Moški-lev

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bonnie taylor
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 25. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bonnie taylor » 14. Maj. 2009 14:05

bouhica napisal/-a:Hm... Kaj naj recem. Sama sem levcek in trenutno sem si zelo blizu z enim levckom :D

Levi s(m)o zelo ponosni. Z vsakim dosezkom se pohvalimo in tud od drugih pricakujemo, da nas bodo pohvalili. Radi smo v srediscu pozornosti, da imamo mi glavno besedo (recmo u sluzbi, privat lajfu itd.). Zelo velik nam pomenjo prjatli, radi smo u druzbi, se zabavmo... Z njim je res skoz polno smeha in verjemi, da ti z njim ne bo nikol dougcas! Zase in za mojega levcka lahk recem, da sva zelo custvena, da rada vsako ljubezen idealizirava in da bi naredila use, da bi ta ljubezen obstajala za vedno, pa cetudi bi marsikdaj morala pozreti kaksno grenko. Ljubljeno osebo radi razvajamo, ji izkazujemo ljubezen in pozornost na use mozne nacine, sam da bi bla v nasi blizini srecna. Rabmo pa tud precej pozornosti z useh strani, ne sam v partnerskem odnosu. Radi mamo razkosje in ugodje. Ni nam tezko dati malo vec denarja za kaksno stvar, sam da je taksna kot si zelimo in da osrecimo naso ljubezen, ker smo zelo radodarni. Smo zelo vztrajni in ambiciozni. Radi dajemo nasvete, znamo bit pa tud precej trmasti in nase mislenje je zlo tezko spremenit (kar ste najbrz ze forumasice opazle pr men :D ).

Ce mas pa v igri uloviti levcka, ti pa svetujem, da izberi zelo izviren in hkrati direkten pristop, ker levi ne maramo povprecja. Zelijo si samo najboljse. Naj se povem, da damo levi precej tud na videz in urejenost (punca, ki ne da dosti nase ga bo bolj tezko ulovila). Majo pa levcki radi nagajive punce, tko da ce bos dvoumno govorila (namigovanje na sex), bos zihr pridobila pozornost nase. Pa ne pozabi ga ves cas hvaliti :D

To bi lo nekak to z moje strani :wink:




se strinjam 100%. mam fanta levčka, kot da bi njega opisvala.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov