Žitni krogi - resnica ali nateg?

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 29. Dec. 2007 23:13

Puma je sam dokazala, da pa mogoče ni use delo ljudi..

Jst bi kej več rada vedla o tehle glivah ;) Mogoče recimo pa one to povzročjo pa se pač širjo u tako zanimivem "motivu". Sicr mi je useen tut če nč od tega ni res. Bom lih tko spala :D
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 29. Dec. 2007 23:27

^^Sej vem, kaj je hotla Puma povedat...Pač ma vsak svoj mnenje, jst vrjamem v to, kar sm napisala.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 29. Dec. 2007 23:38

Itaq ;) sej spoštujem tvoje mnenje, pa niti nism misla kej neposredno nate napelat ;) jst se pa še opredeljujem :)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 30. Dec. 2007 5:10

Yazmeen napisal/-a:zame je edina možnost, da to delajo ljudje, ubistvu sm prepričana v to :wink:


kadar neko nejasno področje zapečatiš z prepričanjem, potem ne moreš biti odprta do novih vidikov, ki ti pomagajo razjasniti npr neko situacijo/problem. V takem primeru se vprašaj ali ti je namen dojeti tud tiste plati, ki zvenijo še tako nemogoče, ali pa se raje primeš za neko okvirno sliko kljub dokazom, ki so skozi tako ozek okvir nerazumljivi?

... konec koncev so ljudje tud bili prepričani, da je Zemlja ploščata, ker jim je bilo to lažje za dojet ...

samo za razmislek ... nič druga :wink:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Dec. 2007 9:18

http://www.bltresearch.com/plantab.html

evo, tuki n tej strani sicr neki piše o teh vlaknih v žitih, sam se mi ni dal čit brat kašno razlago majo oni. v glavnm tuki je pojasnjen d so vlakna "podaljšana" - hočem rečt da so dolga in taka, kar kaže na to da so hitro zrastla. glive in rastline (no ne vse, jih je pa dosti) živijo v simbiozi, ki ji rečemo mikoriza. glive se naselijo na korenine rastlin in rastlinam pomagajo črpati rudninske snovi in vodo iz tal. tko rastlina dobi tudi večjo zalogo "hrane" in s tem hitrejš raste... in kr so vlakna daljša in tanjša so tud bl občutljiva na vplive od zunaj - vetr. tko nekak.
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 30. Dec. 2007 12:03

Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 30. Dec. 2007 14:45

puma napisal/-a:
Yazmeen napisal/-a:zame je edina možnost, da to delajo ljudje, ubistvu sm prepričana v to :wink:


kadar neko nejasno področje zapečatiš z prepričanjem, potem ne moreš biti odprta do novih vidikov, ki ti pomagajo razjasniti npr neko situacijo/problem. V takem primeru se vprašaj ali ti je namen dojeti tud tiste plati, ki zvenijo še tako nemogoče, ali pa se raje primeš za neko okvirno sliko kljub dokazom, ki so skozi tako ozek okvir nerazumljivi?

... konec koncev so ljudje tud bili prepričani, da je Zemlja ploščata, ker jim je bilo to lažje za dojet ...

samo za razmislek ... nič druga :wink:


Če v neki nism prepričana, sm definitivno odprta za nove razlage in možnosti. Teli žitni krogi pa men ne predstavljajo nobenga problema oz. nerazumljive situacije, ker vem, da to delajo ljudje (kar se mi zdi čist logično in izvedljivo, kokr lahko vidte na zgornjem posnetku!)...pa še v vesoljčke ne vrjamem, oz. ne vrjamem, da nas obiskujejo. Tko da, to je to :wink:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Dec. 2007 14:47

^^ kaj pa v energijo, ki je ostala neizkoriščena po koncu velikega poka? :P
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 30. Dec. 2007 15:48

Yazmeen napisal/-a:
Če v neki nism prepričana, sm definitivno odprta za nove razlage in možnosti. Teli žitni krogi pa men ne predstavljajo nobenga problema oz. nerazumljive situacije, ker vem, da to delajo ljudje (kar se mi zdi čist logično in izvedljivo, kokr lahko vidte na zgornjem posnetku!)...pa še v vesoljčke ne vrjamem, oz. ne vrjamem, da nas obiskujejo. Tko da, to je to :wink:


sam kako si pa potem razlagaš energetsko razliko in tiste razlike, ki sem jih prej navedla?
Zakaj bi potem eni krogi imeli drugačno energijsko vrednost, spremenjeno sestavo tal in forme ... drugi pa tega nimajo ?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Dec. 2007 19:21

zato ker vesoljčki prihajajo na zemljo delat skulpture v pšenici :lach:
čudim se da tok enga govora da to vesoljci delajo, pa še nben nbenga ni videl/slišal.Sami od sebe se pa tud ne nardijo.
Jst v tole nč ne verjamem.dost sm vidla na dokumentarcu kako se to dela.Če je pa večja energija al pa ne, je pa to od česa druzga, sigurno pa ne od vesoljčkov. :)
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 30. Dec. 2007 19:23

eh nateg. Pomoje obstaja kakšna organizacija, ki ji je v užitek opazovat reakcije folka. mene so nasmejali.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 30. Dec. 2007 19:55

puma napisal/-a:
Yazmeen napisal/-a:
Če v neki nism prepričana, sm definitivno odprta za nove razlage in možnosti. Teli žitni krogi pa men ne predstavljajo nobenga problema oz. nerazumljive situacije, ker vem, da to delajo ljudje (kar se mi zdi čist logično in izvedljivo, kokr lahko vidte na zgornjem posnetku!)...pa še v vesoljčke ne vrjamem, oz. ne vrjamem, da nas obiskujejo. Tko da, to je to :wink:


sam kako si pa potem razlagaš energetsko razliko in tiste razlike, ki sem jih prej navedla?
Zakaj bi potem eni krogi imeli drugačno energijsko vrednost, spremenjeno sestavo tal in forme ... drugi pa tega nimajo ?


Jah če res obstajajo te razlike, že mor obstajat ena razumna razlaga za kej tazga. Uglavnem to delajo ljudje in v kšne ostale "zgodbice" pač ne vrjamem in pika.

To z glivam se mi zdi še razumljiv...pač, da res obstajajo kšne take glive, da napadejo stebla rastlin pa to, sam vsekakor pa niso te glive nardile takih lepih in geometrijsko pravilnih likov in vzorcev v žitu!
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 30. Dec. 2007 21:25

Yazmeen napisal/-a:.pač, da res obstajajo kšne take glive, da napadejo stebla rastlin pa to, sam vsekakor pa niso te glive nardile takih lepih in geometrijsko pravilnih likov in vzorcev v žitu!


Nja, lohk obstajajo glive, sam nikol ne bi mogle narest takih vzorcev. Tud ljudje pomoje niso, ker je mal cudn, da stebla niso polomlena, ksni vesolci majo pa vrjetn kej bolj pametnega za delat, kot te zivne kroge :lach:

Sej je vseen ali pac ne? :D
Uporabniški avatar
ForeverMe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 2. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ForeverMe » 21. Jan. 2008 23:50

čudn je k nastanejo baje čez noč...se mi zdi ful lepo in skorajda nadnaravno ampak ne verjamem ravno v te zadeve z vesoljci. se mi pa zdi to vprašanje zanimivo: zakaj žitna polja?
Uporabniški avatar
Kala*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kala* » 24. Jan. 2008 16:28

Hm, ne vem sicer kje, a na eni spletni strani sem (ko so se tudi pri nas pojavljali ti krogi) prebrala zgodbo o ljudeh, ki deljao te žitne kroge. Tehnika je ubistvu zelo preprosta in po njihovem pričevanju se kar hitro naučiš delati tud bolj zapletene vzorce. Sicer pa, a ni logično, da če se zbere več ljudi lahko naredijo kar veliko čez noč.
Hja, meni se zdi to oblika umetnosti. Če je človeškega ali pa nezemljanskega izvora naj si pa vsak sam izbere. :D

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov