Moški-lev

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 16. Nov. 2007 20:22

Hm..jst sm tud levinja...pa je po moje razlika med levom in levinjo..tko kot je ena napisala, da se tip ni trudi za vezo...jaz se ful trudim pa ful mi pomeni neka obveza, zveza, zvestoba in kasneje družina... je pa res, da rabim ful svobode, nič omejevanja, da sm ponosna preveč včasih...hvala... to pa res pali :) levi rabmo občudovanje, rabmo vedt da smo edini, ne prenesemo konkurence, smo pač najlepši in najboljši, če ne brezveze :)
moj je to dojel in si ne drzne v moji prisotnosti hvalit kogarkoli ali karkoli :)
je pa moj fotr levin morm rečt,da se je v preteklosti odločil za družino,ne biznis.Ma ful občutek za odgovornost, spoštuje druge, nikol ne bi zajebal človeka...kaj pa vem...po moje ful odvisno od človeka...
allmighty-abe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 19. 3. 2008
Kraj: Obala

Neprebrana objavaNapisal/-a allmighty-abe » 23. Mar. 2008 18:25

Jaz sem se ravno rašla z levom.
Tudi sama sem levinja in lahko rečem, da nisva ravno za skupaj, čeprav upam, da bova kmalu spet. he he
drugače pa za leva osvojit: NEDOSTOPNOST je ključ. Bodi simpatična, prijazna in vsekakor izstopaj. Nimamo radi povprečnežev.
Uporabniški avatar
BaByBlu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 135
Na forumu od: 15. 11. 2007
Kraj: lost

Neprebrana objavaNapisal/-a BaByBlu » 23. Mar. 2008 22:52

levčki me ful privlačijo :oops:
znajo bit full karizmatični in tezko se uprem, še posebej enemu, ki je že del preteklosti, ampak mu pripada del mojga srčka za vedno, ker je blo neki posebnga :)
Petja Petja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Petja Petja » 10. Sep. 2008 19:26

Js mam sama levčka in povem vam lev je res lev v pravem pomenu besede. Zaščitniški, karizmatičen, močan, TRMAST drugače pa meni odličen partner. :)
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 11. Sep. 2008 19:27

Moj bivši je bil lev. To so pa tko v redu moški, tko pozitivni, temperamentni, karizmatični, polni energije, idej... Vsaj kokr sm jih js spoznala, no.
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 11. Sep. 2008 19:34

...
Zadnjič spremenil °PeeKaBoo°, dne 17. Jan. 2010 11:48, skupaj popravljeno 1 krat.
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Uporabniški avatar
Agape
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 29. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Agape » 16. Sep. 2008 20:24

Moj lev je pa dost sebičen in kar mal preveč hoče bit v središču pozornosti. Pa nikol ni on nč kriv :D
Uporabniški avatar
BaByBlu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 135
Na forumu od: 15. 11. 2007
Kraj: lost

Neprebrana objavaNapisal/-a BaByBlu » 26. Sep. 2008 23:42

vsi moji bivsi si levi, razen enga dvojcka
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 28. Sep. 2008 18:03

js in moj sva oba leva.
in ne vem no, k se ene tko prtožujete nad tem. pač učas znamo res bit kao najbolši, pa najlepši (čeprou js pr seb tega ne opažam..mal premal samozavesti za kej tazga :) ok, moj honey je pa tuki bolj podoben levu..ampak bi rekla da je marsikernelev bolj samovšečen). ampak je pa zravn res velik pozornosti, velik dajanja (sej iz tega vrjetn izhaja, da tud radi sprejemamo..), kt je Smreka rekla tud zvestoba. tko da nismo lih usi levčki kurbirji :) verjetn nam zlo pašejo pohvale, spogledvanje..ampak k se pride v resno vezo, ti ta zelo veliko pomen.
js sm mela tud kr precej kolegic k so ble levčki in nikol ni blo nekga rivalstva. prou hudo smo se štekale, čist noro, ubistvu ceu žur :D
me ni nč sram, da sm levčk :P
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 25. Dec. 2008 18:02

js mam leva in je super! FUL se trudi zame in za zvezo, use se je pripravljen pogovorit, sploh se ne mara kregat - use se lahko pogovoriva in resiva, zelo rad me ima in ful je zvest. dobit ga sploh ni blo tezko, je bolj on mene dobil (je pa res, da sem na enem podrocju najboljsa in mam ful enih talentov, in mislim da ga je to ful pritegnilo, da bi on mel tako ''uspesno'' punco :D )
je ful ambiciozen - si zeli nekaj vec u zivljenju, si zeli uspet, in pokazat usem ljudem kaj vse on zmore. rabi ful pohvale, ampak je tudi ful daje. pa moj ful ni trmast, ce to ni potrebno...
v glavnem se v vsem dopolnjujeva. js sem pa bikica..

SUPER JE! :wink:
Uporabniški avatar
*daddy's girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *daddy's girl* » 03. Jan. 2009 13:52

Agape napisal/-a:Moj lev je pa dost sebičen in kar mal preveč hoče bit v središču pozornosti. Pa nikol ni on nč kriv :D
Točno tko :D Moj je tud levček..tipičn :)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 03. Jan. 2009 14:12

haha , počas bom začela v znamenja verjet, ker moj tut zmer ni nč kriv, jest pa tut ne. sva oba leva :D
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 03. Jan. 2009 15:03

zanimivo, moj pa takoj prevzame krivdo nase, ce je to potrebno da se kaj resi...tut ce ni on kriv! :? =)
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 03. Jan. 2009 19:06

ja tud mi2 oba prznava krivdo. se mi zdi. ni se nama problem opravičt tud za kake globoke stvari. pa to je use zato, ker kt je red_rose rekla: ni se nam problem pogovorit.
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 27. Feb. 2009 23:15

red_rose napisal/-a:zanimivo, moj pa takoj prevzame krivdo nase, ce je to potrebno da se kaj resi...tut ce ni on kriv! :? =)


ja, enako moj levček...in tud z unim prej k si napisala bi se strinjala.
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov