Duh na črpalki

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 17. Nov. 2007 17:44

Men se pa zdi, da se dost ljudi prou trud, da bi vidl neki, čeprou (al pa lih zato) vedo, da tega ni. Kr nenavadno in nerazložljivo je pač zanimivo, še bl pa feeling, da si neki tacga vidu oz. mislš (in si verjameš), da si vidu.

Js ne verjamem u te meglice, bele al pa plave, ne u duhove drugih oblik, tut vidt nism uspela še nč (od tle seveda prejšna trditeu), gledam pa usen rada take in drgačne dokumentarce na to temo (in tut na temo, kako se take in podobne posnetke montira in poneverja). :)

Tale dotični "duh" mi je pa smešn, kr je tko zlo intenziune barve. :D
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 17. Nov. 2007 20:34

verjamem v duhove, verjamem v zunajzemeljska bitja in verjamem v nadnaravno....sam tote zadeve me nekak ne prepričajo...
to folk sam zmontira nekak skup pa je...nevem ka majo glih od tega pa dobr.. :roll:
itak pa če tot posnetek vredo pogledaš se tam za tistim ko se pojavi tot duh vidi tud roka,kot da bi nekdo tega duha potsino...tk da se mi nezdi pristno...

sam drugač je pa velik drugačnih "dokazov" ki kažejo da take stvari obstajajo,eni pač vrjamemo eni pa ne..vsak ma pravico izbire, dopuščam tud možnost da ni res, sam dokler ni dokaza ne za eno ne za drugo bom mela tako mnenje...
mo gre pa na živce da ljudje lažejo in delajo take posnetke itd...očitno nimajo kaj druga za delat...al pa si zmišljujejo bog ve kaj...zato pa pol eni še manj vrjamejo...sicer pa res-če nemorš videt s prostim očesom boš s kamero še manj...

lp
Uporabniški avatar
swinga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 9. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a swinga » 18. Nov. 2007 15:35

Tiavanna napisal/-a:
ela85 napisal/-a:ja, točno... kaj je blo s to punčko? :?


Ena punčka oblečena v belo se je ponoči gugala na gugalnici... Obstajajo posnetki. Pa folk naj bi kao metal kamenje v njo in naj bi šlo skozi... Šlo je tok daleč, da so potem to gugalnico porušli, ker se je folk ponoči zbiral tam in sam čakal, da se ta punčka prikaže.
Ne vem pa kaj je blo v resnici, baje se je neki govorilo, da naj bi šlo za neko prizadeto punčko, ki naj bi živela v bližini... :nixweiss:

Rekl so tud, da je bila hčerka od šefa gostilne in ni imela kaj za početi ponoč, al pa ni mogla spati in se je šla na gugalco gugat.
Pomojm so ponoč kšni zadetki vidl to dekle v spalni srajčki in takoj pomisll na duha (sej bi js tud vrjetn) :lol:
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 01. Okt. 2008 19:33

Folk, jaz ne vem...Sam na žalost ne vrjamme posnetkom, s katerimi želijo mediji privleč pozornost nase.Pred nekaj dnevi sem na izklopu našla posnetek na duha neke Beatrice, ki je umrla na dan svoje poroke.Ne vem, če ga je še kera vidla je valda opazla isto kot jaz:Pretveza!Fotomontaža!Sam ko vidiš korake...
Jaz enostvano fotografijam in posnetkom na duhove ne verjamem, ker je težko in malo verjetno, da jih bo vidit na sliki.Duhovi niso materialna bitja, so bolj al manj energija in če jih žw hočemo zabeležit jih lahk samo s pomočjo infra rdečih kamer, ki zanavajo energijo.N aposnetku pa ni vidit duha kot duha, kakor vidimo v filmih in fotomontažah, ampak kot barvne "fleke" rdečih, rumenih in oranžnih odtenkov.Bližje je, temnejša in izrazitejša je barva.
Pa mejbi me bote mele za zmešano, samvidla sem duha v živo.Ne nasedajte temu, kaj vidite v cajtngah in na televiziji.Lažejo in slepijo nas s tem, kaor tudi s politiko in vsem ostalim.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov