Moški-dvojček

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 23. Jan. 2009 11:01

*srčica* napisal/-a:večina tipov s kerimi sem mela opravka je blo dvojčkov.njihova največja značilnost je(pri vseh je blo isto), ko si z njimi se počutiš kot edina ženska na tem svetu, ful pozornosti, prepričana si da vidi samo tebe, ni šans da bi lahko blo drugač...ja-ko si z njim. ko pa nisi pa vidiš kok si edina.pa ni varjante da bi to priznali in ko si spet z njimi pozabiš na vse zamere, vse mu lahko verjameš ker prepričljivi so pa res, in pol se zgodba ponovi.flirtanju se pač ne morjo upret.


Podpišem.
Za njih velja uno: "I love you, dok si tu. Kad te nema, idem s trema." :lol:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Jan. 2009 22:03

Infatuation napisal/-a:
*srčica* napisal/-a:večina tipov s kerimi sem mela opravka je blo dvojčkov.njihova največja značilnost je(pri vseh je blo isto), ko si z njimi se počutiš kot edina ženska na tem svetu, ful pozornosti, prepričana si da vidi samo tebe, ni šans da bi lahko blo drugač...ja-ko si z njim. ko pa nisi pa vidiš kok si edina.pa ni varjante da bi to priznali in ko si spet z njimi pozabiš na vse zamere, vse mu lahko verjameš ker prepričljivi so pa res, in pol se zgodba ponovi.flirtanju se pač ne morjo upret.


Podpišem.
Za njih velja uno: "I love you, dok si tu. Kad te nema, idem s trema." :lol:


a res?
jst mam pa drugačne izkušnje.
moj sedanji je dvojček, pa trije biuši.In z nobenim nisem mela niti občutka, kot da sem kraljica pri njih, niti noben me ni prevaral oziroma mutil z drugimi ženskami, ker pač to med nami niso ble neke uradne zveze.Če pa pouzamem je pa sigurno res tole z dvemi obrazi!Moj bo deset minut tko mislu, pol se mu bo pa kr en kolo u glavo obrnu, pa bo mislu drugače.Isto biuši...Čist usi po istem principu z dvema obrazoma.
Ampak ne na nek hard način no.
Drgač pa use druži skupej tudi trma!usi so trmasti za pop*zdit!
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 30. Jan. 2009 22:56

purple - ja no, če praviš da niso ble neke uradne zveze, verjetno vse skupaj ni prišlo tok do izraza. Če bi blo resno, oz. če bi ti hotela kaj resnejšega, bi ti verjetno vse skupaj bolj padlo v oči in bi te začelo motit.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Feb. 2009 18:06

"veze" so trajale kar en čas in neglede na to al so ble uradne al niso ble,sem preživela veliko časa z njimi, se veliko pogovarjala, doživljala vzpone in padce, ampak opisanega o drugih ženskah, ni bilo.
pa hitro vidim pri ljudeh kakšni so in kaj so.našla sem druge napake, omenjenih pa ne.
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 05. Feb. 2009 21:52

^
tut js sm se zelo velik z njimi pogovarjala in bolšega sogovornika skor ni...z enim naprimer sva hodila 3 mesce, ni neka dolga doba pa nema veze...ja tok je bil zacopan vame da sm bla zihr da tut pogleda ne druge bejbe in je pred mano res ni, pa jst tut ful hitr preberem človeka pa ocenim in se res redko zmotim. zdej sva pa kolega in vidim kak je v resnici. ne misli nč slabga, ampak tak je, flirta, tut če mu je kera ful všeč si misli kaj bi lahk delu z uno drugo... preveč so radovedni pa domišlija jim dela 100 na uro.
js verjamem da obstajajo tut izjeme, sam jst je še nism spoznala, pa mam same dvojčke okol sebe.
ful jim je lahko nasest.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Feb. 2009 0:22

mam fanta, dvojčka, 4 leta pa še mal.Kaj mi hočeš povedat, da me je šter leta nategval pa skos na druge mislu?
Mislm nevem kako je pri tebi in ostalih, ampak jst na horoskope in ostal šit ne dam kej dosti.Seveda rada preberem kšno zadevo čist iz golega firbca, mal pokombiniram kaj se ujema in kaj se ne,ampak da bom pa zdej žiulenje prežvela v prepričanju, da me moj tip nateguje in da skos na druge misl in ostalo, pa ja res ne no.
Mu zaupam in vem da temu ni tako.Če bi me pa prevaral, me pa sigurno nebi zarad tega ker je dvojček.
kozorogi naj bi bli tud ljubeči in zvesti.ja jst sm kozorog in sem ljubeča in zvesta, dva moja biuša pa my ass!ampak tega en povezujem s horoskopom,ampak živim v real lajfu!
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 10. Feb. 2009 19:34

haha ful dobr purple, js sm tud kozoroginja moj dvojček in bova zdej 4 leta skupaj. nažalost me je moj razočaral v tem primeru dveh obrazov, je res kar je rekla srčica, glede flirtanja in drugih bab. pa ni blo varanja, samo konstantni pogovori, ki so šli čez mejo itd. največja fora je pa da on tega sploh ni resno jemal, kod da ni naredil nič narobe, v njegovi glavi je bilo to čisto normalno... jao tipi....
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 10. Feb. 2009 22:07

*purple*, nism misla zdej na tvojga, itak da ni nujno da je on tut tak, js govorim sam o izkušnjah kakršne mam sama. ne takoj obrambnih mehanizmov vklaplat, uzam mal z rezervo. :wink:
je pa zanimivo da sm jst tut kozoroginja. očitno kozorogi palimo na dvojčke :)
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 10. Feb. 2009 22:14

ja pa po vseh horoskopih in knjigah se najslabše ujemamo zarad tok različnih karakterjev :D
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 10. Feb. 2009 22:35

tanika* napisal/-a:haha ful dobr purple, js sm tud kozoroginja moj dvojček in bova zdej 4 leta skupaj. nažalost me je moj razočaral v tem primeru dveh obrazov, je res kar je rekla srčica, glede flirtanja in drugih bab. pa ni blo varanja, samo konstantni pogovori, ki so šli čez mejo itd. največja fora je pa da on tega sploh ni resno jemal, kod da ni naredil nič narobe, v njegovi glavi je bilo to čisto normalno... jao tipi....


Evo, točno tko je blo tut pr mojmu bivšem - dvojčku. Čeprov te fizično ne prevara in se to mogoče njemu vse skupaj zdi kot hec, se pač počutš izdano. Vsaj jst. Nikol ne veš kdaj bo to preraslo v kaj hujšega. Zato je tut bivši, ker se mi je zdel škoda živcev to prenašat. :D
Zadnjič spremenil Infatuation, dne 19. Apr. 2010 11:52, skupaj popravljeno 1 krat.
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 10. Feb. 2009 22:35

^
ironija, a :? res smo si čist različni, dvojčki so vse kar mi gre na živce pa vedno lih na dvojčka naletim :P majo neko pozitivno energijo, lahkotnost, navdušenje za vse stvari, ljubeznivost(včasih), da te prevzamejo. škoda da vse svoje pozitivne lastnosti tok radi kažejo tut vsem drugim :D
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 11. Feb. 2009 10:38

^^ no, jaz sicer nism kozoroginja (sem ovnica), pa sem vseeno opazila navedene lastnosti pri dvojčku :D . Tako da le-te ne motijo samo kozorogov. :wink: In res mi grejo grozno na živce, ampak hkrati je prisotna taka privlačnost da joj. Samo na dolgi rok vem da ne bi šlo, žal. Ker rabim ekskluzivo ... ne pa da imam občutek, da bi vsako sekundo lahko bila katera druga na mojem mestu.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Feb. 2009 10:51

*srčica* napisal/-a:*purple*, nism misla zdej na tvojga, itak da ni nujno da je on tut tak, js govorim sam o izkušnjah kakršne mam sama. ne takoj obrambnih mehanizmov vklaplat, uzam mal z rezervo. :wink:
je pa zanimivo da sm jst tut kozoroginja. očitno kozorogi palimo na dvojčke :)


ja men se je tko slišalo, kot da mi na usak način hočeš dopovedat da pač taki dvojčki so :D no, pač uzamem nazaj če je blo kej slabga, ampak načeloma mislm pa isto, da horoskop ni tist po čemer bi presojala človeka.

se pa strinjam s tem kar si napisala o dvojčkih, da majo neki kar te ful prtegne..Nevem no, men je moj sicer res učas španska vas, sam useen, nasprotja se privlačijo, a ne :)
edn horoskop, ki ga pa v moji bližini ne prenesem na kakršnkoli način, so pa device.Res pa usako usako devico k sm poznala in k poznam 8biuši fantje, kolegice, kolegi) je bla tok težauna da groza.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 12. Feb. 2009 21:17

Uf, jaz sem tudi kozoroginja in sem imela bivšega Dvojčka Slika

Ni bil ravno vzor za fante, ki so v zvezi. Na koncu je šel z drugo.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 19. Feb. 2009 19:07

majaoko napisal/-a:Hehe moj je dvojček jaz pa škorpijonka :D Zmagovalna kombinacija :freude:
No on je zelo odgovoren in se drži (maksimalno) tistega, kar reče. Velikokrat je bolj resen (medtem, ko jaz pokam od smeha ) :D . No ima pa tudi svoje smešne trenutke in takrat je res zakon. Je tudi precej trmast (bolj od mene verjetno ne) in skoraj nikoli ne odstopi od svojega mnenja.
Seveda je potrebno veliko prilagajanja, kot sigurno v vsaki zvezi :wink:



HAHAHA jz tut!!! isto jz škorpjon, on dvojčk hahaha

lol on isto resn, jz pokam od smeha pa ga kej špikam zanalašč :P je pa na sploh ful smešn, zmer se smejim pa umiram od smeha... je pa res, da k sm pa jz resna, resne teme, pa on ene face dela pa se smeji grrr
Jz sm zlo trmasta, amapk nasploh se lepo ujameva, sva prilagodljiva in tko.

In pr mojemu sem opazila da ima definitivno dva obraza.En je tisti, v katerga sem se zaljubila in ki je super ko je z mano. En je pa tak, zarad katerega bi ga večkrat skoraj pustila in to je ko mene ni


TOČN TAK!

Se mu pa fuul vidi obraz dvojčka, je ful prjazn in pozorn, potem se mu pa kr kej strga pa se čist u drugi luči spet pokaže... k da ne ve kaj bi rad učasih... pa k da ma dva obraza...se sam bojim, da bom enkrt neki šokantnga zvedla, ker mislm da me učas res s kšnimi kr preseneti lol.. tko kot na začetku zveze -2 mesca, najprej kao da se ne slišva usak dan, potem mu rekla aha kao na izi no k s ezresnš poklič, drug dan k da nč ni blo,že tisto srorry nevem kva mi je blo, najraj te mam, ne dam te nobenmu, rd bi biu s tabo :D

in pol spet kej ga popade, u drugm momentu pa vs prjazn pa se stiska h men...

dvojčki so dvojčki..in isto za druge tipe sm slišala, da majo punce take podobne izkušnje z dvojčki :)

ampk so pa ful dobrga srca :oops: :cool: ampak komplicirani, ko jih pa 1x ujameš, je pa sam tvoj <3


drgač majo pa slabo presojo, se slabo odločajo.. jz mam pa res prav glede usega, zmer se je izkazal za to kar bi jz nardila najbl prou :D še

PA ŠE dvojčki se ravnajo tko, da ugajajo drugim, majo take kolege, če je kej čudn oz. če npr. jz kolegom ne bi bla ql,bi ga to ful moril pa znerviral, tako da vrjetn sploh ne bi bil več z mano...tut ful da na mnenje drugih, pa zmer sm jz kriva za vse (npr. ena ženska me ni marala - na morju, pa me skos podcenjevala, pa govorila okol da nč ne delam, pa mela neki proti temu da se mažem okrog oči...-in je on men začel morit, KAJ SM JI NARDILA, še k sm mu pojasnla, je bil v dvomih?? in še zmer je glede tega vse tko)


+ glede kšnih tračev pa zasebnih stvari so taki, da use zase zadržijo, se sploh ne hvalijo, še s tistim s čimer bi se lohka :zustimm: kukr vidm, so res tisti pravi, zvesti KOLEGI!!


aja pa zvesti so :P se res počutš k najbl ljubljena ženska na svetu :cool:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov