Moški-škorpijon

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 22:14

Te lahko škorpijon ful užali pa ne misli resno??

Meni je nekoč ta škorpijon rekel - da se včasih rajši kakšno stvar zlaže da bo s tem zaščitil samega sebe..

Kateri so tisti znaki, da si mu všeč?


Z lahkoto te užali, pa ne misli resno. Moj stalno zafrkava ljudi okoli sebe... in tisti, ki ga ne poznajo, se dostikrat užalijo. Ampak ko ga spoznaš, pa veš, da je vse to hec.

Ja, laganje... meni je tudi moj to rekel

:razz: Ampak mu ne verjamem... Ker ponavadi se rajši izmotava al pove kruto resnico, kot da bi se zlagal.

Znaki, da si mu všeč... Zafrkava te :D Im razne dvoumne izjave, s katerimi preverja tvoja čustva... V direkten napad gre šele, ko je 100%, da ti je zelo všeč :)
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 22:27

xxwoman, sem ti napisala zgodbico. :D Poglej nazaj. :wink:
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 22:28

xxwoman, lahko ti povem kar celo zgodbico na kratko:

Vidiva se res zelo malo, ker očitno tako mora biti. sad No in predkratkim bi se morala videti, pa je zopet prišlo nekaj vmes. Seveda sem se razjezila in mu rekla, da tako to ne gre, da bi si lahko vsaj enkrat vzel čas zame. In se je raz*izdil in mi rekel *ebi se. To so bile njegove zadnje besede in od takrat ni ne duha ne sluha o njem. Ampak, da ne boš mislila- to ni prvič! Že prej se je podobno zgodilo, vedno je za nekaj časa kar izginil nekam in se čez teden, dva vrnil. In nisem ga sploh smela vprašati nič o tem! Preprosto pozabiti sem morala na problem. On se seveda ni mislil opravičit. Samo bojim se, da se tokrat več ne bo vrnil. cry


Midva se tudi vidiva zelo malo. Sem ga vprašala zakaj, pa je rekel, da rabi čas zase. :) Drugače se počuti utesnjenega... kaj pa vem. Hmm... tvoj pa se res čudno obnaša... Mogoče ti hoče pokazat, da ga lahko izgubiš, če ga boš hotela preveč zase... ne vem, mogoče ima pač rad občutek svobode... in če doseže, da ga potem nič ne vprašaš o tem, kje je bil in kaj je počel, verjetno spet dobi občutek, da mu zaupaš in da nisi preveč posesivna in je zato vse spet v redu. Je pa to res zelo grdo od njega. :evil: To mu moraš res povedat, da ti tako obnašanje ni všeč... Pa naj kar gre, če tega ne bo razumel. Pa daj mu vedet, da ni nujno, da ga boš hotela nazaj po tistem tednu. Mogoče se bo potem malo zamislil. No, če te kaj tolaži... Moj se tudi še ni nikoli opravičil za nič. :P In včasih je tudi tak, da se o čem noče pogovarjat... Če mu očitam nekaj, kar se mu zdi neupravičeno, kar ignorira... in moram pozabiti na to :roll:
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 22:36

Mene je zelo strah. Sploh ne vem kako naj se obnašam do njega? Mogoče imam včasih res preveč takšna bedasta vprašanja, da hočem, da je samo moj za vedno. Samo zdi se mi, da mu premalo kažem, kaj čutim do njega. Ponavadi čakam njega prvega, da mu potem js še nazaj rečem, da ga imam tudi js rada.

Nekatere slabe lastnosti sem pa kar sprejela in tudi ne silim več vanj, čeprav me včasih tako razjezi, ko me ignorira. Js pa ne morem, da bi bila tiho in nič rekla. Včasih imam predolg jezik. :oops:

Misliš, da bi se zamislil, če bi mu tisto res rekla? Ker sem mu že rekla, da mislim, da nimava prihodnosti in ga odslovila in se je samo strinjal! :?: Ne razumem. :? In potem sem se vrnila ali sama js ali pa mi je on sam pisal.
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 22:53

Ja, jaz imam tudi kakšne take izpade v stilu: "Saj boš vedno z mano?" On pa samo flegmatično: "Nehaj razmišljat o tem, kaj bo... Ti samo uživaj... saj veš, da te imam rad." :) Hm, čakat na škorpijona, da bo prvi pokazal čustva?

:D :D To bi pa lahko čakala... Jaz mu rajši povem čisto vse, kar čutim, in ne pričakujem nobenega odziva... Potem pa še on reče, da čuti isto :) Ker samo tako lahko slišim dovolj pogosto kaj čustvenega z njegove strani. Saj dostikrat potem doda še kaj svojega (in to zelo lepega), da ne bi samo ponavljal za mano. :D

Ja, jaz tudi ne silim več vanj glede določenih stvari... vsaj zadržujem se, da ne bi... Potem pa mi kdaj prekipi vse skupaj in ga napadem, on pa me začne tolažit, namesto, da bi se branil. :D

Po mojem bi se malo zamislil. Ker zdaj ve, da on vodi igro in da boš ti vedno vesela, ko bo prišel nazaj k tebi... Torej si misli, da to lahko počne. Tako pa bi bil v dvomih. Glede tistega, da se je strinjal... Mojemu sem enkrat rekla v prepiru, da bo boljše, če kar končava... Pa je rekel, da kakor hočem... :? Po mojem s tem ne misli, da bi mu bilo veeno (moj je rekel, da mu nikakor ne bi blo), ampak samo to, da te ne bo silil v nadaljevanje zveze, če v njej nisi srečna. Aja, pa še to je... Izsiljevanja res ne marajo. Al je zveza po njihovih pravilih ali nič... Kompromisi ne obstajajo. :angry:
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 23:00

Ok pravkar se je na msn vpisal! Odblokiral me je! :) Sem ga menda danes malo prestrašila z enim sms-om. :) Sploh se mi ne sanja, kako naj se obnašam do njega.

A tako. Od tebe bom pa še veliko zanimivega in uporabnega slišala, kar v knjigah niti nisem. :wink: Pri tem človeku res potrebujem pomoč, ker ga sama ne zmorem prebrati.

Em ja. On je rekel prvi da me ima rad in da me hoče. Js sem bolj zadržana glede čustev. Ko pa on začne, lahko tudi js. :wink: Ah, meni tudi govori, da naj ne sprašujem bedarij, da bo vse dobro, da hoče samo mene... Samo tolikokrat sem v dvomih! :(
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 23:08

Hehe... vseeno se boji, da se boš naveličala njegovih igric. :D

Ti kar vprašaj, če bojo še kakšne težave... Pa jaz bom tudi tebe... ker ti škorpijoni se prav trudijo, da bi svoje punce zmedli in spravili ob živce. :? Ja, meni mora kar naprej ponavljat, da me ima rad in da sem mu samo jaz pomembna in da bo še vse dobro... Včasih se čudim, da je tako potrpežljiv glede tega in da se ne naveliča stalno isto razlagat.

:D

Ampak sam si je kriv... Kaj pa je tako skrivnosten. :P
Heh... Prav uživajo v tem, da te spravljajo v dvom in da ne veš, kaj si mislit. Moj je to celo priznal. :D
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 23:09

Sta že dolgo skupaj?
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 23:16

Uradno samo tričetrt leta... Drugače pa sva bila najprej prijatelja, potem je bil še kar nekaj časa seks brez obveznosti, ki se je neopazno spremenil v seks z obveznostmi. :D V bistvu se je on začel prvi obnašat tako, kot da sva par... Saj sem ga zafrkavala zaradi tega, ker ravno on ni hotel obveznosti na začetku. :razz: Pa vidva?
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 23:19

Midva sva se spoznala že pred več kot 4 leti in pol :D In sva si skos dopisovala. On je doma na Hrvaškem. Šele pred pol leta sva se prvič videla. Sexa pa še ni bilo, ker ni bilo priložnosti...

Joj spet čakam, da me klikne (ker vedno on mene- to je moja igrica z njim :P ). Upam, da me bo. Js mu vedno dam v vsem prednost. Misliš, da mu to ni všeč?
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 23:33

O... ne veš, kaj zamujaš :D Seks s škorpijonom je noro dober! :D Moj se vedno ful potrudi... samo jaz sem mu pomembna... važno, da meni čimvečkrat pride (in mi :D )... če se kdaj hočem zanalašč samo jaz z njim ukvarjat, mi sploh ne pusti... vedno se začne še on z mano... V bistvu mu njegov užitek sploh ni pomemben... in je najbolj srečen, če jaz uživam... Pa tak nežen, strasten... :love: In v nič te ne sili. Včasih me moti samo to, da je še pri seksu skrivnosten. :lol: Noče povedat, kaj mu paše. :? Vedno samo: "Vse mi paše, kar ti delaš." :roll:

Hehe... jaz tudi vedno čakam, da me on klikne... Ne vem, zakaj... Mogoče zato, da nima občutka, da ne zdržim brez njega... al pa ker temu svobodnemu bitju nočem "težit", čeprav vem, da se rad pogovarja z mano. Drugače pa tudi jaz mojemu dam vedno v vsem prednost. In to mu gre dostikrat na živce, ker misli, da on pač kot moški mora vedno dat prednost ženski... Hihi... vsaj z nečim lahko jaz njega spravim ob živce, če že on mene z vsem ostalim :P
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 27. Avg. 2008 0:09

Js ga tudi iz istega razloga nočem klikati. Včasih pa mi sam ne piše in me potem vpraša, zakaj mu nič ne pišem. :P Aja btw ni me kliknil, izpisal se je. :(

Ja no... Sej bo (upam) tudi do sexa prišlo. :D Drugače me pa čudi izjava, da te v nič ne sili, ker meni ne deluje tako. Mogoče se pa motim. Po drugi strani se mi pa zdi, da ko berem to, kar si napisala, da berem o svojem. In me tako fascinira vse, kar si napisala. :D

Zmedena sem. Ne vem, če naj kaj naredim, če naj samo čakam ali mu kaj rečem...

Aja dej mi še to povej- ko se dobita, je zadržan ali te že takoj obsipa s poljubi in to?
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 27. Avg. 2008 9:28

No, saj tudi mene ne klikne vedno... Glede pisanja pa ne vem... ne moti ga, če mu jaz takoj ne odpišem, pa tudi jaz se ne pritožujem, če mi on ne... tako da nima dvojnih meril glede tega. :)

Ja, res me v nič ne sili... Svoje doseže na ta način, da se res samo name skoncentrira in na moj užitek... tako da pač s tem doseže, da jaz dobim malo slabo vest in še kaj z veseljem naredim prostovoljno za njega. :D Sili me pa res ne... Najbolj smešno je blo enkrat pri oralnem... Najprej me je vprašal, če mu lahko pride al rajši ne... in ko sem rekla, da ja, je rekel, da naj kar grem pljunit... in ko nisem šla, me je tako ful zaskrbljeno pogledal in me vprašal, če ni grozen okus, in zakaj nisem šla... in da mi ne bi nič zameril...:D Meni pa je blo prav všeč. :D

Jaz bi ga na tvojem mestu poklicala... pa ga vprašala, kako se ima :D

Hm... ko se dobiva, je najprej vedno zadržan... v javnosti sploh ne mara izkazovat preveč ljubezni... držanje za rokice odpade :( Še objem bolj redko doživim... Potem ko sva kje na samem, pa po začetnem prijateljskem pogovoru najprej sledi objem... in taki lepi nežni in strastni poljubi... in me vedno čisto zmeša s tem in mi še kakšne pol ure ni nič jasno :love:
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 27. Avg. 2008 10:17

Aja, pa ko se posloviva, je tudi vedno tak lep objem in poljub. :bussi:
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 27. Avg. 2008 10:34

Ah ja, mojega tudi moti, da mu js takoj ne odpišem. No, razmišljam, da bi bila malo stroga do njega... Misliš, da bi s tem naredila kaj slabega? Saj veš, da mi je nazadnje rekel nekaj grdega.

Ko mi vse to pišeš, se mi kar meša, ker ga pogrešam. :(

Moj tudi ni v javnosti preveč odprt glede tega. Čeprav včasih na kakšni klopci pozabi na to, da sva zunaj. :oops: Drugače mi gre pa včasih na živce, da skoraj en meter pred mano hodi. Najraje bi ga pred vsemi natepla. :x :lol: Midva tudi, ko se posloviva, je vse tako lepo, da bolj samo na to mislim kot na vse ostalo prej. :wink:
Worship me or walk away.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov