Dobra vedeževalka!?

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

eka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 25. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a eka » 15. Dec. 2004 16:16

A mogoče poznate kakšno dobro šlogrco? Zadnjič sem bila pri eni, pa ne vem. Kolegici je :o "vse" trofla, za sebe pa ne vem. Napišite, prosim, če jo poznate, jaz bi spet šla. Čist sem nora! :? :?: :?:
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 15. Dec. 2004 16:18

zberi se in ne meči denarja na osebe, ki se preživljajo s pomočjo človeških tegob.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 15. Dec. 2004 16:22

Tuki je neki o tem.
Upam, da ti bo pomagal.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 15. Dec. 2004 16:34

to je kolegici slučajno zadela kašno stvar! Ne vrjet u take stvari,sicer je pa tut škoda keša za to...in zakaj te prihodnost tok zanima?Raje dobr iskorist te trenutke zdele,s tistim kar bo čez par let se boš že pol obremenjevala!
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 15. Dec. 2004 16:58

Jest pa verjamem, da je neki na tem - mi je enkrat že povedala ena jasnovidka par stvari (razlika med šlogarco in jasnovidko je ogromna, by the way), ob katerih sem bla šokirana. Če bi blefirala, ni variante da bi te stvari vedela. Iz preteklosti je povedala par dogodkov, ki jih je pač videla v svojih vizijah, pa prvič sva se vidle in ni šans da bi jih vedla od drugod. Jasnovidstvo zna bit uporabna zadeva, verjemite. Ker, meni je takrat (to je bilo pred 2 letoma) rekla, naj pazim na rodila. Za vsak slučaj sem šla na pregled in so mi odkrili raka. Tko. K sreči so ga pravočasno, tako da so me pozdravili, vendar bi bilo lahko prepozno. Gre pa za jasnovidko Saro iz Ljubljane - mislim da Šiška. Pozanimaj se, če pa bi rada, ti lahko po zasebnih sporočilih pošljem njeno telefonsko.
eka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 25. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a eka » 15. Dec. 2004 17:21

Krfjolca, res bi te prosila za telefonsko, veliko bi mi pomagala. Ti verjamem, da ti je veliko uganila, kar se pa bolezni tiče, hvala bogu, da si šla pravočasno k zdravniku in da si se pozdravila. Želim ti veliko sreče in veselih dni!
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 16. Dec. 2004 11:11

men je bla una huda k sm šla k njej ful dobra,pa še velik mi je zadela...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Dec. 2004 13:49

nogica napisal/-a:to je kolegici slučajno zadela kašno stvar! Ne vrjet u take stvari,sicer je pa tut škoda keša za to...in zakaj te prihodnost tok zanima?Raje dobr iskorist te trenutke zdele,s tistim kar bo čez par let se boš že pol obremenjevala!



Popolnoma se strinjam z nogico! kaj pa če bi ti povedala da boš mela nesrečo in boš ostala brez nog(drugega se nisem spomnila :D )....pol bi pa cela na trnih bla na koncu se pa itak ne bi nič zgodilo.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 16. Dec. 2004 14:29

Bulma napisal/-a:
nogica napisal/-a:to je kolegici slučajno zadela kašno stvar! Ne vrjet u take stvari,sicer je pa tut škoda keša za to...in zakaj te prihodnost tok zanima?Raje dobr iskorist te trenutke zdele,s tistim kar bo čez par let se boš že pol obremenjevala!



Popolnoma se strinjam z nogico! kaj pa če bi ti povedala da boš mela nesrečo in boš ostala brez nog(drugega se nisem spomnila :D )....pol bi pa cela na trnih bla na koncu se pa itak ne bi nič zgodilo.


js tud rajš ne vem kaj bo ko bo...če bo...sej ne da me ni že kdaj mel, da bi vedla, ampak me skor isti moment mine :?
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 16. Dec. 2004 20:58

Krfjolca, kok te je pa kej stal to, da si sla k njej? Oz. srecanje - al kako bi se temu lahko rekl? ;) ...Lah se men posls telefonsko pa to? ;)
Uporabniški avatar
Žaklina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 21. 3. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Žaklina » 24. Mar. 2005 15:51

taprav "šlogar oz šlogarca" ti ne bo denarja pobral, ampak ti bo šlogov zastonj iz dobre volje. Vsaj jest mislm tko :)
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 24. Mar. 2005 20:52

Žaklina napisal/-a:taprav "šlogar oz šlogarca" ti ne bo denarja pobral, ampak ti bo šlogov zastonj iz dobre volje. Vsaj jest mislm tko :)


in se hudicevo prav imas...ta prava slogarca ne racuna..je for free...ce ji kaj das je to zarat tvoje dobre volje!ponavadi se pa da kaksna malenkost tako bol iz vljudnosti..ala kava,cokolada in podobno
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
Žaklina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 21. 3. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Žaklina » 24. Mar. 2005 22:58

CommandykA napisal/-a:
Žaklina napisal/-a:taprav "šlogar oz šlogarca" ti ne bo denarja pobral, ampak ti bo šlogov zastonj iz dobre volje. Vsaj jest mislm tko :)


in se hudicevo prav imas...ta prava slogarca ne racuna..je for free...ce ji kaj das je to zarat tvoje dobre volje!ponavadi se pa da kaksna malenkost tako bol iz vljudnosti..ala kava,cokolada in podobno


Točno!!! 100% se strinjam s tabo, ponavadi ti že povejo, če želiš in če imaš lahko kaj daš, drugače pa ni potrebe, ampak na žalost je takih res malo
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 25. Mar. 2005 7:31

Jst ce bi sla, bi sla k Karin, ali pa k Dannyju...
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 25. Mar. 2005 13:14

Televizijski lari fari!

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov