Kakor da vem kaj bo...

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 19. Jul. 2008 15:11

O ko bi se še meni kaj od tega na kar mislim zgodilo. Dobrega seveda. Izpolnila kakšna želja o kateri sanjam...
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 19. Jul. 2008 18:45

Men se je glih učeri..Sm pelala psa vn in sm dobla filing da bom vidla bivšega..Pa sm zanalašč malo bolj dolgo zuni hodla in res se je prpelu mimo in mi celo potrobu:P
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
Piina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: Ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a Piina » 19. Jul. 2008 19:08

cvetkaaa napisal/-a:O ko bi se še meni kaj od tega na kar mislim zgodilo. Dobrega seveda. Izpolnila kakšna želja o kateri sanjam...


Nič ni narobe, če svoje sanje poskušaš tudi uresničiti. :wink: :wink:
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 01. Avg. 2008 12:34

js sm imela kake pol leta nazaj 1 mesečno obdobje, ko sem vsak večer sanjala kaj se mi bo drug dan zgodilo :? najbolj grozno mi je blo da se zjutri nisem mogla spomnit kaj sem sanjala, potem pa tik pred tem, da so se mi sanje začele izpolnjevati spomnila. Enkrat sestrična ni mogla verjeti da sm istočasno z njo izgovorila en stavek, ker sem si ga v sanjah tako zapomnila :o Meni je blo grozno, zato sem vesela da se mi to ne dogaja več..
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 16. Sep. 2008 11:09

Men se je pa enkrt nrdil, da smo bli glih pred uro slovenščine. In itq začla sprašvt glih prfoksa in smo bli vsi živčni.
In js tko oči zaprem in dobesedn vidm, sošolca k sotji pred tablo, prfoksa ga sprašuje un pa pojma nima. No pride prfoksa notr in ga pokliče gor....
Pa vedno sm zase vedla kdaj bom vprašana, to sm zmerj čutla. :)
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 16. Sep. 2008 16:44

kiny napisal/-a:Pa vedno sm zase vedla kdaj bom vprašana, to sm zmerj čutla. :)


Ne bi blo slabo, če bi meli usi ta dar. Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 16. Sep. 2008 16:56

No, tudi jaz sem danes srečala nekoga, ki sem ga želela srečati. :) Hehe, samo misliti je treba na to, pa se zgodi.
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 16. Sep. 2008 21:22

[/quote]

Ne bi blo slabo, če bi meli usi ta dar. Slika[/quote]

to je res. Sam men vrjem, da če dobiš občutk tist dan k prideš v šolo, ti nč kej dost ne pomaga, če pojma nimaš o snovi :)
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 17. Sep. 2008 12:22

Ko je profesor(ca), rekel(a) ,da bo spraševal(a) sem vedno kake pol minutke prej dobla ful filing, da bom jaz pred tablo. In že sem bla poklicana. Če tega filinga nisem mela, nisem bla nikol vprašana. Sam to res sam par sekund pred spraševanjem, nikoli prej.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 17. Sep. 2008 14:40

kiny napisal/-a:


Ne bi blo slabo, če bi meli usi ta dar. Slika[/quote]

to je res. Sam men vrjem, da če dobiš občutk tist dan k prideš v šolo, ti nč kej dost ne pomaga, če pojma nimaš o snovi :)[/quote]

Če dobiš pred začetkom ure maš še možnost ne it. Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
SpiCy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 16. 10. 2007
Kraj: SpaCe

Neprebrana objavaNapisal/-a SpiCy » 04. Okt. 2008 20:57

kar se tiče tega, da sanjaš za naprej..od kar se v drugem kraju se dogaja velikrat...odvisno kje sem...da je bil ta kraj, dogodek enkrat že v mojih sanjah in se zavedam, da so te sanje bile dougo dougo nazaj. to se je zgodilo 1x, pa spet šeenkrat in šeenkrt..in kmalu sem ugotovila, od kar sem v novem kraju ali pa tudi ko grem domou je določena situacija, dogodek ali oseba, ko jz prou osebno vem, da sem to sanjala 90% samo malo drugač(ker sanje so čudne in pomešane in ne tako popoune ponavad an)
in sem začela sklepat oz si "domišljat" da je čisto možno, da sem dougo časa nazaj mogoče sanjala dogotke za mojo prihodnost?
sicer jaz nevem kako in kaj in se ne spomnem teh KLJUČNIH sanj, o katerih sedaj govorim, na njih se spomnem v nekem trenutku, ki se mi zdi znan.pa ne tko da so bile to sanje v enem kosu...ampak kakor določene situacije v nekaterih sanjah v preteklosti.kot ena stavba iz enih sanj..,ali pa en dogodek iz drugih sanj...ful težk za razložit:D
in nebom pozabla, ko smo s kolegi sedeli v neki sobi in zraven en folk, ki smo ga ravno spoznal, in v sobi vrata...in nazačetku vse lepo in prav, dokler se nisem zagledala v vrata in začela se spraševat, da je nekaj čudno...in tko razmišljam in vedno bolj se mi je dozdevalo da kle sem mogla že bit(ampak tam se bila prvič!).naenkrat mi je bilo vse tko domače in znano in 100% sem bila prepričana da se je ta situacija že odvijala..in mene je tok šokiral ko sem si predstavljala podoben trenutek v sanjah.res prou spomnila sem se tega trenutka iz mojih sanj(sanj ki so se mogle zgodit doug doug nazaj..ali v prejšnem življenju?=) ) sanj celih se nisem morala spomnit...spomnila sem se vrat in tko približno kot smo zdeli (vendar v sanjah bol popačeno)

ja pa to ko pravte..da veste kaj se bo zgodl...tud jz včash prou začutm, recimo da bo kolesar zamano pa ko se kasnej obrnem gre res mimo...in tko pač začutš prou začutš kaj bo ne...intuicija ful močna..
ampak občutki nasplošno..recimo a miliš da bo prišel?..rečem JA in pol nepride
al pa rečem ja čer je blo tko fajn na aerobiki do zdej je blo zmer fajn..in pol od naslednič naprej katastrofa...prou tko kot da bi se zareku
_- I don`t play your rules I make my own -_
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 05. Okt. 2008 18:20

No js sm bolj realn člouk pr takih stvareh.
Ampak se spomnm ene 5let nazaj.. v spanju sm vidla sliko smrti (grim reaper), s tistim plaščem in koso. samo vidla sm jo in potem je zginla. men itak ni blo bč jasn. potem mi je pa popoudne takratn fnt reku, da je skor umru, se zadavu (kokr kol), k je šou v dvigalo in se mu je tista vrvica, k jo maš na puloverju od kapuce zataknila med vrata. ni opazu in se je pač dvigalo odpelalo. na srečo je zelo hitr prtisnu stop.

Sicer majo pa recimo deja vu-ji znanstveno razlago.
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 09. Okt. 2008 7:59

^^
Veliko tovrstnih zadev je danes že znanstveno dokazano. Veliko jih ni prav nič mističnih.
Po novem (no, verjetno že nekaj let nazaj) so baje dokazali, da je človek sposoben napovedati prihodnost na nekaj sekund naprej. Hm, to da snov za razmišljanje, kajne? :)

Drugače pa se tudi meni velikokrat zgodi, da vem, kdo bo klical, kdo bo prišel na obisk, koliko je ura (slednja je čisto naravna zadeva - vsak ima svojo notranjo uro načeloma - poskusi si dajati afirmacije pred spanjem da se zbudiš, glede na tvojo uro ob točno določenem času. Morda prvič ne uspe, a z vajo in voljo bi se zadeva večini posrečila), kdaj vem, kaj bo kdo rekel, pa čeprav ga ne poznam,...

Zanimivo mi je to. Popestri življenje. :)
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 09. Okt. 2008 12:42

To so men zlu delikatne zadeve ;)

Mam velik-ogromnoo izkušenj na podlagi tega, da se mi je zdelo da sm tam že bla, da sm se to že pogovarjala, da sm to že zvedla..pa take podobne stvari. Enkat mi je en starejši gospod k smo šle s sošolkam na štop, med pripovedovanjem o avtomobilih in podobnih stvareh..sm rekla, če je že meu kdaj nesrečo, k sm neki začutila..pač nism se varno počutila al kako nej rečem..no pa k sm to prašala je reku točno na tem mestu, da kako sm lahko lih tam vprašala..pač naklučje al un občutek, k da ga že poznaš..ne znam opisat dobr ;)

Prejšn tedn, k sm bla prvič na predavanju se mi je u eni predavalnici zdelo use tuk znano..ampk sam moment..tut stoli pa način kako sm sedela..da si učas prou rečem JA FAK PA KAJ JE ZDEJ TO..

Jst ne vem če vrjamm al ne u to. Sam vem, da je učas prou čudno :?
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 09. Okt. 2008 15:50

pr men se zadnje čase zlo kaže, da točno čutm kdaj je neki narobe..medtem, ko mi drugi trdijo in so prepričani d nimam prou "ma dej kaj ti je,ma sigurno ni tako no" sam jst mam filing,da ne štima in pika, na koncu mam jst prou in so vsi :eek: :eek:

da ko me je bivši prevaral,sm točno slutila,da neki ne štima in jst njemu butnem vn,če me je prevaral...in je od šoka,ker sm ga dobila nepripravljenga priznal,da me je res....s tem, da če jst ne bi mela filinga dvomim,da bi kdaj zvedla

skratka meni se pojavla filing, da neki ne štima :? se počasi navajam na ta občutek, ker vidm d kr drži in mi služi

doskrat tud izjavim recimo en stavek k ni mel nobene veze s pogovorom in pomožnosti oseba s katero se menim isto izjavi..al pa da sploh še ne izjavi in mi potem reče" točno to sm hotla rečt" pa res ni melo nobene veze s tem kar smo se prej menile
Free your mind...

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov