Moški-lev

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

niagara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 27. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a niagara » 15. Sep. 2007 21:42

No potem sva pa na istem. :lol:
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 15. Sep. 2007 21:45

densy napisal/-a:ah nevem no.. jest če se nism razumela je biu to ponavad dvojček. k je biu res dvoličen. (bivši) men neki govoru, drugim pa neki druzga.. :roll:


se ne bi mogla strinjat, jst sm dvojcica in sem (se preuc) direktna, pa tud tisti dvojcki, ki jih poznam so taksni..
tisto o dveh obrazih dvojcka je po moje misljeno tk da znamo biT zelo nezni in crtljivi, ampak ce nam kdo kaj hudega naredi, se znamo takoj spremenit in postat mascevalni in mal zleht..
niagara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 27. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a niagara » 17. Sep. 2007 18:58

Anelise napisal/-a:
se ne bi mogla strinjat, jst sm dvojcica in sem (se preuc) direktna, pa tud tisti dvojcki, ki jih poznam so taksni..
tisto o dveh obrazih dvojcka je po moje misljeno tk da znamo biT zelo nezni in crtljivi, ampak ce nam kdo kaj hudega naredi, se znamo takoj spremenit in postat mascevalni in mal zleht..



Se popolnoma strnjam s tabo, saj sem tudi tipična dvojčica.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 03. Okt. 2007 1:18

Okej js sem pogruntala, da dva levcka nisva za skup :D Vsaj s temu mi ni slo... Kot prijatelj mi je pa kul.
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 15. Okt. 2007 14:07

ja jas mam tud zdaj leva, in ne vem če boma dolgo zdržala skup, glede na to da sma oba leva :!: oba trmasta, oba hočema dosečt svojo, doben ne popušča, oba dominantna. verjetno bi splonost edina dolgoročno štimala. bomo vidli :(
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 15. Okt. 2007 14:50

Odvisn kok bota bla prpravlena popuscat. On mene recimo sploh ni poslusu in upostevu niti malo in valda mi je hitr pocu zivec. So stvari, brez katerih ne morem in ce mi kle ne misli dat svobode, lahk sam recem "hvala lepa za sodelovanje". Js mu namrec nisem nikol rekla, tega pa zdej k si z mano ne bos delu.
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 15. Okt. 2007 15:29

no jas bom zaenkrat pustla času čas, da vidim kak bo, ker se zdaj samo 1x na teden vidima, ko boma več časa skup preživela, bom vidla kak bi nama šlo. sma pa zdaj 3 mesece pa pou skup in se še res ne poznama dovolj. bom počakala da zaključi v lj šolo, zdaj čez 14 dni in takrat boma več časa skup, verjetno..
laury22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 21. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a laury22 » 05. Nov. 2007 16:55

Haj!Tud js mam leva pa sva skupaj že 2 leti in pol.Pomeni mi vse!!!Saj se skregava ampak to le za kako urco. :love:
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 07. Nov. 2007 21:25

Po novem imam tudi jaz levčka. :)
Uporabniški avatar
tinca987
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 6. 11. 2007
Kraj: celje-šentjur

Neprebrana objavaNapisal/-a tinca987 » 10. Nov. 2007 9:10

tud js moi je lev...sam ni niti približno trmast tak da mi je to ful všeč da nima te lastnosti :D
dr.soncek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dr.soncek » 13. Nov. 2007 12:15

Vem,da se je Stanka preselila, vendar zal njena stara stevilka ne deluje. Mi jo lahko prosim posredujete, nujno! Hvala.
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 15. Nov. 2007 13:49

js imam pa vprašanje: kako osvojiti levčka? :D
Maybe some women aren't meant to be tamed. Maybe they're supposed to run wild until they find someone, just as wild, to run with.
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 15. Nov. 2007 21:25

^^težk :( ...sm že skor obupala...kr nism navajena da se morm js trudit za tipa, zato me pa še vse skup bol jezi...iščejo popolnost, so kr mal samovšečni, tk da ne skopart s hvalami :D , morš bit neki posebnega,cenjo urjenost...
Dancy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 3. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dancy » 16. Nov. 2007 8:34

Jaz sm hodila z levom en mesc, pa se ni obnesl :( res so samovšečni, misljo kaj so, sploh se nočjo trudt za zvezo, rajši te ojeb*** po smsu :x
Nevem al nej se še kej potrudm zanga al ne, k iz njegove strani ni nobenga zainteresiranja. K je pijan pa rine vame, kot da bi bla par že ful dolg.
Tko da težko je z levi.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 16. Nov. 2007 15:51

Am ce boste levcka pustile neki casa cist pri miru, bo sam prsu do vas, ker mu ne bo jasno kaj je narobe z njim oz. kaj je naredu narobe, da si popustila in se ne trudis vec :wink:

Drgac pa tezko recem, ker sem sama tud lev in pojma nimam kaj je tisto, kar me pritegne, sploh ker mi je res redko ker tip vsec :roll:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov