Moški-škorpijon

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 28. Avg. 2008 1:33

xxwoman napisal/-a:Lahko tudi preko ZS... Ja, drugače pa tudi mojemu družina veliko pomeni... O skupni prihodnosti sva se tudi že pogovarjala... Kakšno hišo bi imela, pa psa... :D Pa o otrocih... :)


isuse, pa on je tvoj prvi jebač sploh. smiri konje. in ne pametuj tle o škorpjonih. taki so vsi jebači.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 28. Avg. 2008 9:48

Jaz samo povem svoje mnenje. Saj ni treba brat, če te moti. V to temo sem pisala samo zato, ker se mi zdi res tipični škorpijon. In ne, niso vsi taki. Večina tipov, ki jih poznam, je čisto drugačnih. In ni samo jebač, ampak že kaj več. :wink:
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 17. Feb. 2009 18:37

priznam da sm se kr zabavla k sm brala use te poste... pa bom se jez nekaj napisala.....e eno l

po horoskopu sm rakica moj je pa skorpjoncek, skupaj sva dobro leto poznava pa se leto pa pou. Morm rect da ga na zacetku ko sm ga spoznala sploh nism smergla 5% in to ga je ubistvu najbl prvlacl. Se je pa zgodilo potem na eni zabavi k sva bla spet 'naklucno' obadva tm.. ceprou se je kasneje izkazalo da se je on dobr pozanimu kje bom jz vsak vikend :D.. da sm se posteno napila in seveda sploh nism vedla zase in sm se mu kao nastavlala ceprou se dons tega ne priznam :D in ga je to za 14 dni totalnoma odbilo od mene. hocem povedat to da pri mojm je blo bistveno to da se jaz nism zanimala za njega sploh in nekak da sm se mu se uperala.

morm rect da zveza zelo funkcijonera in nekak ze tut razmislava da bi se preselu k meni. ker se je izkazal glede nato da samo vikende preziviva skupaj enkrat pri meni enkrat pri njemu da cedali tezi spi brez mene :D jez nekak bl shajam ker me delo cez dan bl utrudi in nekak sam padm zvecer v pojstlo in zaspim.

uf sm se kr mal razpisala :D

rekla bi sam da edina stvar ki me pa moti pri njemu je pa to da nezna izpovedovati čustev in nima pojma kako delati z denarjem:D in da pr kesu ce nebi meu mene da mu bi skos urejala finance in konec meseca zalagala z njim sploh nevem kako bi spelu.. nazalost
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 17. Feb. 2009 20:44

škorpijoni znajo bit težki. na ven zgledajo tok umirjeni, v seb jim pa tako dela da...najhujš je če se škorpijonu zameriš, so po večini ful maščevalni in NIKOL ne pozabjo nobene stvari. Majo ful intenzivna čustva pa ful so strastni. pa zahtevni so tut. znajo bit pa tut pretirano ljubosumni, posesivni pa pokroviteljski.
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 18. Feb. 2009 7:24

S Škorpijonom sem že 6 mesecev FF, pa morem rečt da z njim doživljam najboljši sex kot kadarkoli prej z drugimi, NIKOL me ni razočaru.


:gut:
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 18. Feb. 2009 11:39

**majcy** napisal/-a:S Škorpijonom sem že 6 mesecev FF, pa morem rečt da z njim doživljam najboljši sex kot kadarkoli prej z drugimi, NIKOL me ni razočaru.


:gut:

hehe, to je pa njihova strast. nisem še sicer seksala s škorpijonom, sm pa z enim mal mutila pa je bil tok strastn, pa tok je not padu da...khm..:)
baje so najbolj seksualni med vsemi znamenji.
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 18. Feb. 2009 14:06

js sm bla z skorpijom..motl me je to..k se je ful vase zapiru..skorpijon:ne prizna custev,ne pove kaj misli... trmasti so.. u glavnem zveza z njim je bla adijo..in to zaradi takih stvari,ki so najbolj pomembne v zvezi,saj tako lahko zveza funkcionira..edino pri sexu ni bilo slabo..morm pa rect,kar se sexa tice..so pa device(men osebno) velik bolse! sj ta bivsi je bil strasten,ampak se nemore primerjat z tipom v znamenju device...sm cist zadovoljna da je ta skorpijon postal bivsi.. :D
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 18. Feb. 2009 15:12

*LooBika* napisal/-a:js sm bla z skorpijom..motl me je to..k se je ful vase zapiru..skorpijon:ne prizna custev,ne pove kaj misli... trmasti so.. u glavnem zveza z njim je bla adijo..in to zaradi takih stvari,ki so najbolj pomembne v zvezi,saj tako lahko zveza funkcionira..edino pri sexu ni bilo slabo..morm pa rect,kar se sexa tice..so pa device(men osebno) velik bolse! sj ta bivsi je bil strasten,ampak se nemore primerjat z tipom v znamenju device...sm cist zadovoljna da je ta skorpijon postal bivsi.. :D



Točno zarad tega pa nism z " mojim " škorpijonom v zvezi :roll:
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 18. Feb. 2009 15:21

Jst nimam nč za dopisat, točno taki smo škorpijoni, kot ste jih opisale (in to gre pri meni tudi meni na živce). Radi v sebi držimo stvari, čeprav na zunaj zgledamo popolnoma mirni, nikoli ne pozabimo, smo strastni, trmasti :oops: Mislm da so za nas popolni vodni znaki, vsaj po mojih dosedanjih izkušnjah, pa kokr sm raziskovala astrologijo, za druge smo ponavadi pretrd oreh. :D Do zdaj sem bla z 2 ribama in 1 vodnarjem (ki ni vodni znak) in pr vodnarju sm se počutla čist zafrustrirana, ker sva se dejansko odbijala (čeprov sva bla zalublena).
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 18. Feb. 2009 15:23

Za škorpjone moreš met že magisterij in diplomo narjeno da vsaj mal ugotoviš kaj si misljo :D
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 18. Feb. 2009 18:37

**majcy** napisal/-a:Za škorpjone moreš met že magisterij in diplomo narjeno da vsaj mal ugotoviš kaj si misljo :D


pa ne mors ugotovit..pa se lahka se nwm kak trudis..no vsaj js nism v dveh letih ugotovila nc..K sm ga vprasala zakaj je slabe volje,je bil odg vedno sj nisem...Kaj te muci? Nic..in odg.ki sem ga najpogosteje dobila,ko sem ga vprasala za mnenje;sama se odloč...pogoovarjat se p z njim tak nisem imela o nicemer... :roll: za razliko da je s kolegi lahko cvekal po vec ur(hujs k kaksna zenska)...Drugac pa nism nikol vedla tocno pr cem sm...
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 14. Apr. 2009 7:50

[quote="**majcy**"]S Škorpijonom sem že 6 mesecev FF, pa morem rečt da z njim doživljam najboljši sex kot kadarkoli prej z drugimi, NIKOL me ni razočaru.


:gut:[/quote]

se jst tud podpišem :oops:
Velika ljubezen in velik uspeh sta povezana z velikimi tveganji!
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 14. Apr. 2009 7:51

[quote="**majcy**"]S Škorpijonom sem že 6 mesecev FF, pa morem rečt da z njim doživljam najboljši sex kot kadarkoli prej z drugimi, NIKOL me ni razočaru.


:gut:[/quote]

se jst tud podpišem :oops:
Velika ljubezen in velik uspeh sta povezana z velikimi tveganji!
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 14. Apr. 2009 7:51

[quote="**majcy**"]S Škorpijonom sem že 6 mesecev FF, pa morem rečt da z njim doživljam najboljši sex kot kadarkoli prej z drugimi, NIKOL me ni razočaru.


:gut:[/quote]

se jst tud podpišem :oops:
Velika ljubezen in velik uspeh sta povezana z velikimi tveganji!
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 02. Jun. 2009 8:19

*srčica* napisal/-a:škorpijoni znajo bit težki. na ven zgledajo tok umirjeni, v seb jim pa tako dela da...najhujš je če se škorpijonu zameriš, so po večini ful maščevalni in NIKOL ne pozabjo nobene stvari. Majo ful intenzivna čustva pa ful so strastni. pa zahtevni so tut. znajo bit pa tut pretirano ljubosumni, posesivni pa pokroviteljski.


Opis mojga bivšega dobesedno! Js sm pa ribica in nekak preveč nežna za tak karakter,prevečkrat sm bla prizadeta iz njegove strani,definitivno je bil preveč ljubosumen in posesiven. In tud sam je reku, če se mu kdo v življenju zameri nikoli ne pozabi!
Tko da res dober opis!

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron