Kakor da vem kaj bo...

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SchneeEule
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 12. 8. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a SchneeEule » 16. Jul. 2010 23:46

men se to z dogodki dogaja...
nekj se mi odvrti u glavi...čez čas se pa to dejansko "izpelje"....učas zna bit creepy :?
There are always a few people doing it in a way weird enough to grab my attention.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Jul. 2010 10:28

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:18, skupaj popravljeno 1 krat.
femme.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a femme. » 27. Avg. 2010 17:33

tut men se to dogaja oz. men se je že velikokrat uresničil....nevem nekakšen 6čut al karkol mi nekak pove kaj se bo vnaprej zgodil.Recimo leto nazaj sem imela občutek kot da moj prijatelj bo šel narazen to poletje s svojo punco pa sta bila skupaj že 3 leta in noben ni vrjel a glej ga zlomka zdej sta samska.

tko da mogoče naključje mogoče pa ne, še vedno mislim da imamo usodo že zapisano
A girl doesn't need anyone who doesn't need her. - Marilyn Monroe
Uporabniški avatar
foxy.lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy.lady » 18. Nov. 2010 13:29

ja, ampak stvari prepuščam naključju :)
bloody angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 20. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bloody angel » 20. Nov. 2010 23:31

o,da....u biti točn vem kaj se bo zgodilo..ne vprašajte kako,ampak vem...tega me je po eno strani ful strah,po drugi ne...
pred kratkim sem končala 36 letno zvezo...dan prej,kakor da bi vedla...
noč preden je umrla stara mama..točn sm vedla....u biti sm vedla že,ko sm jo zadnč vidla...
mamp atud ne ful preroške sanje.ko jih sanjam točn vem,da se bo neki ful slabega zgodlo...
tko je..jaz pač nenadoma padem v reko,v strugi ni vode ampak kri.ful je deroča...in me nosi..proti toki.jaz ne morm izplavat ven na breg.na obeh bregovih reke so razpadajoča trupla,ki smrdijo...kri zelo smrdi...na koncu se znajdm pred izvirom in mi slap krvi butne v obraz.
a mogoče katera razume te sanje?
Nije važno odakle sam
sve dok znadeš kuda putujem....
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Nov. 2010 23:39

Zadnjič z mojim hodiva ob eni stavbi..in me on konstantno vleče pod streho in jaz "pa dj no, nočm bit pod streho" in ga zvlečem spet ven in on "lahko te kdo pljune z vrha stavbe!" in me povleče nazaj in v tisti sekundi ko sva se umaknila je pa s strehe prletel vodni balonček! FFS! :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 22. Nov. 2010 8:01

Tu pri vseh je zelo močna moč misli in intuicije. Vsak ma v sebi prirojene vse čute jasnovidnost jasnočutnost in jasnoslišnost. Na žalost pa nam naš ego tega ne dovoljuje uporabljat in seveda kot vsak organ ki ga ne uporabljamo počasi izumre ali pa ga nočemo uporabljat. Vse sanje se oziroma možgansko valovanje je najbolj intenzivno ko smo v theta stanju to je ko sanjamo, tik preden zaspimo in seveda tik preden se zbudimo. V tem stanju smo tudi dostkrat ko se vozimo in je vožnja monotona pa pademo v theta stanje. Vozimo pa nič ne vidimo okoli sebe z mislimi pa smo čist drugje to je sanjanje z odprtimi očmi. V tistem trenutku je naš ego izključen in seveda možgani obdelujejo podzavest. Takrat so zmožni vsega tega. Premalo to uporabljamo in seveda premalo treniramo, da bi vse to obrnili v pozitivno smer sej energija misli in besede je neizmirna. Obstajajo tehnike, ki nam pomagajo, da misli obračamo v našo korist.

Če koga to zanima .......

bik
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Nov. 2010 11:44

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 19:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 22. Nov. 2010 15:07

bik napisal/-a:dostkrat ko se vozimo in je vožnja monotona pa pademo v theta stanje. Vozimo pa nič ne vidimo okoli sebe z mislimi pa smo čist drugje to je sanjanje z odprtimi očmi. ...Premalo to uporabljamo in seveda premalo treniramo, da bi vse to obrnili v pozitivno smer sej energija misli in besede je neizmirna.

ja sej, hvala bogu, da se premalo uporablja, sploh takrat, ko to ni treba.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 23. Nov. 2010 9:20

Hvala da si me opozorila na moje pisanje. Si si ga pa napačno interpretirala. Lahko zadevo čist drugače v pozitivnem smislu vzameš. Tako je ko začneš drugače razmišljat in te negativne plati niti ne opaziš.

Lep dan
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 23. Nov. 2010 15:00

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 19:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 23. Nov. 2010 15:10

Mhm, bo treba mal Kojca v roke vzet, on je že pred 100 leti vedel, kako se stvarem streže...ne pa zakon privlačnosti, Skrivnost in podobne zadeve, ki so zgolj njegova misel, napisana v sodobnem jeziku.

Je pa tu vprašanje v stilu jajca in kure.

Ali imamo res to sposobnost predvideti, kaj se bo zgodilo? Npr. v evelyninem primeru: ali je njen fant spredvidel dogodek v prihodnosti, ki bi se zgodil tudi, če on ne bi na to pomislil, torej neodvisno od naših misli? To je jajce.

Zdaj pa kura: ali ni morda tako, da zgolj naše misli povzročajo to, kar se nam v prihodnosti zgodi. Torej da nismo "jasnovidni", temveč s tem, ko je od Evelyn tip pomislil, da bi ji lahko nekaj priletelo na glavo, je sprožil takšen potek dogodkov, da se je njegova misel potem uresničila. Če on na to ne bi pomislil, se ne bi nič zgodilo.

Škoda, da ni več horusa, bi znal kako pametno rečt v tejle temi.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 24. Nov. 2010 7:23

positive vibration napisal/-a:Mhm, bo treba mal Kojca v roke vzet, on je že pred 100 leti vedel, kako se stvarem streže...ne pa zakon privlačnosti, Skrivnost in podobne zadeve, ki so zgolj njegova misel, napisana v sodobnem jeziku.

Je pa tu vprašanje v stilu jajca in kure.

Ali imamo res to sposobnost predvideti, kaj se bo zgodilo? Npr. v evelyninem primeru: ali je njen fant spredvidel dogodek v prihodnosti, ki bi se zgodil tudi, če on ne bi na to pomislil, torej neodvisno od naših misli? To je jajce.

Zdaj pa kura: ali ni morda tako, da zgolj naše misli povzročajo to, kar se nam v prihodnosti zgodi. Torej da nismo "jasnovidni", temveč s tem, ko je od Evelyn tip pomislil, da bi ji lahko nekaj priletelo na glavo, je sprožil takšen potek dogodkov, da se je njegova misel potem uresničila. Če on na to ne bi pomislil, se ne bi nič zgodilo.

Škoda, da ni več horusa, bi znal kako pametno rečt v tejle temi.


V tem so si različna mnenja in različne razlage. Pač tu vsak na svoj mlin pelje vodo. Vsi ki napovedujejo prihodnost razn aastrologija ki je nekje eksatkna veda pa še ta se deli na različne vrste od psihološke pa do karmične in bi reku tradicionalne, pravijo, da je to jasnovidnost. Vsi ki se ukvarjajo pa s vizualizacijo thetohiling pa je to mč misli. Nekateri pa sploh pravijo, da so možgani sposobni vsega in da spoh ne živimo v realnem svetu. Razlag je ogromno. Razlagajo tudi da ima človek v sebi nekaj kar je neuničljivo in prenaša vse podatke, ki jih doživimo s seboj neglede na našo fizično telo. Mogoče se bo vsa zadeva pojasnila po letu 2012 ko naj bi prešli na višjo stopnjo zavesti.

Sam pa sem pristaš enega in drugega. Še posebno pa astrologije katera izvira že iz starih časov sej v bistvu so se iz tega razvile vse religje in verovanja. Kajti naša astrološka karta je kot spirala ki se nalaga ena na drugo in je iz nje lahko ugotovi preteklost ne samo v našem življenju ampak tudi v prejšnih življenjih pa tja v prihodnost. če dobiš dobro astrologinjo ti zna marsikaj poveda iz tvoje podzavesti seveda če to znaš sprejemat. Dobr primer so aborigini ki znajo marsikaj in zmorejo marsikaj kar mi s svojim egom ne zmoremo.

V primeru, ki je zgoraj napisan je možnost ena in druga. Lahko je bi reku nathetiral da se mu bo zgodilo, lahko pa je bil čist jasnoviden. V enem ali drugem primiru ima velike sposobnosti zaznavanja stvari ali pa uplivanje na njih. V primeru jasnovidnosti je to čisto normalno, V primeru vizualizasije ali uplivanja na prihodnost je pa seveda to rabu, da si je to priklical v življenje čeprav v vizualizaciji moramo zelo dobro definirat stvari, ki si jih želimo, kajti zna se zgodit, da to dobimo na zelo krut način. Naprimer če si želimo met 100 000@ jih lahkodobimo na lotu lahko pa jih dobimo preko zavarovalnice zaradi nesreče ki smo jo doživali in postali in validi.

no toliko zdej pa veselo narej.
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 24. Nov. 2010 7:26

sirova štručka napisal/-a:bikeec a mojga posta pa še opazu nis? :D

Nisem spregledal vendar časa mi zmankuje. Dobu sm tibetanske skodele in gong pa me te privlačijo. Pa preživim precej časa v njihovi družbi. To je pa fantastična zadeva, ki ti z zvokom in vibraciami pomaga.

Seveda se bom še razpisal. hehehe Čeprav mi pisanje ne gre lih od rok.

bik
bloody angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 20. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bloody angel » 24. Nov. 2010 21:30

bik napisal/-a:Tu pri vseh je zelo močna moč misli in intuicije. Vsak ma v sebi prirojene vse čute jasnovidnost jasnočutnost in jasnoslišnost. Na žalost pa nam naš ego tega ne dovoljuje uporabljat in seveda kot vsak organ ki ga ne uporabljamo počasi izumre ali pa ga nočemo uporabljat. Vse sanje se oziroma možgansko valovanje je najbolj intenzivno ko smo v theta stanju to je ko sanjamo, tik preden zaspimo in seveda tik preden se zbudimo. V tem stanju smo tudi dostkrat ko se vozimo in je vožnja monotona pa pademo v theta stanje. Vozimo pa nič ne vidimo okoli sebe z mislimi pa smo čist drugje to je sanjanje z odprtimi očmi. V tistem trenutku je naš ego izključen in seveda možgani obdelujejo podzavest. Takrat so zmožni vsega tega. Premalo to uporabljamo in seveda premalo treniramo, da bi vse to obrnili v pozitivno smer sej energija misli in besede je neizmirna. Obstajajo tehnike, ki nam pomagajo, da misli obračamo v našo korist.

Če koga to zanima .......

bik

se strinjam s tabo.
Nije važno odakle sam
sve dok znadeš kuda putujem....

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov