Moški-devica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mr. m
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 31. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mr. m » 31. Maj. 2007 10:57

ciao punce. mal sm prebirov horoskop na netu in naletel na tale forum. :D
sem moški in devica po horoskopu. najprej res sm ali smo malo zadržani ker v večini primerov ciljamo na 100% in si ne želimo neodobravaja ali zavrnitve zato se pa počutite kot kraljice v naši družbi kr mislimo na vas da vam bo ql. skratka nismo sebični :lol: . nagnjeni več kot k eni ženski, metanje vse v isti koš ni pošteno. sam nikoli nisem prevaral punce in tudi nimam namena. mislm da znamo bit zvesi tko da ste nas mal užalile. zamerljivi da to smo ampak ne zaradi vsake malenkosti. trmasti tudi to se zna zgoditi. firbčn nevem natančni pa :) kar se kozmetike tiče, pretiravate res pa jeda veliko damo na higieno pa da smo urejeni. kar se tiče ujemanja z drugimi znamenji ne obremenjujte se s horoskopom ne preveč resno jaz se ujemem z vsemi od a do ž ali pa sem to mogoče samo jaz. LEANN zadeva je zelo enostavna samo povej da ti je všeč in to je to zakaj pa ne preuzemi pobudo :) nismo vsi tako samozavestni!!!! MISEL: če nekatere nikoli ne boste postale kraljice, pa veste kaj morate storit da se boste vsaj tko počutle!!!! :lol: LEP pozdrav vsem puncam...
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 31. Maj. 2007 12:07

Moj lubi je devičnik in je super :flower:

KAKO OSVOJITI DEVICO-MOŠKEGA:
Moški rojeni v znamenju Device so resni in strogi. Radi imajo tihe, preproste in pametne ženske. Njihovo ljubezen lahko pridobiš z potrpežljivostjo, prijaznostjo in navihanostjo. Morate mu pokazati, da ga potrebujete. Še nasvet, ko ste z njim nosite modne, temne obleke.
vir: http://www.e-horoskop.si/horoskop-devica/
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 31. Maj. 2007 23:17

Ok, sem sicer ves čas spremljala temo, čeprav nisem "dosledno" komentirala...

Mr. m... :D Uuuu, se mi fajn zdi, da se je tudi en tip, ki je devica po horoskopu oglasil, mi je bilo tvoj post še posebej zanimivo prebrati (čeprav seveda- z veseljem preberem prav vsakega in sem vesela vsakega odgovora)... Saj sama ne dam toliko na to horoskopsko ujemanje, samo ko si recimo zaljubljen, ti gre vse možno po glavi...

mr. m napisal/-a:LEANN zadeva je zelo enostavna samo povej da ti je všeč in to je to zakaj pa ne preuzemi pobudo :) nismo vsi tako samozavestni!!!!
Ja :oops: , kadar mi je nekdo tako noro všeč, sem tudi sama precej sramežljiva in si ne upam narediti prvega koraka. Ampak vem, da bom očitno morala; v roku desetih dni oziroma dveh tednov ga spet srečam, potem pa verjetno ene dva meseca ne, če ne naredim nič, da se dobiva (če bi bil zainteresiran)... Vem, da sem nekako prisiljena preizkusiti srečo naslednjič... Uf, tu je pa potem že drug problem, kak pristop izbrati (glede na to, da je najin odnos malce zakompliciran)...

Komentar na e-horoskop, ki ga je napisala "cotkica"... Potrpežljivost ravno ni moja vrlina, ok, recimo prijazna pa navihana sem pa ful, ha ha... Saj opažam, da mu je všeč tko, da sem sweet pa funny po obnašanju (okoli njega pa sploh)...
:)
mr. m
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 31. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mr. m » 02. Jun. 2007 19:15

LEANN. enostavno glede pristopa naredi tako kot bi tebi pasalo da on pristopi k tebi. je pa zlo lepo če koga ne vidš dal časa al pa sam par dni pa mu pošleš sms POGREŠAM TE ali pa MANJKAŠ MI. jest zmer dobim nasmešek kadar mi moja to pošlje :D :wink: Imaš pa prav ko si rekla da se človek oprime vsake biljke ko gre za ljubezen, tudi horoskop, saj smo si podobni. pa še en namig ne postavljaj drugih pred njega, no vsaj men gre to mal v nos k mava bl mal časa en za druzga delo šola itd. pa še nekej dost smo lubosumni kar se tiče naših punc :lol: sam tega ne pokažemo :lol: velik sreče upam da ti bo uspel!!!! probi tole sms varianto pa boš vidla kaj bo :wink: povej če ti lah še kako pomagam. Lep pozdrav Mr.M
mr. m
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 31. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mr. m » 02. Jun. 2007 19:20

no punce pa povejte še men nekej kakšne so kej punce k so po horoskopu device!!! :D da se še jaz kaj novega naučim :lol:
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 03. Jun. 2007 0:05

Hey, Mr. M- lepo, da si se spet oglasu! :) Hja, a veš, glede na to, da je odnos med mano in tem tipom mal zakompliciran, ne vem, če bi bilo že pametno poslat kak tak sms (za kasneje bi bilo pa itak da ful primerno)... Zdaj zbiram pogum, da ga naslednjič, ko se vidiva, povabim na pijačo (v zahvalo za vso njegovo pomoč itd.)... Upam, da se mu to ne bo zdelo too much al pa kej tko... Uh ne, verjem mi, da mi je sedaj on na prvem mestu, to sem mu že dala v bistvu vedet, pa dost mu komplimente dajem (glih tisto tapravo merico in tak, da ne izpade pocukrano ali pa da pretiravam). Vidim, da mu ful sede, ha ha.
Ja, bemti, ko ti je kdo tko zlo všeč, ti gre res vse po glavi, še mal pa bom začela s kakimi vudu čarovnijami...
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 19. Jun. 2007 14:26

moj lubek je devica, jst sem pa lev. še dobro, da sem lev prilagodljive sorte in ko se zaljubim se ne morem več odljubit :D drugače je pa od začetka tko škripalo med nama da je blo za znort. usaj zame. je en velik komplikator, zlo teško se je kej zmenjt z njem, ker vedno najde kakšno malenkost, ki mu ni všeč. ima rad svojo rutino in nerad sproba kej novega, veliko mu pomenijo prijatelji, včasih ga prime, da kej ustvarja, in dela use malenkosti s tako natančnostjo da sam gledaš. emm ja razvaja u postlji pa najlepše lubčke daje, kar me je v kriznih trenutkih prepričal, da sem vztrajala z njim. ni za fizično delo, zbirčen glede hrane, use začimbe zvoha in pol noče jest. to tud sošolka k je devica hehe. karizmatičen človek.

device naj bi ble tud mahnjene na čistočo in urejenost. no moj lubek to ni, je pa moj mali bratranec, ki je celo rojen na isti dan in mesec kot lubek. tok je prjazn pa kumi 3 leta ma, najbl sm se nasmejala, ko je pršu v dnevno sobo in začel papirčke pobirat s tal in jih daju na mizo :D joo res je srček

aja pa tud ful dober spomin majo. to tud ene par mojih sošolk pa sošolcev, ki so device. ful si hitro zapomnejo stvari.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 21. Jun. 2007 10:55

cotkica napisal/-a:
KAKO OSVOJITI DEVICO-MOŠKEGA:
Moški rojeni v znamenju Device so resni in strogi. Radi imajo tihe, preproste in pametne ženske. Njihovo ljubezen lahko pridobiš z potrpežljivostjo, prijaznostjo in navihanostjo. Morate mu pokazati, da ga potrebujete. Še nasvet, ko ste z njim nosite modne, temne obleke.
vir: http://www.e-horoskop.si/horoskop-devica/

Uf, s temle se pa ne bi mogla bolj strinjat... Čeprav pravi, da je bil ključni dejavnik moj optimizem. AJa... Device so resni in strogi. To pa skrajno ne drži za mojega... In ja, svetlih, živahnih cunj na meni sploh ne mara.
naty 1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 6. 2007
Kraj: venera

Neprebrana objavaNapisal/-a naty 1 » 22. Jun. 2007 14:27

kakšni se vam zdijo fantje škorpijoni
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 24. Jun. 2007 12:56

Jaz sem devica, mene pa itak poznate kaksen sm. :)
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 25. Jun. 2007 11:22

punkie_ napisal/-a:device naj bi ble tud mahnjene na čistočo in urejenost. no moj lubek to ni, je pa moj mali bratranec,
To in podobne izjave v tej temi(k jih je cel kup), pove kok horoskopi drzijo. Cist nic.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 25. Jun. 2007 16:23

Moj bivši in 1. resni fant je bil devica. Ne vem no, do mene je bil full vredu. Zmerej me je poslušov, mi pomagal, stal ob strani, po eni strani je bil čist sweet :eek: . Ampak je p useen meu svoje fore, full se je zmerej zafrkavov, mogoč clo mal preveč. Drgač pa devic ne maram VEČ, sploh od takrat, ko je fant od moje bf (devica) njo full prizadel.
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 25. Jun. 2007 18:54

Moj oči je devica... Sva kot pes in mačka, tako da jaz bi bežala stran od tipa, ki je devica (po horoskopu :wink: )
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 26. Jun. 2007 14:30

o ja sej res. device so polne enih svojih neumnih for. pa znajo te grdo užalt in nikol ne priznajo, d nimajo prov. čeprav se velikrat zgodi, da nimajo.
In ja, horoskope je treba jemat z rezervo Mahagonij ... vendar vseeno je zanimivo, kako so si lahko ljudje med seboj podobni, in za vsako znamenje se najde kakšna tipična lastnost, ki velja za vse predstavnike.

verjetno bo večini čudno, ampak ljudje istega nebesnega znamenja imajo velikokrat radi iste dišave. občasno delam pri eni ženski, ki ima s.p že slabih 15 let, in za malo šalo proda parfum stranki, če ji le ta pove svoje znamenje. po 15 letih prakse je ugotovila, kaj določenemu znamenju paše, in večinoma tudi ne zgreši.
Uporabniški avatar
*lady bug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 25. 6. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a *lady bug* » 26. Jun. 2007 22:48

Moj bivši je devica...
Drži da se izredno urejajo, pr mojem sem opazla tudi to da se je ful dost zafrkaval pa to, včasih celo preveč. Bil je izredno ljubosumen. Ampak je pa delal z mano kot kraljico...to pa res. Men so všeč pa se izredno ujamem z devicami. Tudi moj najbolši kolega je devica. Sem pa bik drugače. No pa za zanimivost. Ta kolega ima punco, ki je bik po horoskopu in se tudi super ujameta. :P
Horoskopi držijo toliko, koliko mi verjamemo vanje :D

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov