Moški-devica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

šejla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 5. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a šejla » 06. Nov. 2007 8:21

Se strinjam, ZELO zagledani vase, sam v resnici pa sploh niso sigurni vase, zato se tud obnašajo tko egocentrično. Kar se pa tiče sexa z devico, sm mela 2 fanta device in sm lahk zraven zaspala al pa nohte pilila! :D :D
ma|ick4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 20. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ma|ick4 » 17. Nov. 2007 22:12

Moj lubi je devica in glede na to,da sem jaz tudi devica se razumema kar dobro.Pa par stvari ko ste jih nekateri napisali za moškega devico-to bolj za mene drži :D Ampak kolko sem opazla,so meni nekak ful device všeč,pa ne vem zakaj.V preteklosti mi je res blo ful devic všeč :? Pravijo pa tudi,da ni dobro,da sta partnerja istega znamenja,meni pa kar odgovarja :) Pa moj ati je devica.Ima pa ati tudi brata dvojčka,torej je devica tudi on,bil pa je 17 let poročen s teto,ki je tudi bla devica.Mogoče je celo kaj na tem :)
Uporabniški avatar
T_Baby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a T_Baby » 28. Nov. 2007 9:20

Evo še moje izkušnje...mam dva kolega, oba devici po horoskopu...en je zgovorn, zmeri za hec, poln energije, u glavnm en tak smejko :D drug je pa sramežljiv, ponavadi no skor zmerej resn, niti ne zgovorn ... no se razgovori k kej spije :P
u glavnm oba sta devici pa sta si čisto nasprotje, tko da pomojm teli k so kao neki opisi lastnosti znamenj niti ne držijo najbol...so pa sevede možne tud kšne izjeme ;)
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 06. Mar. 2008 8:59

Js sm drugac opazila da mamo ljudje podobne vzorce ravnanja, ne glede na datum rojstva, ampak ime. Ful sem opazila, da imamo judje z istim imenom podobne značajske lastnosti.

aja pa moj je devica (sem ze prej enkrat napisala), je cisto nasprotje tega kar ve pravte.
-ne zna z denarje
-naredu bi vse zame, tko da se z njim počutim res kraljica
-ni mu težko narest nobenga hisnega opravila
-zelo rad zgodaj vstaja
-nikol me ni zanemaru zarad prijatlov
-zna izražat svoja čustva...
Kačica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 14. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Kačica » 06. Mar. 2008 10:21

Mene zanima,kako tipa,ki je devica po horoskopu,kako ga očarat oziroma se mu približat.Se mi zdi da so full vase zagledani in naduti ,ampak men je pa en tok simpatičen in ne vem sploh kako naj z njim dela,se mu približam,ker nočm izpadt vsiljiva in kao bejba ,ki se meče za njim :(
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 06. Mar. 2008 23:58

in kako naj bi ti horoskop pomagal pri tem? device so si med sabo toliko različni kot kozorogi in levi. po drugi strani pa obstajajo splošna "pravila" za osvajanje, ki bolj ali manj palijo pri vseh predstavnikih moškega spola, ne glede na horoskopsko znamenje. jst bi na tvojem mestu raje spraševala v izbi o čustvih.
Uporabniški avatar
Moa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 5. 2007
Kraj: Nekje na Štajerskem

Neprebrana objavaNapisal/-a Moa » 09. Mar. 2008 15:42

- Jaz bi rekla, da se težko zaljubijo, a ko se, bo samo tvoj. Tak dolgo, dokler se mu konkretno ne zameriš, bo ok, pol pa čista druga pesem. vglavnem ne mara da mu pikneš nož v hrbet (punca, prijatelji, znanci,...)
- znajo provocirat in mojstrsko obračat tvoje besede v svoj prid
- pametni ful, zanima jih veliko stvari predvsem tehnika, avtomobili ipd.
- osebo prečitajo v trenutku, in se malokrat oz. nikoli ne zmotijo
- vseeno mu je kaj drugi mislijo o njem
- je družinski človek, pravičen, odkrit

No, vsaj nekaj dejstev. Dobrih in slabih.


Kačica...od začetka bo definitivno hladen, ne bo kazal nobenih čustev, da si mu všeč naprimer, zato se ne ustraši. Prikupi se mu. Pa ne z denarjem.

LP
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 09. Mar. 2008 17:01

Moa napisal/-a:
No, vsaj nekaj dejstev. Dobrih in slabih.


Kačica...od začetka bo definitivno hladen, ne bo kazal nobenih čustev, da si mu všeč naprimer, zato se ne ustraši. Prikupi se mu. Pa ne z denarjem.

LP


dejstev? :lol:

drgač pa v mojem primeru na začetku ni bilo tako. :P
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 09. Mar. 2008 21:14

moj fant je devica jaz sem pa riba in to je baje najbolj nesrečna kombinacija v horoskopu. :? ampak bova dokazala, da to ni res :D
kar se tiče karakterja...so zelooo deloholično, trmasti in imajo precej težak karakter. za mojga to drži.
Uporabniški avatar
mikeylove*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 11. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mikeylove* » 28. Apr. 2008 9:19

No, js upam, da bom dobila kak fejst nasvet: stvar je v tem, da smo bli skupi s paralelko(gimnazija) prejšnji vikend skupi na ekskurziji..no seveda je biu tm tud en tip, k se prej še pozdravla nisva, ampak, pol k smo bli tm, mi je pa skoz ene komplimente daju pa gor pa dol..pa dost je blo tistih reees globokih pogledov...pol ta teden v šol tud...pa tud pogovarjala sva se prvič med vikendom..no, in men je on kul..res..tko da sm mu poslala sporočilo, d kaj je blo zdej to, kar se je dogajalo, k sm zmedena, kr prej pač nikol ni blo nč..kaj on misli, čuti..a je blo to narobe?


a ma to kej veze s tem, da je on devica? mislm, da mu ratam nezanimiva? ipd.?
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 11. Jun. 2008 20:26

moj je devica, jz sm lev.nj se ne bi ujemala...pa se ;) res sm ga osvojila z navihanostjo pa to k je ena napisala...drgač pa moj...je urejen ampak nobenih krem pa neki...se pač umije obrije...=) drugač pa je nežen, pozoren, zna pa tut zažurat...aja pa ni trmast ampak sklepava kompromise, res se nikol še nisva skregala ker bi vsak hotu kj svojga...mogoče mal težko zaupa, ampak zdej me tolk pozna d ve d mu kj v zvezi z varanjem neb nrdila...kar se pa tiče tega d nej bi mel rad več žensk pa zaenkrat nism zasledila pr njem, se mi zdi da je zvest....sj to itk težko zveš, sam se mi zdi nemogoče ker bi ga prehmal pogruntala...saj jz tko mislm=) je pa res deloholik, pa tut res je da na začetku ni upou pokazat d sm mu všeč, mislm tko mal ja mal ne...sploh nisem bla prepričana...k je pa reku d bi izkoristu bon za objem (dobil ga je preden sva se prvič vidla, ker je mel slab dan) je blo pa jasno ;) je res tut d se zanima za tehniko avtomobile itd...ma dost stvari je očitno za več devičnjakov res...dost je pa pr mojem drgač ;) je pa zart mene lahko po horoskopu računalnik pa ga mam in ga bom mela rada :P
Kačica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 14. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Kačica » 12. Jun. 2008 10:14

Me je zmedel en tipček, ki je seveda devica po horoskopu, vendar mislim, da bom prej diplomirala in naredila magisterij, mogoče celo doktorat, preden bom njega dobila in bila dejansko z njim.Enostavno ga ne razumem. :wall:
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 12. Jun. 2008 10:46

moj je tud devica...js pa tud..in se ful dobr stekama...
*ker je ful zgovorn, pol energije, je vedno za hece, nasmejan,
*rad se ukvarja s sportom
*pomaga pri hisnih opravilih
*pokaze svoja custva (ja zame bi naredu res vse :oops: )
*tud mojega zanimajo tehnika in avtomobili
*zna sklepat kompromise
*je zelo razumevajoc clovek
Mogoce me vcasih zmoti tista njegova direktnost..(imam rada direktne ljudi),ampak k vcasih sploh ne premisli kaj rece..vendar to je najmanj kar me lahko zmoti...res je srcek in takega ga imam rada :hearts:
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 12. Jun. 2008 18:47

Tud moj je devica...
- tehnika, avtomobili, motorji - AHA!
- ne pokaže takoj svojih čustev (npr. na začetku sploh nisem vedela, kaj čuti do mene), pa že tako, nasploh, jih bolj poredko, ampak, kadar jih, je vedno iskreno
- vedno vse obrne v svoj prav :evil:
- potrebuje veliko pozornosti in pohval
- deloholik
- vedno pripravljen pomagati ljudem
- nič oziroma zelo malo ljubosumen
- priljubljen med ljudmi
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 13. Jun. 2008 15:46

Tud moj je devica...
- tehnika, avtomobili, motorji - AHA!
- ne pokaže takoj svojih čustev (npr. na začetku sploh nisem vedela, kaj čuti do mene), pa že tako, nasploh, jih bolj poredko, ampak, kadar jih, je vedno iskreno
- vedno vse obrne v svoj prav
- potrebuje veliko pozornosti in pohval
- deloholik
- vedno pripravljen pomagati ljudem
- nič oziroma zelo malo ljubosumen
- priljubljen med ljudmi


:gruebel: hm...a mave mogoče istega tipa? :D

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov