Moški-rak

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Vylynk@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Vylynk@ » 20. Avg. 2007 18:08

amital napisal/-a:če je tipičen rak ga ne spustit iz rok :D


Res je :wink:
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 20. Avg. 2007 18:19

AAaaahh..rakci.. :D pridobiš ga z naklonjenostjo, ljubeznivostjo, skratka..morš mu dajat vedt, da si samo njegova in obratno..da si mu zvesta 100%, tud najmanjše stvari ga prizadanejo ali pa jih lahko vzame v napačnem smislu..nenehno se mora počutit ljubljeno, malenkosti mu polepšajo dan, skratka prav tipičn rak/ica mora nenehno čutit ljubezen od drage/ga..
Lep primer tipičnega raka sem jaz :D In sm čist tipičn predstavnik raka..kar se tiče ljubezni..zgorej našteto potrebujem. Drgač pa je tud moj rak..sicr mal odstopa od nekaterih stvari..drgač pa je pr njemu ljubeznivost partnerja na prvem mestu.
Uporabniški avatar
mikeno
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 28. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a mikeno » 21. Avg. 2007 13:14

jst imam tudi rakca, in kot ste že vse napisale, so res zelo uredu osebe, ki so res vredne, ampak je tudi težko shajati z njimi;

ko sm zmatrana se mi res se ne da ubadati z nekimi malenkostmi in kako bom kaj povedala, da ne bo slabo reagiral in da si ne bo napačno mislil...težko je.

včasih bi raje vse povedala direkt, in ne pa vse neki po ovinkih in olepševala vso stvar
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 21. Avg. 2007 13:25

Izglda, da bo "moj" rakec težek zalogaj :D je tako zelo nepredvidljiv...
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 21. Avg. 2007 15:35

*pupika* napisal/-a:Izglda, da bo "moj" rakec težek zalogaj :D je tako zelo nepredvidljiv...


a ni to fino??' če bi že vnaprej predvidla kaj in kako bo odreagiral bi blo dolgočasn..tolk je pa vedno nekaj novga..in ti da mislt! :) lih to je čar rakcov, zato mojga dolg ne bom zapustila!!
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 21. Avg. 2007 16:15

KittyKiss napisal/-a:AAaaahh..rakci.. :D pridobiš ga z naklonjenostjo, ljubeznivostjo, skratka..morš mu dajat vedt, da si samo njegova in obratno..da si mu zvesta 100%, tud najmanjše stvari ga prizadanejo ali pa jih lahko vzame v napačnem smislu..nenehno se mora počutit ljubljeno, malenkosti mu polepšajo dan, skratka prav tipičn rak/ica mora nenehno čutit ljubezen od drage/ga..


Ja ja.. Za rakce to ful drži.. Sem tudi jaz eden izmed njih :D
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 21. Avg. 2007 18:12

bolhica napisal/-a:
*pupika* napisal/-a:Izglda, da bo "moj" rakec težek zalogaj :D je tako zelo nepredvidljiv...


a ni to fino??' če bi že vnaprej predvidla kaj in kako bo odreagiral bi blo dolgočasn..tolk je pa vedno nekaj novga..in ti da mislt! :) lih to je čar rakcov, zato mojga dolg ne bom zapustila!!


hja no... sam se mi tudi zdi, da dolgo ne bom vedela dejansko pri čem sem...
My dreams are my reality...
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 23. Avg. 2007 20:17

uuuh...rakec...jst sm se v enga ful zatrapala...
sicr mam neke lastnosti od rakcev - neznost, ranljivost, obcutljivost, scrtanost, ljubeznivost...sam sm bla ZAU zanj prevec temperamentna in odlocna..tk da se je ustrasiu in mi pobegniu... :cry:
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 17. Sep. 2007 12:22

Moj je tud rakec. Rekla bi da moreš bit previdna, ne hitet in podobno. Predvsem moraš biti naravna, skrivnostna al pa kej podobnega. Se mi zdi da niso zelo zbirčni, vendar pa jih preveč živahne in temperamentne punce odbijajo. Vsaj tolk kot jih jaz poznam. Znajo pa bit nagajivi, in predvsem so duhoviti. Tud ženska bi mogla bit duhovita zanje.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
BRINA21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 31. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a BRINA21 » 21. Sep. 2007 19:11

Tole z nedostoponostjo kar drži, men ni pr temu rakcu k mi je ušeč nič jasno-al je sploh za al ni...
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 23. Sep. 2007 11:29

js sm tudi rak :) ...
ponavadi ko se zaljubimo, bi naredli use za tisto osebo, sam nas je pa težko prepričat in se kr dolgo držim na daljši razdalji tudi če smo že totally in love ker se želimo prepričat da ne bomo (spet) prizadeti ...
direktnost, odprtost, svoja volja, kompromisi :) znalo bi užgat :)
*kristyna*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 7. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristyna* » 25. Sep. 2007 19:36

kafrca napisal/-a:js sm tudi rak :) ...
ponavadi ko se zaljubimo, bi naredli use za tisto osebo, sam nas je pa težko prepričat in se kr dolgo držim na daljši razdalji tudi če smo že totally in love ker se želimo prepričat da ne bomo (spet) prizadeti ...
direktnost, odprtost, svoja volja, kompromisi :) znalo bi užgat :)


tle se pa najdm :D sm tut js rakica ja :D sam mi je pa tko dost bedna romantika ker nekateri pravijo da so raki romantične dušice.... men romantika bol malo pomeni :oops: :oops: :oops:
Love me or leave me. Hey! Where''s everybody going??
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 26. Sep. 2007 8:33

*kristyna* napisal/-a:
kafrca napisal/-a:js sm tudi rak :) ...
ponavadi ko se zaljubimo, bi naredli use za tisto osebo, sam nas je pa težko prepričat in se kr dolgo držim na daljši razdalji tudi če smo že totally in love ker se želimo prepričat da ne bomo (spet) prizadeti ...
direktnost, odprtost, svoja volja, kompromisi :) znalo bi užgat :)


tle se pa najdm :D sm tut js rakica ja :D sam mi je pa tko dost bedna romantika ker nekateri pravijo da so raki romantične dušice.... men romantika bol malo pomeni :oops: :oops: :oops:


men se zdi romantika ful vredu, če je od osebe, k hočem da je do mene romantična... če je pa to od nekoga, ki ga smatram za kolega, pa se igra romantiko ker ve da mi je ušeč, pol me pa sploh ne gane tak feist ... se mi zdi :)
ma mal smo zakomplicirani... priznam :D
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 04. Nov. 2007 23:29

sam, morm pa priznat, da se vid, da ga mam zlo rada, ker ga poslušam, pa mu vedno sledim..ker napačn korak..je že spet en tedn dela da se k seb pobere, ker kot KOZOROGINJA sm zlo zbadljiva. Kdaj mogoče tud preveč povem - pretiravam in pol je šmorn iz vsega skupej.

Drugač pa ja..kot ste rekle, CartL, da večjiga ni - to mam tko radaaaaaaaa pr njemu, k se tenstava u pojstl u nedogled. So pa precej urejeni - kar se tiče življenja majo na zunej vse pošlihtan, a pretentat ga ni težko, če veš s kerga konca se ga lott. :oops: :oops:

aja...kako ga ujet? Če je zagledan v drugo osebico bo zlo težko osvojit. Mogoče mal tud z manipulacijo - tist, ženski čar k ga mamo punce, da osvojimo fanta, sej veste? :)
... ι αм ωнαт ι αм ...
andr3ya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a andr3ya » 18. Dec. 2007 17:48

Evo še moja zanimiva izkušnja...na sploh moj prvi tip je bil rak. Potem naslednji 2 dokaj resni zvezi (ena 2,5let, druga 1,5 let)...oba raka. Po končani drugi zvezi mi je bil še en rak ušeč, pa nama ni zneslo. In zdele po dougmu času mi je spet nekdo ušeč....in ne morm verjet...ravno danes zvedla da je RAK :eek:

Halo?!? Ampak mislm, da me je izučilo, da z raki ne spadam skupaj, tako da se sploh ne bom nekaj trudila :roll:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov