Moški-bik

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

wella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 21. 9. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a wella » 21. Sep. 2007 18:38

Spoznala sem fanta, ki je po horoskopu bik :) Pa me zanima kaj lahko poveste o njihovih značajih, predvsem kar se ljubezni tiče, pa tudi ostalo :)

Hvala :D
Uporabniški avatar
miss_kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a miss_kitty » 22. Sep. 2007 20:48

Predvsem imajo radi ugodje, dobro hrano (uživajo, če jim veš kaj dobrega pripravit), sex in zvestobo. Prav tako dajo veliko na urejenost, osvojiš jih
predvsem s sproščenostjo. So predvsem ljudje z veliko zdrave pameti, pogosto so zgovorni (a ne v družbi, ki je ne poznajo!), radi se pogajajo in uveljevljajo svoj prav. Njihova glavna značilnost je trma, katera je pogosto vzrok za slabo prenašanje porazov.
Znajo govoriti na dolgo in široko, njihovo besedičenje pogosto postane dolg monolog, ki na trenutke celo dolgočasi. A to še ne pomeni, da ne vejo povedat nič pametnega. Biki se pogosto ukvarjajo z različnimi dejavnostmi (od umetnosti, športa,,...), zanimajo se za svetovne dogodke, zato so lahko precej prijetni in razgledani sogovorniki.
So radovedni, rahlo nezaupljivi, radi imajo predvidljive dogodke, so potrpežljivi, radi imajo dom, pomemben jim je uspeh, kariera (denar).
Veliko jim pomenita tako ljubezen kot sex in zvestoba!

Toliko o mojih izkušnjah in izkušnjah prijateljice. Če se še kaj spomnim, bom dodala:)
Just dance!
wella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 21. 9. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a wella » 25. Sep. 2007 14:04

miss_kitty, hvala :) Bi pa blo fajn, če bi še kdo drug kaj dodal :)
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 27. Sep. 2007 11:56

Ok, še moje izkušnje ...
radi imajo predvidljive dogodke in so nezaupljivi v nepoznane stvari, ki mu jih predstavijo drugi ljudje. V marsikaj ne verjamejo, da je dobro, zanimivo, koristno ali obratno, dokler jim tega nekdo ne dokaže oz. dokler sam ne pride do spoznjanja. Nima obstanka, neprestano mora bit v gibanju in rabi veliko spanja. Rad ima družbo, ampak predvsem svojo, v drugih je umaknjen in se ji raje izogne. Trma jih zaznamuje in pa rinjenje skozi zid, ko mi vemo, da je nemogoče priti čez, pa ga še ne prepriča in ustavi. Rad dobro je in ima ugodje in udobje. Sex-a se posluži, ko mu zapaše, v mojih izkušnjah pa to ni veliko in se žal ne morem strinjati z besedami dekleta iz zgornjega posta. Čustveno niso izrazni in znajo bit tud egoistični.
Toliko o mojih izkušnjah ...
Spet je pa vsak zase svoja zgodba in uganka, tako da v nečem se ziher ujamejo, v nečem pa tudi fajn razlikujejo.
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 28. Sep. 2007 10:41

Men pa biki sploh niso všeč (oz. se z njimi sploh ne ujamem - tako moški kot ženske). Gledajo sam na svoje dobro, znajo bit precej posesivni, ponižujejo ljudi, sami zase mislijo, da so najbolj pametni. So tud precej firbčni in vedno morajo o vseh in vsemu vedeti vse. Ko se navežejo na človeka, postanejo prave pijavke in ga nikakor ne spustijo iz svojega obličja. Do drugih ljudi so več ali manj nezaupljivi, z njimi težko navežeš stik, v svoji družbi pa so vedno najbolj glasni pa tud zelo prepirljivi (to pomoje izhaja iz tega, da morajo vedno imeti prav). Prijazni so samo do oseb, ki so v njihovem ''ožjem krogu'', do ostalih pa znajo bit zelo nesramni (oz. bom tako rekla - so medeno prijazni do njih navzven, za hrbtom pa radi govorijo grde stvari).
Iskreno se opravičujem, če sem zdaj užalila kakšnega bika ali bikico, ampak jaz imam resnično z njimi takšne izkušnje pa jih kar nekaj poznam.
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 04. Okt. 2007 19:55

bikci so ful trmasti, egoisticni, sam ful ful crtljivi...totalno mahnjeni na sex (ok, sej to je vecina tipov...in punc) ;) drgac pa znajo ljubit in so instiktivni..
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 05. Okt. 2007 9:40

frigga napisal/-a:Men pa biki sploh niso všeč (oz. se z njimi sploh ne ujamem - tako moški kot ženske). Gledajo sam na svoje dobro, znajo bit precej posesivni, ponižujejo ljudi, sami zase mislijo, da so najbolj pametni. So tud precej firbčni in vedno morajo o vseh in vsemu vedeti vse. Ko se navežejo na človeka, postanejo prave pijavke in ga nikakor ne spustijo iz svojega obličja. Do drugih ljudi so več ali manj nezaupljivi, z njimi težko navežeš stik, v svoji družbi pa so vedno najbolj glasni pa tud zelo prepirljivi (to pomoje izhaja iz tega, da morajo vedno imeti prav). Prijazni so samo do oseb, ki so v njihovem ''ožjem krogu'', do ostalih pa znajo bit zelo nesramni (oz. bom tako rekla - so medeno prijazni do njih navzven, za hrbtom pa radi govorijo grde stvari).
Iskreno se opravičujem, če sem zdaj užalila kakšnega bika ali bikico, ampak jaz imam resnično z njimi takšne izkušnje pa jih kar nekaj poznam.


sama sem bik...moja mama je bik..najboljša kolegica...in to totalno NE drži!!!
v bistvu nobena od nas ni obrekljiva...to za bike totalno ne drži...povemo vse v obraz..sama nimam navade govorit za hrbtom, ker sem preveč direktna...in vsakemu vse povem v obraz...
drugače pa imamo zelo radi ugodje..lepe stvari...dobro hrano..to definitivno drži :) radi smo urejeni...in predvsem včasih preveč perfekcionisti...
tisto o posesivnosti niti malo ne drži..prej čisto obratno kot to...vsaj me in biki,ki jih sama poznam smo taki...tudi z navezovanjem stikov nimam nikakršnih težav..je pa res, da imam izoblikovano družbo, ki se je držim...in rabim dolgo časa, da v njo sprejmem koga novega...zaupam pa samo ljudem,ki se mi zdijo vredni zaupanja...
je pa res, da sem trmasta..in grem za svojim, vendar le v stvareh, ki so mogoče...

v bistvu zgornje trditve ne držijo najbolj...poznam pa sigurno deset bikov okoli sebe...pa ni nihče tak...je pa res, da ni vse odvisno od astrološkega znamenja..ampak od človeka samega...jaz osebno vem, da imam 3/4 bikov lastnosti...ene so pa čisto sfaljene..
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
sugar_Neza
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a sugar_Neza » 31. Okt. 2007 19:16

~ so FUULLLL romantični, mislm znajo si te predstavlat kašno romantiko želiš pa ti tako tud ponudjo d te čim bl razvajajo k k oni vidjo d smo me srečne so tud oni srečni..

~radi sexajo, to jim u živlenu ful pomen... zaščita pa tud ja s tega lohka spelemo d znajo stvar zlo zakomplicirat če se jim zdi kompliciranja uredna drgač jo pa tko poenostavjo d je bl ne bi mogl

~ veččina kitaristov na svetu je prou bikov ( še en fukaz d so ress romantiki).... k k ti pa bikec neki zaigra na kitaro... o in nine heaven

~ k se enkrat zalubjo ostanejo zalubleni tok časa u to punco d jo dobijo.... k jo dobijo( čejo dobijo)... ji bojo ustal zvesti skoz, ful bojo iskreni in če jim bo kera druga ratvala ušeč ji bojo to tud povedal ker so RES iskreni...
Uporabniški avatar
dorothea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 11. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a dorothea » 18. Dec. 2007 15:29

frigga napisal/-a:Men pa biki sploh niso všeč (oz. se z njimi sploh ne ujamem - tako moški kot ženske). Gledajo sam na svoje dobro, znajo bit precej posesivni, ponižujejo ljudi, sami zase mislijo, da so najbolj pametni. So tud precej firbčni in vedno morajo o vseh in vsemu vedeti vse. Ko se navežejo na človeka, postanejo prave pijavke in ga nikakor ne spustijo iz svojega obličja. Do drugih ljudi so več ali manj nezaupljivi, z njimi težko navežeš stik, v svoji družbi pa so vedno najbolj glasni pa tud zelo prepirljivi (to pomoje izhaja iz tega, da morajo vedno imeti prav). Prijazni so samo do oseb, ki so v njihovem ''ožjem krogu'', do ostalih pa znajo bit zelo nesramni (oz. bom tako rekla - so medeno prijazni do njih navzven, za hrbtom pa radi govorijo grde stvari).
Iskreno se opravičujem, če sem zdaj užalila kakšnega bika ali bikico, ampak jaz imam resnično z njimi takšne izkušnje pa jih kar nekaj poznam.


nekaj imaš prov nekaj pa tut ne :wink:

1. kdo ne gleda na svoje dobro?
2. da, sem posesivna ampak to ni slaba lastnost vedno
3. ne ponižujem ljudi. samo povem direktno kar jim gre nisem hinavska in dvolična kot dvojčki.
4. seveda sem najbolj pametna oseba na svetu :D
5. tut firbčna sem vendar me zanima samo moj krog ljudi , na druge se požvižgam
6. no pijavka glih nism no :roll:
7. da, rada imam samo določen krog ljudi in tam sem "taglavna" in težko spustim še koga zraven, ker imam s temi ljudmi pristne odnose in ne rabim imet kup prijateljev katere je sama hinavščina :wink:


moj fant je tut bikec. zlo romantičen, velik mu pomeni študij da bo nekoč nekaj, je tudi ljubosumen in pa zelo iskren. rad dobr je in zelo rad seksa :D (hvalabogu)
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 18. Dec. 2007 18:12

Moj bivši je bik.

Je varal, me poniževal, lagal, zdaj se drogira. Res ne vem, če se da kaj lepega povedati o moškemu biku.
You want me to be something I can never ever be.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 18. Dec. 2007 18:42

Foxy-lady napisal/-a:Moj bivši je bik.

Je varal, me poniževal, lagal, zdaj se drogira. Res ne vem, če se da kaj lepega povedati o moškemu biku.
Za zacetek lahko nehas v te stvari verjet, pa zacnes gledat na ljudi kot individume.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 19. Dec. 2007 13:16

Saj ne verjamem v to, verjamem samo v to, da so biki trmasti kot 100 bogof :) Drugace pa se mi res to zdi en larifari. Samo sem povedala moje izkusnje z bikom ;)
You want me to be something I can never ever be.
tinchy18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Zasavje

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy18 » 19. Dec. 2007 17:50

- zelo ljubosumni
- še bolj trmasti
- ful dolg traja preden se zaljubijo in ko se jim ta oseba pomeni vse
- glasni v svoji družbi, ob neznanih ljudeh bolj tihi
- komunikativni
- no ja to sem pa prebrala nekje, da so ljudje rojeni v znamenju bika najlepši oz. neki v tem smislu :)
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 19. Dec. 2007 19:54

tinchy18 napisal/-a:no ja to sem pa prebrala nekje, da so ljudje rojeni v znamenju bika najlepši oz. neki v tem smislu :)


Ti ni možno, pa jaz sem kozorog :D :D :lol:
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 19. Dec. 2007 21:27

Anelise napisal/-a:bikci so ful trmasti, egoisticni, sam ful ful crtljivi...totalno mahnjeni na sex (ok, sej to je vecina tipov...in punc) ;) drgac pa znajo ljubit in so instiktivni..


Hm, moje izkušnje so podobne.
Najprej; izrednoo trmasti, svojeglavi. Mislijo, da imajo vedno in povsod prav. Zelo težko sprejemajo mnenja drugih in znanjo biti zelo arogantni.
Po drugi strani znajo biti zelo ljubeznivi, prijazni, romantični. So za nenavadne stvari in popolnoma odštekani.
No, to so moje izkušnje s fantom bikcem. Pirjateljica, ki je pravtako bik po horoskopu, je popolnoma drugačna od tega opisa.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov