Horoskop v postelji

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

chica bella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a chica bella » 07. Apr. 2008 17:18

Zanimivo :D
Uporabniški avatar
sanck
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 16. 9. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sanck » 07. Apr. 2008 19:07

sAdie napisal/-a:
*Tehtnice v postelji:*


Toda naj vas ne preseneti, da si bodo želele takoj

oditi, saj ste jim porušili notranje ravnovesje in harmonijo in nočejo,

da bi to videli.


looooool zdej sm se pa tok nasmejala :lol: ja, ta balance je dobr izgovor.. za vse :P
"Zivljenje naj ne bo potovanje, v katerem do konca tezimo za privlacnostjo in ohranjanjem vecno mladega telesa. Raje si zazelimo skozenj potovati s kosckom cokolade v eni roki, martinijem v drugi, vpijoc "Wow, kaksna voznja!"
janna

Neprebrana objavaNapisal/-a janna » 08. Apr. 2008 0:52

*Device v postelji:*

Ljubezenska noč se pri Devicah začne z intenzivnim pogovorom. Jasno,

telo mora biti čisto. Pri prvem seksu, Device niso pretirano zahtevne,

jasno, saj je zanje prvič in partner mora to upoštevati. Devicam je

najbolj pribljubljen sex v prvih poletnih dneh. To morate obvezno

iskoristiti.

Ko Devica reče JA, potem je stvar treba vzeti resno. Čistoča v intimnih

situacijah je izredno pomembna, erogene cone pa so masaža kolen in v

področju trebuha in glava. Brez ljubkovalnega govorjenja pri Devicah ne

gre.


Bolj res ne bi mogli zgrešiti :lol: :lol: No, vsaj nasmejala sem se :) Pa sovražim ljubkovalno govorjenje, sej to ni debatni krožek, akcija in gremo! :D
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 08. Apr. 2008 2:22

Pri ovnih je opisan moj bivsi. S to razliko, da je prva noc trajala dooolgo. Tudi v skorpijonu vidim bivsega ljubimca. Sama sem bikica in ne drzi skoraj nic. Sem bolj podobna ovnom. Dragi pa je strelec in razen tega, da nikakor ne odkrijem erogenih con (genitalije, seveda, izvzete), zanj tale horoskop tudi ne drzi ravno. Vsaj zaenkrat.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 19. Apr. 2008 11:41

da ne odpiram nove teme bom kr kle dodala, malo za salo malo za res ;)

Horoskop spolnosti


Oven: V postelji bi poskusili prav vse, vendar le pod pogojem, da ste v vlogi vodje. Radi ste zgoraj in večino dela opravite sami. Najboljši seks imate z levi in strelci.

Bik: Med rjuhami je bik počasen, rad uživa. Nujni so predigra, večurno ljubkovanje in erotični pripomočki, ki jim sledi pasji položaj. Najboljši seks pričakujte z devicami in kozorogi.

Dvojčka: Od spolnih položajev dvojčkom najbolj ustreza ljubljenje na boku, pri ritmu pa ne pretiravajo s hitrostjo. Uživajo v počasnem guganju. Enkraten seks doživijo vodnarji in tehtnicami.

Rak: Rakom ustreza zlasti lotosov položaj. Ljubijo se lahko samo z osebo, ki jo cenijo in ob njej čutijo toplino. Najboljši seks doživijo s škorpijoni in ribami.

Lev: Lev je lačen seksa. Noben položaj se mu ne zdi neugoden in zna zadovoljiti partnerko, še posebej v položaju gugalnice. Najboljši seks doživi s strelcem ali ovnom.

Devica
: Devica ne bo nikoli seksala v javnosti, saj je preveč diskretna. Rada ima sedeči položaj, torej da sedi moškemu v naročju. Najboljši seks doživi z bikom ali kozorogom.

Tehtnica: V položaju 69 se počuti kot doma. Ne mara hiteti, temveč je romantična in počasna, da njenega partnerja včasih že vse mine. Najboljši seks doživi z dvojčki in vodnarji.

Škorpijon: Škorpijoni so umetniki seksa. Obožujejo oralno, analno, skratka vse odprtine izkoristijo za ljubljenje. Njihovi najboljši partnerji med rjuhami so ribe in raki.

Strelec: Seks na nenavadnih krajih je strelčeva iznajdba. V aktu ga lahko zalotite kjerkoli, tudi v odsluženi gasilski cisterni ali lovski opazovalnici. Njegovi najboljši spolni partnerji so ovni in levi.

Kozorog: V postelji je kozorog rad podrejen. Kdor ga zna voditi, je zato lahko prepričan, da bo doživel vrhunsko naslado. Najboljši seks imajo z devicami ali biki.

Vodnar: Na prvi pogled so kot ledene kocke, a ko se omehčajo, jih ni več mogoče ustaviti. Postanejo energični in vroči ljubimci. Najbolje se ujemajo z dvojčki in tehtnicami.

Ribi: Riba je zahtevna ljubimka. Od partnerja pričakuje veliko, na primer da ji bo hkrati ljubkoval prsi, dražil ščegetavček in prodiral vanjo. Najbolje se ujame z raki in škorpijoni.


ko sm prebrala za 3 znake sm se tko nasmejala, ker čisto opiše frende in frendice :) pa še moj horoskop drzi hehe
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 31. Maj. 2008 18:58

Se strinjam!!Jaz sem čisti vodnar!!
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 31. Maj. 2008 20:44

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 16. Nov. 2009 17:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
BeXy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: Over the Niji

Neprebrana objavaNapisal/-a BeXy » 01. Jun. 2008 12:52

Wiii....najboljš je res z mojim škorpijonom :D :hearts: :love: Vse drži :wink: :P
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 02. Jun. 2008 11:25

mirella napisal/-a:


Devica
: Devica ne bo nikoli seksala v javnosti, saj je preveč diskretna. Rada ima sedeči položaj, torej da sedi moškemu v naročju. Najboljši seks doživi z bikom ali kozorogom.




Totalno mimo :freude:
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 02. Jun. 2008 17:28

da ne odpiram nove teme bom kr kle dodala, malo za salo malo za res ;)
[i]


Ribi: Riba je zahtevna ljubimka. Bo držalo.
Od partnerja pričakuje veliko, na primer da ji bo hkrati ljubkoval prsi, dražil ščegetavček in prodiral vanjo. Najbolje se ujame z raki- no go in škorpijoni. - kakor s katerim, je pa res da imam kar naprej ene škorpijone okoli sebe. Se moram zamisliti zakaj.


:D :roll:
Nikoli ne zamudi priložnosti, da nekomu poveš da ga imaš rad...
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 11. Jun. 2008 18:25

Pr men je res sam to da je zelo pomembna čistoča. Kar se erogenih con pa samega sexa je pa zgrešeno.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 11. Jun. 2008 20:17

pri prvem drži zame k sm lev in za mojga k je devica =) ta drugi...horoskop spolnosti pa je mal mim =)
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 12. Jun. 2008 10:08

_vampirk'ca napisal/-a:pri prvem drži zame k sm lev in za mojga k je devica =) ta drugi...horoskop spolnosti pa je mal mim =)
hey kako pa se obnese vajina veza glede na astrološka znamenja? Se štekata? (sam firbec, k jst kot devica bi znorela zraven leva, mam kr neki frendic in je že to tu much)
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 12. Jun. 2008 18:28

zbriši me
Zadnjič spremenil marypa, dne 12. Jun. 2008 18:32, skupaj popravljeno 1 krat.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 12. Jun. 2008 18:28

sej sm vedla, da je strelec!
ovni smo pa ita..k odpičeni :P

kr drži tole :D
si bom sprintala :D

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov