Kocke sreče in ljubezenski vozli

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 06. Okt. 2007 18:10

A ma kera kocko sreče al pa ljubezenski vozel od vedeževalke Karin? Kok pa to kej pomaga, če sploh?
metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 06. Okt. 2007 18:16

A se ne reče temu japonske kroglce :rofl:
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 07. Okt. 2007 10:57

Ne se zafrkavat :P. Poglej na njeni spletni strani: http://www.vedezevanje-karin.si
Sam ne vem pa če res deluje, tko da prosm, če ma kera, naj sporoči kako je s tem.
Zadnjič spremenil Infatuation, dne 18. Okt. 2010 17:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 07. Okt. 2007 13:17

Ne morem nič rečt na podlagi lastnih izkušenj, ima pa kolegica malo kocko sreče, pa sem jo ravno malo prej povprašala preko smsa in pravi, da po vseh teh mesecih kar jo ima, ni opazila nobene "uresničitve želja" ali pozitivne spremembe.
I know there's no forgiveness for the things I've said and done; at least I know what I am and I'm not the only one
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 07. Okt. 2007 13:45

Jaz imam kocko sreče (malo) od februarja.Isti dan ko sem jo dobila,se je začelo obdobje,ko mi je šlo prav vse narobe (ljubezen,šola,prijateljstvo..) in trajalo vse do nekje julija,ko sem jaz enostavno obupala nad kocko,saj mi ni prav nobene želje izpolnila (pa so ble čist realne in ne prevelik,kot rada poudarja karin) in izpolnila se mi ni prav nobena.Pa vedno sem se držala,da sem jo 'polnila' ob polni in prazni luni,imela točno določeno barve kuverto za želje,če je trebalo tud svečko zraven takšne barve..pač po njenih navodilih.En dan julija pa sem to kocko enostavno iz same jeze jo pospravla nazaj v škatlico,v kateri je bla poslana.Tam zaprta not naj ne bi imela učinka.To pa je bil tudi moj namen.Ne vem,ali je to zgolj naključje ali pa je kaj na tem,vendar kmalu po tistem se je stanje začelo počasi izboljševat.

Sem pa slišala že marsikoga,da mu kocka ni prinesla nobenih sprememb.Pa še tole..Isti dan ko sem jaz prejela kocko jo je tudi moja mama.Ona jo še ima zdaj pri sebi in pravi,da se tudi nje ni uresničla prav nobena želja,niti ni šlo v življenju kaj naboljše.V glavnem,jaz v njih ne verjamem,če pa komu pomagajo pa hvalabogu.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 07. Okt. 2007 17:42

jao kva nasedate takim bedarijam. loh vm dam jest svinčnik sreče za 20 € :D
s.j.parker
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 25. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a s.j.parker » 07. Okt. 2007 19:07

V bistvu ti sploh nobene konce ali kar koli že ni potrebno. Pomembno je samo to da verjamemo v sebe in da točno vemo kaj želimo in da prav želimo. To je to kar ti izpolni želje.

Sicer pa če v to kocko verjameš, zares verjemeš mogoče da ti kaj pomaga.Če drugo ne toliko pomaga da ne izgubiš upanja. Sicer jaz tega ne verjamem. Pa ne zdi se mi prav da za te stvari zahtevajo denar, kot da si srečo lahko kupiš pa tudi če za 20€

Maudisa mogoče se je stanje začelo izboljševat zato,ker si sebe postavlja v ospredje, ne kocko. V bistvu kocka želje ne izpolnjuje in ne rešuje problemov, to delamo sami.Zato potrebujemo sebe in ne kocke :wink: .
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 07. Okt. 2007 19:18

s.j.parker maš prav ja.Jaz sem to kocko drgač dobila od mame.In takrat se mi je zdelo super in sem verjela v njo.Čeprav če zdaj pogledam se mi skor zdi neumno ampak dobro..Nekak sem jemala kot neko rešilno bilko.
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 09. Okt. 2007 16:18

imam eno vprašanje... kaki so to ljubezenski vozli?
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 09. Okt. 2007 16:23

To je taka majhna rdeča ploščica,ki bi naj vpliv mela,če si v vezi pa kaj škripa in pol pomaga da to reši,al pa če ti je nekdo všeč in ga z tem vozlom lažje osvojiš.Nekako tako..
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 09. Okt. 2007 16:58

hvala za odgovor :)
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 30. Okt. 2007 17:10

jaz mam oboje..srednjo kocko in ljubezenski vozelj. danes sem vozelj pozabila v uniformi, na faxu. dobila pa sem ju v četrtek, še en teden ju nimam. sicer po 5ih dneh ne morem nekaj govorit o tem, ampak ravno isti dan, ko sem dobila kocko in vozelj-25.10.2007, sem se ful skregala z tipom, še zdaj se ne pogovarjama, upam da mine, glede na to da sem ob polni luni napisala željo da bi izboljšala odnose... sicer ne vrjamem 100% v to in nisem pričakovala čudežev, ampak sem se tisti dan, ko sem prejela po pošti,malo boljše počutla, ker pač verjameš v to, maš neko upanje. slabše zaradi kocke ne more bit, če bo boljše pa hvala lepa.zdaj pa vedno manj vrjamem:( če bo kaj boljše, pa sporočim, mene niso prepričali zaenkrat!
nevika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 1. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a nevika » 11. Dec. 2007 1:35

js pa mislim,da je tu velik psihe zraven.da je to bolj neko psihično stanje,če maš ti kocko in zdej pozitivno razmišlaš in se ne oziraš na kocko ti bo ziher šlo dober.če pa ti misliš negativno in skos misliš sam na to ,joj gdaj bom zadela na lotu in take stvari,ti to vse pride v podzavest in si že sam sebi škodiš.js sem mela atlantidski prstan in mi je šlo vse narobe,ker sem nonstop mislila nanj in čakala,kaj se bo zgodilo.mogla bi se prepustit in bi blo bolš.
vse mi je šlo narobe,moja mama je mela prometno v tistem tednu ko sem dobila prstan,ati je zbolel,z mano ni blo nič narobe,sam z mojimi bližnjimi.problem je bil tut v tem,da sem prstan dobila od moje tete ki dela v trgovini z nakitom in sem ga dobila zastonj,drugače vem da so ti prstani še kar dragi in je bil prstan že kar okrušen in obrablen.ker so jih takoj prodali in js sm dobila tiste zadnje kose,ker sem si ga res ful želela.rstan pa ne sme bit pač baje nič dotaknjen,ampak je bil v bistvu ful prešlatan.sej če tko poštudiraš sej so bli vsi ti prstani dotaknjeni od dečlavcev,vsi pa govorijo,da se ga ne sme nihče dotikat.larifari
no fora je pa v tem,da zdej ko prstana ne nosim več,je postal črn,ampak verjetno od srebra ,ne od kake energije.no in point je v tem,da ga nosim še samo kot modni dodatek,če kam grem in mi je zdej zmeraj,ko sem mela kak izpit v šoli,prinesu srečo,da sem izpit nardila,čeprav nisem znla velik.pač smešno ne.ok to je pač moja izkušnja,lp
Uporabniški avatar
black_lady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a black_lady » 21. Jan. 2008 19:56

densy napisal/-a:jao kva nasedate takim bedarijam. loh vm dam jest svinčnik sreče za 20 € :D


:lol: :lol: :lol:
Kar ne zmore hudič - to zmore ženska!
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 05. Avg. 2008 14:59

To samo "marketing!"
Potrebna je VERA in žalostno je, da nekdo mora nekaj kupit, da v tisto potem verjame kako mu bo izboljšalo življenje.
Če verjamete, da vam bo srečo prinesel en zokn, vam jo bo, ker imate vero v nekaj; vera pa je višje stanje zavedanje, katero se manifestira! In to je - to! :lol:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov