Moški-oven

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 14. Sep. 2007 12:59

pr ovnih je v OSNOVI tko, privlačijo jih vznemirljive stvari, ki se zgodijo ''na hitr''. Najbolje bo če ga še isti dan povabiš v izlert v neznano... čim bolj bo izlet zanimiv, dinamičen, vznemirljiv (raftanje,..)... bolj bo on užival v njem... O tem če boš pa ti njemu všeč pa mora rpesoditi on sam :wink: Lahko mu samo predlagaš nepozaben zmenek :wink: kar je lahko povod za kaj več... pokaži mu svojo dinamično plat :P
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 28. Dec. 2007 16:55

jozica1 napisal/-a:pr ovnih je v OSNOVI tko, privlačijo jih vznemirljive stvari, ki se zgodijo ''na hitr''. Najbolje bo če ga še isti dan povabiš v izlert v neznano... čim bolj bo izlet zanimiv, dinamičen, vznemirljiv (raftanje,..)... bolj bo on užival v njem... O tem če boš pa ti njemu všeč pa mora rpesoditi on sam :wink: Lahko mu samo predlagaš nepozaben zmenek :wink: kar je lahko povod za kaj več... pokaži mu svojo dinamično plat :P


Prov to sm pa js nardila... v 2 urcah sva se zmenla za izletek na Bled :) kr tko... mimgrede :)
Zdj sm pa dobila kar sm hotla :D
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 28. Dec. 2007 19:02

Jaz sem oven :D hehe, drugače pa ne verjamem, da so med tipi kakšne hude razlike samo zaradi tega..ehhe
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 28. Dec. 2007 19:55

jozica1 napisal/-a:pr ovnih je v OSNOVI tko, privlačijo jih vznemirljive stvari, ki se zgodijo ''na hitr''. Najbolje bo če ga še isti dan povabiš v izlert v neznano... čim bolj bo izlet zanimiv, dinamičen, vznemirljiv (raftanje,..)... bolj bo on užival v njem... O tem če boš pa ti njemu všeč pa mora rpesoditi on sam :wink: Lahko mu samo predlagaš nepozaben zmenek :wink: kar je lahko povod za kaj več... pokaži mu svojo dinamično plat :P


Jst sm tud ovnica :wink: In morm rečt, da zame tole zgori čist vela! Če bi mene en povabu na tak odbit zmenek, bi se čist napalila. Jst mam rada spontanost in pol posledično kšne take odbite dogodivščine.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 29. Dec. 2007 19:53

še ena pripadnica ovnic in lahko tudi sama potrdim, da bolj kot je zanimivo, nepričakovano in nenačrtovano ne vem koliko dni vnaprej ... bolj pester in pozitiven učinek bo reč/dejanje imela.

torej go for spontanost :wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 30. Dec. 2007 0:29

~NIA~ napisal/-a:Kako osvojiti ovna? :roll:
če si mu všeč si mu in če mu nisi mu pač nisi, ne glede na to ali je oven ali lev..

S tem se čist strinjam. :ja: Pa glede raznih ujemanj znamenj je pomoje vse samo v glavi. Če si ti zapičiš v glavo da se ne ujemaš npr. z ovnom, boš na koncu zveze mogoče celo krivil to "neujemanje".

Kar pa vem o ovnih je to, da so zelo trmasti, dost ukazovalni, vedno hočejo imeti prav, pa zelooo zamerljivi. :)
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 10. Jan. 2008 12:08

Hmm zanimivo :) . Jst sm tudi oven in morem rečt, da ene že poznate pravi recept. Sej na koncu koncev le nismo tako zelo neosvojljivi :P. Odštekanost, spontanost, sproščenost...to je to.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 19. Feb. 2008 21:18

anoyel napisal/-a:še ena pripadnica ovnic in lahko tudi sama potrdim, da bolj kot je zanimivo, nepričakovano in nenačrtovano ne vem koliko dni vnaprej ... bolj pester in pozitiven učinek bo reč/dejanje imela.

torej go for spontanost :wink:


Tud jst sm ovnica in se podpišem pod tole. Nimam rada neki preveč načrtovanih zadev...Ful rajš mam nepričakovane, spontane stvari. Al pa kakšna presenečenja..k jih pa ne doživim kej velikat, čeprov bi si želela od mojga tipa da bi bil kdaj mal bolj ne vem kako bi se izrazla...mah res ne najdm besede..ko jo bom, dopišem :wink:
Uporabniški avatar
urš*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 24. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a urš* » 11. Mar. 2008 18:04

ja pri men je uspelo s tem, da sem ga matrala :D , izzivala =), bla iskrena (kr laži reees ne maraaajo), vedno sem povedala svoje mnenje, pa veeeeeeelik sem se z njim pogovarjala in presmejala=)

ps: pa rdeča barva je tut vžgala ja :D :D :D
And at the end, all that matters, is YOU.


Nakit: http://nakitglamorous.blogspot.com/
Uporabniški avatar
sonč|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 2. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sonč|ka » 14. Mar. 2008 14:41

Jaz sem tut ovnica. Res je, da ne prenesem laži, rada se smejim, pa ves čas se mi mora nekaj dogajat..ker se zelo hitro naveličam. Pa ljubosumna sem res fejst :)

Drugač smo pa ovni precej zakomplicirani.. Moj dragi bi se še kako strinjal s tem stavkom hehe :D
Uporabniški avatar
Nnia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nnia » 27. Mar. 2008 19:33

sonč|ka napisal/-a:
kot prvo..ovni so zelo zanimivi ljudje, ki imajo eno slabo stran. Nemogoče je osvojiti njih..oz. oni morajo misliti, da so te osvojili...in to je najtežji del :)

Vsekakor moraš prvo pritegniti njegovo pozornost na nek nenavaden način..ful je fajn če si v kaki stvari dobra..od športa do umetnosti..in je njemu to tut všeč..ker ovni imajo radi najboljše. Potem vsekakor ne prenesejo tihih, neintelegentnih ljudi..če povzamem, ljudi s katerimi se nimajo ničesar za pogovarjat. Vsekakor jih privlači smeh in pa živahnost. Niso preveliki romantiki. Pa tut nimajo radi, da se nekdo šali na njihov račun. So pa tudi zelo zamerljivi..npr. zelo dolgo rabijo, da pozabijo če jim storiš kaj slabega..



ampak tole pa čiz drži :D
res tko k sm brala za ovne še nikjer nism najdla tok točn napisan kt si ti napisala hehe
Aylin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Aylin » 18. Feb. 2009 17:55

urš* napisal/-a:ja pri men je uspelo s tem, da sem ga matrala :D , izzivala =), bla iskrena (kr laži reees ne maraaajo), vedno sem povedala svoje mnenje, pa veeeeeeelik sem se z njim pogovarjala in presmejala=)

ps: pa rdeča barva je tut vžgala ja :D :D :D



hmm ja imam oz. privlači me en ovenček vendar mi je ene par stvari zelo nejasnih, kot prvo npr. mogla sem se jaz potruditi, da sem našla njegovo tel. št., in to pri njegovem prijatelju, saj me je iz nje enkrat tudi sam klicav, potem jaz sem tista, ki ga moram povabiti na kavico k meni domov... čeprav mi je nakazal nekakšno (vsaj jaz si tako razlagam) naklonjenost a vseeno me bega to zakaj moram vedno jaz storiti prvi korak, tudi nakazala sem mu, da mi je všeč vendar je odreagiral, kot, da ni bilo nič... in zadnjič mi je dejal, da noče iti k meni oz. v moje stanovanje zato, ker naj bi se po njegovem obisk zeloooo zavlekel... potem mi je pred kratkim dav malo čaja in sem ga mu ga vrnila, čisto novega oz. kupila sem mu plastenko in mu jo dala, čisto iz vljudnosti, najprej je ni hotel vzet potem pa jo je ampak, ko sem mu jo dala jo je vzel tako, da se me je še malo dotaknil in nekaj časa držal potem pa spustiv... res pa je, kot si omenila z njim se lahko dovvvvvvvgo pogovarjaš, se smeješ itd... nekje je pisalo, da moške noro privlači, če je ženska ob moškem čisto sproščena, saj sem sam nič ne pali :cry:

Ne razumem ga več...

Kaj naj z njim, kjub temu, da me tako noro privlači...?
Aylin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Aylin » 18. Feb. 2009 19:04

Kaj veste kaj bi vžgalo...?
Uporabniški avatar
*pikyca*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikyca* » 08. Jul. 2009 16:16

Nnia napisal/-a:
sonč|ka napisal/-a:
kot prvo..ovni so zelo zanimivi ljudje, ki imajo eno slabo stran. Nemogoče je osvojiti njih..oz. oni morajo misliti, da so te osvojili...in to je najtežji del :)

Vsekakor moraš prvo pritegniti njegovo pozornost na nek nenavaden način..ful je fajn če si v kaki stvari dobra..od športa do umetnosti..in je njemu to tut všeč..ker ovni imajo radi najboljše. Potem vsekakor ne prenesejo tihih, neintelegentnih ljudi..če povzamem, ljudi s katerimi se nimajo ničesar za pogovarjat. Vsekakor jih privlači smeh in pa živahnost. Niso preveliki romantiki. Pa tut nimajo radi, da se nekdo šali na njihov račun. So pa tudi zelo zamerljivi..npr. zelo dolgo rabijo, da pozabijo če jim storiš kaj slabega..



ampak tole pa čiz drži :D
res tko k sm brala za ovne še nikjer nism najdla tok točn napisan kt si ti napisala hehe


ja se strinjam....tako kot bi brala opis mojega ovenčka :D
In love with live!!!
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 12. Jul. 2009 10:10

Jaz sem ovnica in moj je tudi oven. Mislim, da tukaj ni nekega recepta kako osvojiti. Vse je odvisno od človeka in njegove privlačnosti.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov