Moški-bik

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 20. Dec. 2007 10:30

Tudi jaz mam bikca (+ sama sem bik). :D Zdaj pa si predstavljajte kako to zgleda, ko pride do konflikta! :lol:

Glavne značilnosti mojega bika (slabe in dobre):

* velika trma (največkrat v nedogled ponavlja svoje, četudi morda nima vedno prav... včasih popusti, ponavadi po premisleku ugotovi, da le nima vedno vsega prav)
* zelo gobčen (v družbi ponavadi poslušamo v večini njega, skače v besedo, hote ali nehote kaj presliši in nadaljuje s svojim predavanjem! To mi gre res zelo na živce in ga včasih že kar opominjam ali brcam pod mizo, naj bo za božjo voljo že malo tiho, da še kdo drug kaj pove!) :roll:
* pameten - na eni strani res zelo razgledan, izobražen, nadarjen za določene stvari, po drugi pa včasih preveč 'pameten sam zase' (jaz in nihče drug, drugi nimajo pojma)
* velik cartek
* sex je zelo pomemben (meni je prav smešno, ko včasih rečem 'danes mi pa ni', on pa kar surlo do tal in se stran obrne) :lach:
* zame bi naredil vse (vse bi mi rad kupil, prišel pome kamorkoli, me vzel s sabo kamorkoli se le da...)
* velik gurman (večkrat si privoščiva kakšno kosilo ali večerjo kje zunaj, pa tudi sam odlično kuha)
* velik poštenjak in marsikdaj predober (vsem bi naredil in pomagal vsem, potem pa vidi, da nekateri tega niso sposobni vračati na noben način)
* eksploziven karakter (ko ni vse tako kot bi moglo biti ali po njegovo, bi se kar razpočil in se nekaj repenčil)
* rad ima lepe stvari (pri meni mu je všeč to, da sem urejena, da dam nekaj nase, če se mu nekaj ne dopade, to tudi pove)
* direkten (Jaz: 'Imam danes lepo frizuro?' On: 'NE, meni ni všeč!' :D Me veseli, da poveš po resnici, ampak včasih je lepše slišati kakšno drobno laž)
* zelo čustven in občutljiv
* malo ljubosumen (vedno pravi, da ni, ampak mu lahko vsako stvar takoj prebereš z obraza)
* iskren (nobene stvari ne more zadržati zase, tudi če naredi nekaj, kar ve, da mi ne bo najbolj po godu, mi pove - če ne takoj, pa naslednji dan, ker ga nekje žre, pa četudi gre za čisto malenkost)

Pa še marsikaj se najde...
Uporabniški avatar
urš*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 24. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a urš* » 25. Apr. 2008 20:05

biki so najbolši :D Jaz sem devica po hor., tak da je najbolše kar se mi lahk zgodi, bik=) In mam tisti najožji krog prijateljev in so vsi biki... pa fant tut=) Tko da... jas sem zadovoljna z bikom :oops:
And at the end, all that matters, is YOU.


Nakit: http://nakitglamorous.blogspot.com/
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 25. Apr. 2008 21:38

na zalost mam vecinoma slabe izkusnje z biki :/
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 27. Maj. 2008 19:21

Biki s(m)o oziroma naj bi bili počasni, zanesljivi, vztrajni, prilagodljivi, pohotni, požrešni, nezaupljivi. Radi podcenjujemo druge in mislimo, da bodo zavozili nalogo, ki jim je bila zaupana. Zato jo opravimo sami.
Bik je menda najbolj prizemljeno znamenje, vladarica Venera pa nas naredi take pohotneže :D zame večina pripisanih lastnosti kar drži, sploh to velja za tiste negativne.
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 26. Avg. 2008 23:08

Jst pa moj sva tud oba bika...no sej kokr je že allessya napisala...trmasta sva do konca. en bolj k drug.
drgač pa k ste ene napisale da so biki ful romantični...no evo jst lah napišm obratno...moj je antitalent za romantiko :D
Sploh ni ljubosumen, drgač pa ja..precej gobčen, dost v redoljuben, samovšečen...pa totaleeeen anti romantik.
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 27. Avg. 2008 10:02

:D
Zadnjič spremenil Josephina, dne 21. Nov. 2010 16:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 02. Okt. 2008 9:09

Jaz pri mojem biku opažam obupno trmo. In to tako trmo, da ni več življenjska. Seveda pa si jaz kot občutljiva devica to samo pretirano jemljem k srcu - čeprav si ne, sovražim trmo in nezmožnost, da se premakneš vsaj za 1 cm.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 02. Okt. 2008 12:05

MsN napisal/-a:Jaz pri mojem biku opažam obupno trmo. In to tako trmo, da ni več življenjska. Seveda pa si jaz kot občutljiva devica to samo pretirano jemljem k srcu - čeprav si ne, sovražim trmo in nezmožnost, da se premakneš vsaj za 1 cm.


Ej to pa jes res! Biki so neverjetno trmasti. Vsi biki, ki jih poznam so trmasti kak 100 bogof. I hate that shit. Drugace pa je moj riba in je isto trmasti, moj brat je rak in je trmasti, oce je lev in je trmasti, mati je kozorog in je trmasta, tak da zavracam dejstvo, da je to vezano na horoskop :D
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 02. Okt. 2008 13:37

Kako pašeta fant bik in punca dvojčica? A ma kdo take izkušnje? :D

(OMG, ne morm vrjet, da pišem v to temo, za katero si nism nikol mislna, da bom pisala, k je SAMO horoskop! :roll: ...ampak za vsak slučaj :D )
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 06. Feb. 2009 12:09

Evo bika prebral vse izkušnje z bikom. Zavedat se je treba da biki na splošno so taki kot ste jih opisali je pa odvisno od podznaka pa še od ostalih planetov. No dodal bi le da ni samo trma ampak tudi vztrajnost. Kar drugi imenujejo trma. hehehehe Je pa res da smo nežne žvalce. Je pač tako da kake anomalije potrjujejo da je tako.

hehehehe
Lep dan vam bikec želi
TrixyPixie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 25. 2. 2009
Kraj: The world

Neprebrana objavaNapisal/-a TrixyPixie » 28. Apr. 2009 19:04

My ex je tud bik.
Ne vem no, kar lahko jaz povem je to:
Na prvi pogled ful simpatičen, prijazen, nežen, pozoren.. vse najboljše..
Ampak ko sem ga pa zares spoznala je blo pa tko:
Spoznala sem, da ima dva obraza.. V družbi je hotel biti glavni, najboljši, obnašal se je vedno tako, da je vsem ustregel, da so ga vedno imeli vsi radi, so ga hvalili, pravili kako je on dober, najboljši.. Ko sva bila sama je bil pa vedno zatežen, žalosten, nezadovoljen sam s sabo, zaprt vase..
No, če pa še na kratko povzamem.. Zame so biki ful sebični in egoistični. Gledajo samo na to, kako si bojo povečali tist njihov ego..
Aja, pa glede manipulacije s folkom ZMAGAJO!
No ja, upam, da je bil samo moj tak primerek. Pa brez zamere ostalim bikom :)
Uporabniški avatar
suz3nj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 1. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a suz3nj » 01. Sep. 2011 0:14

vidim da se o men pogovarjate... :D tud bikec jaja.... bi še sam kej dodal.... velik je res... kar ste se putrudile in napisale.... velik pozitivnih in negativnih stvari....

dodal bi edino da.... se bikec z leti.... ko pridobi več izkušenj in znanj... bistveno spremeni... odpravlja določene napake... določene pač ne.... in niso vse stvari nujno negativne... smo trmasti, vendar znamo popustiti.... le ko dosežemo kompromis ali pa enostavno rečemo.... jaja se strinjam stabo 100% in zaklučimo debato... (čeprav še vedno se ne strinjamo).

kar se tiče "ko sva sama" ... bom tkole povedu... tko izgleda ko bikcu ni več do tebe oz. mu je všeč kakšna druga.... ko ugotovim da pač z neko punco se ne da shajat.... pač iščemo dalje...

kar se karakterja tiče bi še dodal....

humor, (bolj na račun drugih)
optimizem (ne velja za vse)
preusmerjanje pozornosti ali igra (predvsem pri bolj izkušenih)...

Kar se drogiranja tiče in podobnih stvari... je pa odvisn predvsem od karakterja posameznika.... če zaideš na napačno pot ... na kateri sm bil tud sam nekaj časa.... zaradi raznih okoljskih dejavnosti in družine.... lahko postane bikec zelo nesramen, nezaupljiv, prava baraba v najbolj črnem pogledu....

v glavnem tok na hitr če se odloča kdo za bikca.... zna bit zanimivo in nikoli dolgčas....
To sm js.... najdeš me tukaj in na FBju pa tud kle... ne pričakvat preveč ker že js pričakujem preveč....
http://lepotko.blogspot.com/
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 01. Sep. 2011 9:37

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
suz3nj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 1. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a suz3nj » 01. Sep. 2011 21:32

sirova štručka napisal/-a:
suz3nj napisal/-a:dodal bi edino da.... se bikec z leti.... ko pridobi več izkušenj in znanj... bistveno spremeni... odpravlja določene napake... določene pač ne...

recimo namest vejic še vedno uporabljajo tri ali štiri pikce, raba rodilnika pa je postranskega pomena :D
sicer pa čez fazo odraščanja ne grejo samo bikci, ampak tudi dvojčki, raki, levi, device, tehtnice, škorpijoni, strelci, kozorogi, vodnarji, ribe in ovni :D


tako nekak.... :D
To sm js.... najdeš me tukaj in na FBju pa tud kle... ne pričakvat preveč ker že js pričakujem preveč....
http://lepotko.blogspot.com/

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov