Moški-dvojček

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 30. Jul. 2008 15:36

Prjatu je dvojček in se odlično razumeva :) ...Trenutno nima punce, ampak ko jo bo pa imev, bo pa najsrečnejša ženska na svetu. Vsaj tako se meni zdi, ker tudi mene podpira, mi stoji ob strani, me nasmeji, nasploh super oseba :P
Se pa za kakšno stvar mogoče malo preveč zasekira in na vsak način poskuša popraviti situacijo, čeprav sploh ne bi bilo potrebno...
Tako da zaenkrat samo dobre izkušnje :wink:
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 29. Avg. 2008 13:01

Moj je dvojček, js pa tipična kozoroginja. In pr mojemu sem opazila da ima definitivno dva obraza.En je tisti, v katerga sem se zaljubila in ki je super ko je z mano. En je pa tak, zarad katerega bi ga večkrat skoraj pustila in to je ko mene ni. Ko sem zvedela stvari, ki jih je počel za mojem hrbtom nisem mogla verjet, da je to ista oseba..roko bi dala v ogenj, da tega on nebi nikol in pol sm skor na rt padla. Res neverjetno no....Sicer zdaj tega drugega dela ni vidit več..ali pa je ratal odličen v skrivanju.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 01. Sep. 2008 17:45

lubii* napisal/-a:Prjatu je dvojček in se odlično razumeva :) ...Trenutno nima punce, ampak ko jo bo pa imev, bo pa najsrečnejša ženska na svetu. Vsaj tako se meni zdi, ker tudi mene podpira, mi stoji ob strani, me nasmeji, nasploh super oseba :P
Se pa za kakšno stvar mogoče malo preveč zasekira in na vsak način poskuša popraviti situacijo, čeprav sploh ne bi bilo potrebno...
Tako da zaenkrat samo dobre izkušnje :wink:


To so meni rekli za Mojga ( lih tko dvojček ). Da kolko je fajn in da bom srečna, ker ga mam.
Žau nobeden ne pozna njegove druge face. To je pokazu meni in ni lih tolko superfajn kot ga poznajo usi drugi. Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 20. Sep. 2008 21:45

p!ka napisal/-a:
lubii* napisal/-a:Prjatu je dvojček in se odlično razumeva :) ...Trenutno nima punce, ampak ko jo bo pa imev, bo pa najsrečnejša ženska na svetu. Vsaj tako se meni zdi, ker tudi mene podpira, mi stoji ob strani, me nasmeji, nasploh super oseba :P
Se pa za kakšno stvar mogoče malo preveč zasekira in na vsak način poskuša popraviti situacijo, čeprav sploh ne bi bilo potrebno...
Tako da zaenkrat samo dobre izkušnje :wink:


To so meni rekli za Mojga ( lih tko dvojček ). Da kolko je fajn in da bom srečna, ker ga mam.
Žau nobeden ne pozna njegove druge face. To je pokazu meni in ni lih tolko superfajn kot ga poznajo usi drugi. Slika


jap, to so dvojčki :D dva obraza, dve osebnosti
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 05. Okt. 2008 21:34

Sem ze mal spremenila mnenje od zadnje objave...definitivno dva obraza :(
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 06. Okt. 2008 12:11

So odločni in prijazni. Fajn ljudje :)
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 06. Okt. 2008 15:44

lubii* napisal/-a:Sem ze mal spremenila mnenje od zadnje objave...definitivno dva obraza :(

Tudi jaz to poznam. Dvojček, ki ga poznam jaz, je meni govoril ene stvari, za mojm hrbtom pa počel povsem drugo.
Uporabniški avatar
mala_s*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 28. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_s* » 28. Nov. 2008 12:50

Jaz z mojim fantom nimam problemov (skupaj sma več kot 1 leto), da bi imel dvojni obraz in bi za mojim hrbtom o meni grdo govoril. Pravzaprav je ravno on tisti, ki ne razume obrekovanja in raje določene stvari zaupa samo najbljižjim. Drugače pa je on varčen, zvest, ne zaupa tujcem, samozavesten, mu ni mar za mnenja drugih, razen bližnje upošteva, realističen in rad načrtuje prihodnost. Jaz sem po horoskopu strelec. Ne vem, če po znamenjih skupaj pašema in mi je zato po resnici čisto vseeno. Ker vem, da je več kot pa samo znamenje potrebno, da se s fantom zveza obdrži.
Uporabniški avatar
matty13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a matty13 » 26. Dec. 2008 23:54

*_nincy_* napisal/-a:O ne hvala ne bi več dvojčka imela!



Hvala enako, ženske so mi kul, ker sem jih navajena od mat...tipi pa...jao, jao...sem mela sošolca...nisva in nisva šla skupej, pa skoz sva skupej visela...res zanimivo, ker kemija je pa bla in glede na to, da sem tehtnica nej bi kao pasala skupej ;)
Ljubiti samega sebe je začetek dosmrtne romance
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 27. Dec. 2008 17:39

lubii* napisal/-a:Sem ze mal spremenila mnenje od zadnje objave...definitivno dva obraza :(


Zakaj pa, če nism preveč radovedna ?
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 29. Dec. 2008 19:33

Sem se res z enim dobro razumela...res mi je biv najboljši, vse sem mu lahko zaupala. Pogovarjala sva se o vseh stvareh...In sm si res o njemu misnla sam najbolš in vse. Sej sva zdej tud dobra prjatla samo prebrala sem ga...sem mu zaupala kaj tazga, pa je pol za mojim hrbtom grdo o meni govoril...res nekaj, kar ne bi nikol pričakovala od njega...tko nasploh mam z dvojčki take izkušnje...da so bolj zahrbtni :( ...tud ena kolegica je res taka, da se dela prijazno z vsakim, pol ga pa opravlja za njegovim hrbtom....
What's meant to be will always find its way...<3
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 21. Jan. 2009 17:39

večina tipov s kerimi sem mela opravka je blo dvojčkov.njihova največja značilnost je(pri vseh je blo isto), ko si z njimi se počutiš kot edina ženska na tem svetu, ful pozornosti, prepričana si da vidi samo tebe, ni šans da bi lahko blo drugač...ja-ko si z njim. ko pa nisi pa vidiš kok si edina.pa ni varjante da bi to priznali in ko si spet z njimi pozabiš na vse zamere, vse mu lahko verjameš ker prepričljivi so pa res, in pol se zgodba ponovi.flirtanju se pač ne morjo upret.
nouvelle_vogue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nouvelle_vogue » 22. Jan. 2009 21:57

če je človek komunikativen prijazen in odprt do vseh je pač komunikativen prijazen in odprt do vseh (ne sam do tebe:) po astrologiji naj bi bla ekspert za dvojčke ker imam v tem znamenju marsa (moški) luno (čustva) (v konjunkciji) pa še kiron (rana in njeno zdravilo) in ceres (prizemljitev). sončeka mam pa jupija v biku, ki je trmast ljubosumen len in se noče nikoli prilagajat (za ta job so itaq dvojčki bolj kompetentni ;))

moj je zabaven pozoren in odprt na koncu mu je vedno žal in na koncu me ma vedno rad. sicer mu je treba večkrat reklamirat neresnost pa mu je potem vedno žal in pokam od smeha ampak zagotovo z njim ni dolgčas če ga prevewč ne mučiš z odkritimi pogovori v neperverznem smislu besede.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 22. Jan. 2009 22:56

moj ati je dvojcek pa se mi niti slucajno ne zdi da ma dva obraza! je ful iskren in izredno direkten. res!
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 22. Jan. 2009 23:16

Moj je dvojček in mu prau nič ne manjka :D
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov