvisn od značajskih lastnosti posameznika kk bi šla dva skupi moje mnenje.

Verjetn se ne da kr posplošit da dvojčki niso iskreni.

By the way škorpijon-oven se pa men sploh ne zdi dobra kombinacija, k ste se nekej pogovarjale od tega, ker so škorpijoni zlo direktni, lahko tut nesramni, poznam pa ene par ovnov, ki so pretirano občutljivi, in oven škorpijon se ne razumeta niti na kolegialni ravni.

Lp
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 15. Jan. 2008 16:50

vsak ma svoje mnenje in vsak pove po svojih izkusnjah.
Uporabniški avatar
*bambi<3*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 9. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *bambi<3* » 15. Jan. 2008 17:28

BRINA21 napisal/-a:Oki nekej je v horoskopu, še zmeram je pa največ odvisn od značajskih lastnosti posameznika kk bi šla dva skupi moje mnenje.

Verjetn se ne da kr posplošit da dvojčki niso iskreni.

By the way škorpijon-oven se pa men sploh ne zdi dobra kombinacija, k ste se nekej pogovarjale od tega, ker so škorpijoni zlo direktni, lahko tut nesramni, poznam pa ene par ovnov, ki so pretirano občutljivi, in oven škorpijon se ne razumeta niti na kolegialni ravni.

Lp


Ful je odvisn kai maš v podznaku. Jest sm škorpijonka pa mam u podznaku raka...in sm ful lohka ful pikolovska, pa gobčna, sam sm pa drgač ful čustvena in se znam prilagajat. Mam pa fotra k je oven, pa vrjem da tud ne zna šparat z besedami. Je pa devica u podznaku. Mam pa tud fanta k je sicer lev, sam je pa dvojni oven v podzaku, pa ma skor same značilnosti ovna, pa se prow fajn razumeva. Sicer oba ful trmasta usak po svoje, sam se da use poštimat. Itq je pa to sam horoskop, skom boš preživel neko obdobje al pa kr celo življenje, je odvisn od drugih stvari. Lohka pa kr dost upliva na obnašanje neke osebe!
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 15. Jan. 2008 18:38

BRINA21 napisal/-a:Oki nekej je v horoskopu, še zmeram je pa največ odvisn od značajskih lastnosti posameznika kk bi šla dva skupi moje mnenje.

Verjetn se ne da kr posplošit da dvojčki niso iskreni.

By the way škorpijon-oven se pa men sploh ne zdi dobra kombinacija, k ste se nekej pogovarjale od tega, ker so škorpijoni zlo direktni, lahko tut nesramni, poznam pa ene par ovnov, ki so pretirano občutljivi, in oven škorpijon se ne razumeta niti na kolegialni ravni.

Lp


Uf, vrjem, da smo tud ovni dost direktni in se znamo postavt zase, vsaj jst! Ne poznam, nobenga ovna, da bi bil neki ful občutljiv pa to, se mi zdi, da smo karakterno kr močni.
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 18. Jan. 2008 14:47

Jst sem tut škorpijonka. Ne vem sicer, če sem čist tipična, verjetno koker kdaj.

Moj dec je Bik in nek sem celo brala da ta kombinacija najbolj "paše". ka pa vem, zaenkrat laufa. Itak je odvisno od človeka do človeka. Se full ujemava in velikokrat se zgodi, da prav isti trenutek razmišljava v isti stvari. Mislim, včasih je že prav smešno no. Že ko se spogledava veva. Če sva si pa v čem kontra zna bit pa tut lušn ja. Sva namreč oba precej trmasta. Za dodatek, je pa še najina hči škorpijonka, ki se razvija v zelo trmasto osebo.

P še o ovnih, ko ste neki razpravljale.
Moj bivši je bil pa oven in sva bila ma ko dva hudiča no. Ok res, da sem bla takrat še dosti mlajša, (khm 11 let), ampak sva se tko noro privlačila in tko odbijala, da sama nisva vedla kaj bi. oba sva bla precej močne osebnosti in se nisva pustila drug drugem zajbavat.
Uporabniški avatar
*spela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *spela* » 12. Feb. 2008 12:55

blondygirl napisal/-a:
Tamara_Č. napisal/-a:
blondygirl napisal/-a:
BRINA21 napisal/-a:Živjo! Kk pa ugotoviš kaj si v podznaku? Hvala. lp

Am ja še neki, kaj pa dvojček škorpijon? :oops:


dvojcek pa skorpijon ne gresta skupi!


Se strinjam. Probala.. 6 let in ni šlo. Narazn-skupi, narazn-skupi.... Res, da smo škorpijoni težki ampak smo iskreni, tudi če kdaj takoj ne povemo česa. Dvojčki pa... dvojčki pač

jst vidm pr men doma-k je fotr dvojcek jst sm pa skorpijon se ze kle kregava sm mela pa tud par let nazaj fanta k je bil dvojcek-in je blo res zlo tezko..sploh ce mas se drug podznak v dvojcku je se 2x tezje




ah ne vem no... js sm dvojčica moj pa škorpjon. sicr res d sva skupi 2 pa pol ampak sva skupi. nisva še nehala pa d bi spet začela. in kaj nej bi pomenl, dvojčki pa... dvpjčki pač?! :oops: :lol: :rofl: ne me smejat... sej si nas kr opisala :D ampak sm pa povsod prebrala d ne greva skupi... tko d... :nixweiss: js se mam čist fajn, itak d se tut skregava pa vse, ampak se mava pa tut čis fajn... :D
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 21. Feb. 2008 20:36

blondygirl napisal/-a:
wantyka napisal/-a:kar pa se mojih sedaj skoraj 3 mesečnih izkušenj tiče gresta škrpijon in devica super skupaj...
kera ve če je tut napisano kje tak?če to drži ?


poglej na www.lunin.net


hehe...jaz sem škorpijonka moj pa devica in najina zveza traja že leto in pol tak da se lepo štekama...in upam da še naprej....doooolgoooo :razz:
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 20. Mar. 2008 10:30

mene pa tko na splošno zanima kakšni so moški škropnjoni?kaj radi počnejo,česa ne marajo,kako se dela z njimi?Pač use,tko na splošno,pa kera znamenja se ujemajo z njimi?Sm drgač bik,ampak tale kao moj škropjonček je tko se mi zdi,učasih res ful zainteriseran zame,pol ga za kakšne par dni mine,pa spet.Drgač pa tko,da bi biu kej nesramen al pa kej sploh ne,ampak pač use kar si želi morm jst ugant,ful mi mau pove,kar pa pove pa pove po resnic.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 20. Mar. 2008 12:58

Midva sva oba škorpijona. Ženske, to je noro!! :freude:
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 12. Apr. 2008 21:41

Jah...jaz sem tudi škorpijon po horoskopu...pa so me kar zadeli na lunin net...ampak so še podznaki pa ene hiše pa ne vem kaj vmes...tako da se zanašati samo na glavni znak je bolj tako tako :gruebel:

mah...jaz zase vem da sem krasna oseba in čisto v redu dečko...ne morem pa drugih soditi. Edino kar vem je to da se z dvojčicami tudi jaz nisem ne vem koliko ujel...kot prijateljice super the best kot partnerko si je pa ne predstavljam...saj zaenkrat še nisem na tako naletel ki bi vtis name naredila v tej smeri :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 13. Apr. 2008 10:04

^^dej ti men raj povej kok si odkrit pa če je res uno da ločiš ljubezen pa seks??Tko na splošno mi mau povej kako se obnašaš če ti je kakšna oseba ušeč.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron