Moški-devica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 23. Maj. 2007 21:22

No, ajd- spodaj je že tema, kako osvojiti raka... Mene pa zanima za moškega devico- kaj mi veste povedati o njih, kako priti do njih?!? Saj vem, da si lahko preberem dosti kje drugje recimo, ampak me zanimajo bolj konkretni odgovori (izkušnje) forumašic.
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 23. Maj. 2007 21:27

večina je bol takih šminkerjev, no vsaj kar jih poznam. ali so urejeni po zunanjosti in imajo neurejene "razmere v glavi" ali pa so odzun čist neki zanemarjeni, pa štimajo stvari v glavi :) ne vem, meni niso všeč.
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 23. Maj. 2007 21:31

amital napisal/-a:večina je bol takih šminkerjev, no vsaj kar jih poznam. ali so urejeni po zunanjosti in imajo neurejene "razmere v glavi".


Ha ha, s tem si pa čist opisala mojega najboljšega prijatelja, ki je tudi devica po horoskopu! :D Tip sicer totalno upedenan, več kremc nuca kot jst, v glavi pa krizne razmere...
No, pa on ni ta, ki mi je zelo zelo všeč in je prav tako devica po horoskopu,... Ta mi zaenkrat deluje ful, ful "dobr", samo priznam, da ga premalo poznam...
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 23. Maj. 2007 21:39

:D o ja, na kreme dajo velik..
drugače pa na ujemanje znamenj ful vpliva tud tvoje znamenje, npr. js sm oven pa se res ful ne ujemam z njimi.. na kakem lunin.net bi moglo kaj več pisat o ujemanju horoskopa :)
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 23. Maj. 2007 21:45

Ja, ampak mene prav preseneča, da se načeloma dobro zaštekam z devicami (recimo pač moj best frend- kot sem že omenila, in še par primerov bi lahko dala), pa čeprav sem sama tehtnica, kar tudi naj ne bi bila neka dobra kombinacija.
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 24. Maj. 2007 5:13

hm... jaz imam bolj slabe izkušnje z fanti, ki so device. Saj, nekateri so res FUL luškani, ampak tako zadržani in neodločni, nezmožni sprejeti kakšne odločitve, dati kakšne pobude... Jaz sem levinja in tega ne prenesem. Tako se mi zdi, da fanta, ki je devica po horoskopu sploh ne moreš osvojiti, lahko samo čakaš, kdaj mu bo nekaj padlo na glavo in te bo zagledal :lol:
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 24. Maj. 2007 10:52

no, jaz sem si pa zapomnila samo eno lastnost, da so devicemoški precej firbčni, zainteresirani za vsako stvar, vse jih zanima... moj fant je po horoskopu devica in

*Laura* napisal/-a:ampak tako zadržani in neodločni, nezmožni sprejeti kakšne odločitve, dati kakšne pobude...

tole je čisto na kontra pri njem :) DAleč od tega, da bi bil tak. In je zainteresiran za vsako stvar, vse podrobnosti hoče vedeti in to na vseh možnih področjih.

p.s.: poznam še par moških devic pa tudi za njih to ne drži :wink:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 24. Maj. 2007 11:57

hehe ... zelo so sladki ... resnično so mogoče preveč osladni včasih ... zelo pozorni ... pa nagnjeni k več kot eni ženski ;)
drugače se pa bejba počuti z njimi kot kraljica. Ko jo osvojijo pa dajo malo preveč na prijatelje in nase.

Poznam par devic različnih starosti.
moj best frend je devica ... in moj naj sošolec iz srednje in iz faxa - oba sta devici.

Aja pa alles in ordung ;)

ne vem, če so neodločni ... res pa je, da so totalno nasprotje žensk devic. Jst sem tudi levinja pa se z devicami super ujamem.
Uuuu, so pa zelo zamerljivi. Tako kot dvojčki. Zato včasih res v rokavicah.
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 24. Maj. 2007 12:28

bejbika napisal/-a: nagnjeni k več kot eni ženski ;)

drugače se pa bejba počuti z njimi kot kraljica.

so totalno nasprotje žensk devic.

Uuuu, so pa zelo zamerljivi. Tako kot dvojčki. Zato včasih res v rokavicah.

čisto taki so :D popoln opis
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 24. Maj. 2007 12:47

bejbika napisal/-a:hehe ... zelo so sladki... zelo pozorni ...
drugače se pa bejba počuti z njimi kot kraljica.


Uuu jaaa!!! To pa za tegale tipčka, ki mi je všeč, tako drži! S tem me je v bistvu ful, ful očaral. :hearts:
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 29. Maj. 2007 7:11

Device... ajoj... :roll: Js kot vodnarka ni šanse da se ujamem z njimi... Bivši je devica in ja... nagnjeni so k več kot eni ženski (to se mu pr men sicer ni opazil, se mu pa zdej ko ma drugo tok bl ker mi še zmer teži), drugač pa misljo da majo zmer samo oni prov, trmasti so za brezveze... ampak je pa res, da potrudit se pa znajo da ti je lepo z njimi...
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
sonč|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 2. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sonč|ka » 29. Maj. 2007 9:36

bejbika napisal/-a:hehe ... zelo so sladki ... resnično so mogoče preveč osladni včasih ... zelo pozorni ... pa nagnjeni k več kot eni ženski ;)



Saj ravno to je njihova slaba stran.. Vecina, ki jih poznam ni zdrzala v resni zvezi..so pa seveda izjeme. Pač..bodi previdna :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Maj. 2007 13:59

Ahja, jz tud mela enga bivšega, ki je bil devica (tako in drugače, preden je mene dobil :D) in, hm, ja .... ta je bil tud nagnjen k več kot eni ženski. :? Dokler je trajalo, je blo res vse super kul dbest lepo.. Precej čustven, bi jz rekla.
Mam pa enga prijatelja tud v tem znaku, je pa taka dušca od človeka! Če sodim po njemu, ja, so mal zmedeni, ampak prijazni, ustrežljivi, čuteči.. težko mam kej slabga za povedat tle.
Sem mela pa še 2sošolki tud v tem znamenju in smo se prav tko res dobr razmele..baje se jz(rakica) dobr štekam z devicami.
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 29. Maj. 2007 14:10

jap, raki pa device se ful razumejo :) fant je rak, njegov naj kolega je bil devica, vsaj dokler ni šel študirat, pol ga je študentsko življenje čist prevzelo
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Maj. 2007 21:57

amital napisal/-a:njegov naj kolega je bil devica, vsaj dokler ni šel študirat, pol ga je študentsko življenje čist prevzelo
hehe, huda izjava :D

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov