Žitni krogi - resnica ali nateg?

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 24. Jan. 2008 22:25

Ei je bla na discovery oddaja o tej ljudeh k si krajšajo čas s tem da delajo te kroge.Unistvu gre tko da si pač zamisljo kakšeno obliko hočjo narest in majo tko desko pa dve špage.Pa dajo desko na nogo pa držijo špage pa se premikajo pa stiskajo klasje.Tko da pol rata uzorc.Mislm kdo ti bo pa naredu tak res natančn uzorc pa kr čez nč k noben nč ne sliš pa vid?Bl težka a?mislm to je moje mišlenje pa še v oddaji je pokazal kje use so delal uzorce pa use so objasnl. :wink:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Jan. 2008 22:50

ForeverMe napisal/-a:čudn je k nastanejo baje čez noč...se mi zdi ful lepo in skorajda nadnaravno ampak ne verjamem ravno v te zadeve z vesoljci. se mi pa zdi to vprašanje zanimivo: zakaj žitna polja?


ker vesoljci očitno nimajo drugega dela kot da se vlačijo po naših žitnih poljih in delajo vzroce :lach:
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 25. Jan. 2008 0:00

no to se glih ne nanasa na zitne kroge vendar na njihove "izdelovalce" hehe .. marsovce :D
nasla sm ta zanimiv link.

http://dnevnik.hr/scena/zanimljivosti/f ... marsu.html

Kaj pravite o tem?
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 25. Jan. 2008 9:39

jst verjamem da nismo sami, seveda ne, ampak NASI pa res nčveč ne verjamem, sploh pa ne američanom :) če bi bil tole vesoljc bi bla to svetovna senzacija, tko se je pa nekdo poigral z nam dobro znanim photoshopom :)
Uporabniški avatar
watershine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a watershine » 04. Feb. 2008 14:02

men se tut zdi tole en larifari.... tut jz vrjamm da nismo sami, ampak da prhajajo nezemljani tisat risbice v žito mi je pa kr neki... sploh je bil pa ne eni izmed slik v žitu prikazan krog z jing in jang al kaj je to (http://www.share-international.net/slo/ ... a/liki.htm pod sliko piše Stantonbury Hill, Somerset, 19. julij 2007)

tko da če so res to delal nezemljani ne wem zakaj so risal ravno to, tega znaka ni v vesolju, kjer bi ga lahko vidl, zakaj bi narisal nekaj nam poznanega... zakaj ne rišejo svojih simbolov... mogoče majo pa isto kulturo k mi... ja pa kaj še

tko da pomoje tut to delajo določeni osebki k nevejo kaj bi sami sabo... hočjo delat senzacije da bi se smejal pol usem tistim k to vrjamejo...

ene očitno to zabava, mogoče jim je to umetnost mogoče jih pa zabava neumnost navadnih smrtnikov ki mislijo da je vesolcem zmankal platna in so se spravl na zemlska žitna polja :twisted:
Uporabniški avatar
Cho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 31. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Cho » 06. Feb. 2008 18:05

ja itak.....od vesoljcev so :lol:
Uporabniški avatar
×××CarTiKa×××
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ×××CarTiKa××× » 09. Feb. 2008 12:42

Kaj pa menite o Area 51?
Uporabniški avatar
*spela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *spela* » 12. Feb. 2008 12:29

oprosti ampak kaj pa je Area 51?

so zanimivi teli znaki v žitu.kdorkol jih že dela mormo priznat, da so ful dobr narjeni. eni so res ful hude oblike. tut če jih delajo vesolci, mormo priznat da unga znaka za nevarne snovi zihr niso oni nardil, pa ne unga "avtoportreta" vesoljca k je ravno tak, k v unmu filmu znamenja, al kaj je že biu.
drugače so pa zanimivi uni primeri k jih je naštela ena prej (pozabla sm kera - se opravičujem), da ima tam zemlja več magnezija, in da niso zlomljene bilke,..pa še neki je blo...

no... moje mnenje :)
Uporabniški avatar
*spela*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 2. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *spela* » 12. Feb. 2008 12:39

sm si pogledala na netu kaj je Area 51. hmm... ne vem no. top secret varovana skrivnost, en jo izda, mu zbrišejo kartoteko, ma pa en uraden dokument s katerim bo dokazal da so ga sprejeli, cia mu ne more nč, nlp-jev ni noben drug vidu... bla bla bla, sej ne gladam ameriškega filma ob 8h zvečer na A. kolk ljudi izgine pa noben ne ve kam-a ta pa ne bi mogu? ne vem me bote mogla mal bl prepričat. po moje je to bl kšna reklama za ameriko. :nixweiss: seveda je pa čis možno da se motim.

no kaj pa pravite ostale?

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov