Moški-rak

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 13. Okt. 2008 21:27

Jaz sem tudi rakica in bi trenutno res rada osvojila nekega rakca :D
Ampak, kot ste že napisale, bo to kar težko, ampak upam, da mi bo sčasoma uspelo.
Sicer pa smo raki zelo občutljivi ljudje. Samo ena napačna beseda nas lahko spravi iz tira. Včasih tega ne pokažemo, ampak potem še cel dan razmišljamo o tem, zakaj nam je nekdo to rekel, kaj je s tem mislil... Iz enega samega stavka znamo narediti cel doktorat :D . Vsako stvar analiziramo, zato morajo drugi včasih prav paziti, kaj rečejo, ker smo hitro užaljeni. Nismo zamerljivi, hitro odpuščamo, a pozabimo nikoli. Smo tudi zelo spremenljivega razpoloženja; v enem trenutku veseli, naslednji trenutek pa že zamorjeni, žalostni... Veliko nam pomeni družina.

Res je, da nas je težko osvojiti. Z nami je treba biti potrpežljiv in tako kot ste že povedale, nas najlažje osvojiš, če si to, kar si. Mene (pa sem prepričana, da to velja tudi za druge rakice) fant ne bo prepričal z dobrim avtom, s samohvalo...
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 15. Okt. 2008 12:22

*sanja* napisal/-a:Sicer pa smo raki zelo občutljivi ljudje. Samo ena napačna beseda nas lahko spravi iz tira. Včasih tega ne pokažemo, ampak potem še cel dan razmišljamo o tem, zakaj nam je nekdo to rekel, kaj je s tem mislil... Iz enega samega stavka znamo narediti cel doktorat :D . Vsako stvar analiziramo, zato morajo drugi včasih prav paziti, kaj rečejo, ker smo hitro užaljeni. Nismo zamerljivi, hitro odpuščamo, a pozabimo nikoli. Smo tudi zelo spremenljivega razpoloženja; v enem trenutku veseli, naslednji trenutek pa že zamorjeni, žalostni... Veliko nam pomeni družina.

A ne velja to, sploh poudarjeni del za vse ženske? :D
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 15. Okt. 2008 14:31

To sem že jaz hotela vprašati. :D
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 15. Okt. 2008 18:28

^^Ja, ampak po mojem mnenju smo rakice še najhujše :D Poleg tega so pa tudi rakci taki, ne samo rakice :D (vsaj tisti, ki jih jaz poznam).
Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 26. Dec. 2008 20:17

A sem kdaj rekla da nočem moškega raka v bližino :D , no kako že pravi star pregovor? Zarečenega kruha se največ poje. :wink:

Ampak preden pa to trdnjavo osvojiš....pa traaajaaa. :?
Nikoli ne zamudi priložnosti, da nekomu poveš da ga imaš rad...
Uporabniški avatar
black_bird
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: far away

Neprebrana objavaNapisal/-a black_bird » 27. Dec. 2008 0:02

Rak:aroganten, deluje nedostopen, ko ga omrežiš pa vidiš da se za nedostopnostjo skriva čustven človek.Nasvet kako ga omrežiš:) Delaj se nedostopno nazaj...to jih najbolj skuri :) :D :)
Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 27. Dec. 2008 7:56

Pa ko ga omrežiš :D , se rad crklja in boža, kar men čist paše. :) Ampak preden se to zgodi, ti par živcev požre. :D
Nikoli ne zamudi priložnosti, da nekomu poveš da ga imaš rad...
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 27. Dec. 2008 11:00

MOŠKI RAK: Zna te spraviti do nebes in nato tudi neusmiljeno prizemljiti, deloholik, trmast, egocentričen, ko se skrije v svojo lupino, ga 100 let ni ven in če drezaš, ga ne bo 200. :D
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 27. Dec. 2008 14:34

Js sm rakica in moj brat je rak. Kaj lahko povem o njem.
Mislim pa, da imamo ženske in moški raki precej enake lastnosti.
On je: trmast, čustven, če prav skriva čustva, niha mu hitro volja, (pre)hitro se naveže na ljudi in bi potem skoz preživljal čas z punco. Aja pa bojda je dosti nedostopen. :D
Aja, je velik sanjač in zelo rad filozofira.

Baje je isti od kolegice fotr, ki je tudi rak.
Uporabniški avatar
SunYgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 27. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a SunYgirl » 27. Dec. 2008 15:09

Ja, tudi jaz sem imela eno izkušnjo z rakom.. čist 100 % drži, da so trmasti,
nedostopni, da se skrijejo v svojo lupino in bolj drezaš slabše je.. :) So pa tudi zelo zelo arogantni in zlo zamerljivi, to kar se jim enkrat zameri, se jim zameri za vedno, pa če imajo prav al ne.. ne moreš jih prepričat v nasprotno, pa četudi je res.. kaj čemo, taki pač so raki..drugače so zlo simpatični.. :)
Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 28. Dec. 2008 21:10

Hmm,čimdalj od rakov...nichts gut... :? :evil: , tak da je šel tak kot je prišel. :roll: Jaz misli ne bom brala, pa se šla nekih labirintov.
Nikoli ne zamudi priložnosti, da nekomu poveš da ga imaš rad...
Uporabniški avatar
*spelchek*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 20. 8. 2007
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a *spelchek* » 02. Jan. 2009 22:51

moški ki so po horoskopu raki so po mojem mnenju fuuuuul zapleteni......vidim pr temu k se zdei okrog njega trudim neki :oops:
upoštevam un nasvet da morš bit potrpežliv,da pol ko ga dobiš se splača:D:D
Uporabniški avatar
*spelchek*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 20. 8. 2007
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a *spelchek* » 02. Jan. 2009 23:01

*pupika* napisal/-a:Ojoj... spoznala sem nekoga... ki mi poklanja komplimente, ki je lep in šarmanten, vendar se v določenem trenutku kr umakne... in danes izvem- RAK JE :D lahk bi si misla ja...

Očitno bom mogla bit zeeeeeelo potrpežljiva :)

se lako kr podpišem pod to :D
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 03. Jan. 2009 10:49

ženska napisal/-a:Raki gredo en korak naprej in dva nazaj. Pri njih nikoli ne veš, pri čem si. Ostale lastnosti so pa lepe. :D


s tem bi se pa nekak strinjala :) ...se trudim okrog enga..pa včasih laufa vse fajn, a že naslednji dan sem tri korake nazaj...in pol se dejasnko človek vpraša..ok pa kaj bi ta človek sploh rad? Včeraj je bil tak, danes že tak :? ...pa pred dnevi izvem, da je rak...
z njimi do zdaj nisem mela še nobenih izkušenj...grem pa zdaj brat to temo..in moram rečt, da kar veliko stvari drži tudi za njega...in nevem, če naj se tega veselim ali naj raje vse skup pustim...samo glede na to, da sem sama dokaj trmasta tehtnica verjetno ne bom kar tako hitro vrgla puške v koruzo :D ...pa bomo videli kaj bo iz tega nastalo...ker drugače je pa fain res ful ful prijazen, ampak, da bi pa pri njem vedel pri čem si...o nee, to pa res ne :?
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 03. Jan. 2009 21:04

Ampak komaj pričakujemo, da že končno pokažejo svoje pozitivne lastnosti, mar ne? :D

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov