Kakor da vem kaj bo...

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 10. Okt. 2008 9:53

Meni se zdi, da moja intuicija ratuje vedno močnejša. Prov nenavadno velikrat se mi zgodi, da si rečem "če bi naredila tisto, kar sem prvo pomislila, bi mi uspelo". Moja mami ma isto zelo močno intuicijo, je imela že več takih srhljivih izkušenj. Mogoče začenjam biti po njej...
Zdaj se trudim, da vedno naredim tisto, kar najprej pomislim.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 13. Okt. 2008 2:46

Vsi se rodimo z intuicijo, a nam jo že v otroštvu zatrejo. Lahko se jo pa ponovno "vklopi". Tudi sama zadnje čase prisluhnem svoji intuiciji ... Odklopiti je treba razum in strahove, pa je.
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 07. Dec. 2008 15:52

Jaz tud dogodke vnaprej vidim,v bistvu čutim...intuicij me še nikoli ni izdala.včasih mi je kr grozno zarad tega...ker določenih stvari nočem vnaprej vedet.Pa kolkokrat sm nekej iz zajebancije bumla,d ase bo zgodlo,pa se je res...me so že začeli zezat,da sm coprnica...enostavno pogruntam in nekak naslutim...ne znam tega opisat.al pa tud sanjam,kar se v bistvu zgodi.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
tinchy_55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 2. 2. 2009
Kraj: LJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy_55 » 05. Feb. 2009 16:05

Jaz imam zelo dober 6. čut vedno ko je spis vem kero temo bo uporabila..freaky še nikol se mi ni zgodl da ne bi uganla tud uganm kai pišemo prou scarry je :?
Meni se res to pogosto dogaja pa še čudn sanjam kot d bi sanjala prihodnost,enkrat se mi je zgodil da sm sanjala leto 2025..badd :?
Uporabniški avatar
tinchy_55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 2. 2. 2009
Kraj: LJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy_55 » 05. Feb. 2009 16:06

merisima napisal/-a:Jaz tud dogodke vnaprej vidim,v bistvu čutim...intuicij me še nikoli ni izdala.včasih mi je kr grozno zarad tega...ker določenih stvari nočem vnaprej vedet.Pa kolkokrat sm nekej iz zajebancije bumla,d ase bo zgodlo,pa se je res...me so že začeli zezat,da sm coprnica...enostavno pogruntam in nekak naslutim...ne znam tega opisat.al pa tud sanjam,kar se v bistvu zgodi.

eii enako :? a ni scarry??
Bimbl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 1. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Bimbl » 10. Avg. 2009 17:21

.. meni se pa včasih zgodi, da ko se mi nekaj dogaja.npr. hodim po mestu, se mi zazdi da sem enkrat že čist isto hodla.. zagledala iste ljudi,bila z isto osebo,pogovarjala čisto isto.. v glavnem to se mi je tudi že večkrat zgodilo. :roll: to prav grozno. kot da bi enkrat že živela..
Uporabniški avatar
Shpaget
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shpaget » 11. Avg. 2009 9:12

Bimbl napisal/-a:.. meni se pa včasih zgodi, da ko se mi nekaj dogaja.npr. hodim po mestu, se mi zazdi da sem enkrat že čist isto hodla.. zagledala iste ljudi,bila z isto osebo,pogovarjala čisto isto.. v glavnem to se mi je tudi že večkrat zgodilo. :roll: to prav grozno. kot da bi enkrat že živela..


deja vu ; )
lunaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lunaa » 11. Avg. 2009 9:58

jz pa vedno k mam kaksne sanje in te sanje so tud vcasih fuul realne...hehe...in se mi pol skor vse uresnici to kar sem sanjala...uglavnem groza....jao...hehe
LaDy.P.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 22. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaDy.P. » 12. Sep. 2009 19:32

Ja men se je tud že zgodilo da sm kr kkšno stvar rekla, pa sploh nevem zakaj in je res blo tko. Na primr sošolki da bo uprašana, in so jo res pol gor poklical..
pa k se s kom pogovarjam ucasih ze vem odgovor, sam tko par sekund prej..
Pa tud če sebo kej slabga zgodil.. naprimer če gre kkšn človk mim mene me kr zmrazi k da vem da se mu bo neki zgodil..sam to ni prevejreno če se mu je res..
Pa deja vu, to se tud usm dogaja da imajo občutek da se je nekaj že zgodilo.
drgač pa intuicija mislm da res obstaja in da jo imajo vsi,sam jo ponavadi isklučmo in delamo po priučenih navadah.
Uporabniški avatar
Irma-Samantha Martinšek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a Irma-Samantha Martinšek » 02. Apr. 2010 23:50

Ja mam isto take primere. Sam ne govorim rada o njih, kr do zdj sm predvidla predvsem dve prometne nesreče z zelo hudim izidom :/ In si mislim, da če bi kaj rekla namest da si govorim, da sm bedasta...bi blo kj drgač...

Pa tut sanjam dostikrat. Tiste sanje, ki so dokaj realistične se potem tut res zgodijo, pa tut če je čist sam en tak moment v šoli al pa kj taga.

Ja tudi mislim, da ma vsak človek tak 6. čut, al kak bi se temu reklo (itak ena povezava mora bit, če VIDIŠ stvari k se še niso zgodile in jih nimaš kak znat, niti ne morš pojasnit zak si jih vidu) ampak je človek dns že taak malo povezan z naravo in s samim sabo, da se take sposobnosti drastično manjšajo. Škoda...
Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 04. Apr. 2010 14:23

Jaz pa zelo pogosto dozivim deja-vu. Ali pa se mi sanja nekaj, kar se potem v resnici tudi dogodi.
Nica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nica » 06. Apr. 2010 16:57

S fantom imava zelo velikokrat iste misli, ideje, iste pesmi v glavi. Neverjetno velikokrat. Pa tudi glede druuge intuicije se mi zdi, da jo imam precej.
Cant_sleep_tonight
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 29. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Cant_sleep_tonight » 10. Jul. 2010 1:56

meni se tut dogajajo cudne stvari npr. se predn ugasnem luc, vem da bo tema wooaaah
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 10. Jul. 2010 7:24

Avtosugestija....mi je pa že dosti "stvari" uspelo s pomočjo le te :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov