Fant in punca ...oba škorpijona!

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 27. Sep. 2009 18:46

sončk napisal/-a:V astrologijo pa verjamem odkar sem prebrala svojo astrološko karto in sm dobesedno na rit padla.

Astrološke karte so narejene tako, da na rit padeš, ne glede na to, katero znamenje si. Vsebujejo relativno splošne, na pol specifične izjave. V veliko izjavah se prepoznaš in te prepričajo, ker se ti zdi, da za druge ne veljajo. Ko te take izjave prepričajo, ignoriraš tiste, ki zate ne veljajo.

Potem so pa še izjave, ki opisujejo notranje življenje, in ki so pravzaprav za večino ljudi resnične, ampak se ti zdi, da veljajo samo zate, ker nisi priča notranjemu življenju drugih.

To so že dokazali, tako da so razdelili en in isti horoskopski profil veliki množici ljudi. Vsi so "na rit padli", kako natančno jih ta profil orisuje. Potem so pa še enkrat na rit padli, ko so ugotovili, da so vsi dobili istega, ne glede na njihovo resnično znamenje.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 27. Sep. 2009 19:59

To ni res, ker sm ravnokar primerjala svojo in od sošolke, in je pri moji skoraj vse RES za mene, pri njeni pa skoraj vse NAROBE za mene. ;) Dokazali pa niso nič, če niso uporabili prave astrološke karte. Katere niso, ker so vse PRAVE astrološke karte tako specifične, da ne bi mogle veljati za dva človeka, kaj šele za celotno populacijo. Če pa uporabiš imaginarno karto, potem pa raziskava sploh ni kredibilna ;)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 27. Sep. 2009 20:30

sončk napisal/-a:To ni res, ker sm ravnokar primerjala svojo in od sošolke, in je pri moji skoraj vse RES za mene, pri njeni pa skoraj vse NAROBE za mene. ;)


Tole je pomoje avtosugestija, ker pač veš, da ta ni tvoja. Če bi nekomu, ki pojma nima o astrologiji, dal dve karti, bi bil rezultat verjetno drugačen.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 27. Sep. 2009 20:57

Sej sm dala, lih dons, cosmo uporabnici classy, in lahko ona jamči zase, da nima pojma o astrologiji in je šele danes zvedla, kaj astrološka karta sploh je :D Kakorkoli že, vsi mamo svoja prepričanja.
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 27. Sep. 2009 21:45

sončk napisal/-a:Sej sm dala, lih dons, cosmo uporabnici classy, in lahko ona jamči zase, da nima pojma o astrologiji in je šele danes zvedla, kaj astrološka karta sploh je :D Kakorkoli že, vsi mamo svoja prepričanja.


A to napovedo za vsakega posamezno ali po znamenju?
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 28. Sep. 2009 13:58

kapa škorpijon pa dvojčk??? neki me zanima prosim odgovore hvaalaa.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 28. Sep. 2009 14:01

Shmeky napisal/-a:kapa škorpijon pa dvojčk??? neki me zanima prosim odgovore hvaalaa.


jz sm tipična škorpjonka moj pa tipičn dvojčk,pa ti rečm po 4 letih zveze, da je pestroo vedno in povsod, zanimivo non stop,strast na višku, sex božanski, zveza laufa, štekava se,kompromisno zmer najdeva naibolšo rešitev..sej ma vsak kšne svoje muhce, ampk nama res štima :)
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 28. Sep. 2009 14:32

sončk kje pa dobiš to karto??

aja midva sva oba kozoroga pa nama kr gre za enkat :D
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Sway
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 27. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Sway » 28. Sep. 2009 16:21

tudi jast plešem okoli ognja, kadar si zaželim lepšega vremena :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
sarchika09
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 275
Na forumu od: 1. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sarchika09 » 29. Sep. 2009 11:57

Mene tudi zanima kje se te astrološke karte dobijo :D

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov